Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Może i owszem ale ja tu wyczuwam szybkie obalenie i egzekucje po prostu
To najczęściej nie działa w ten sposób, idąc po obalenie w pierwszych sekundach wysyłasz sygnał w stronę przeciwnika typu "jestem obsrany twojej stójki więc ide po nogi". Fajterzy mają chore ambicje, nie zapominaj o tym, tam honor gra pierwsze skrzypce. Uważam że Janikowski będzie chciał się sprawdzać w stójce co też widać w jego walkach a w jakim wymiarze czasowym to zobaczymy.
 
To najczęściej nie działa w ten sposób, idąc po obalenie w pierwszych sekundach wysyłasz sygnał w stronę przeciwnika typu "jestem obsrany twojej stójki więc ide po nogi". Fajterzy mają chore ambicje, nie zapominaj o tym, tam honor gra pierwsze skrzypce. Uważam że Janikowski będzie chciał się sprawdzać w stójce co też widać w jego walkach a w jakim wymiarze czasowym to zobaczymy.
Wątpię, że będzie chciał ryzykować na jakby nie mówić "freakowej" gali myślę, że będzie chciał to szybko i bezboleśnie skończyć. Obalenie krucyfiks. Ale no wiadomo róznie to bywa, wydaje mi się że kurs przesadzony i tak
 
Obyś się na szklanej szczęce nie przejechał.
Prawdą jest, że nie zdziwi mnie jeśli Janikowski padnie. Jednakże biorąc pod uwagę aż tak dużą różnice w poziomie parterowym(zapasy, grappling, mma) po prostu ciężko mi przejść obojętnie obok czegoś takiego (kurs 1.57 wydaje się wysoki biorąc pod uwagę różnice zawodników z którymi się mierzyli - chodzi oczywiście o formułę mma) . Jest to najłatwiejsza walka jaką Damian mógł dostać, jeśli jej nie wykorzysta to pozostaje iść na emeryturę.
 
Dotychczasowe Izydory 13/13 :cool:

Jutro Ares FC

Darya Zheleznyakova @1.42
(tyle ma Betclic inni podobnie, Fortuna trochę mniej)

Duży Izydor. Inny poziom umiejętności. Miejsce Rosjanki jest w czołówce UFC. Łatwe 30-27 po trze rundach albo skończenie przed czasem.
Ta Zheleznyakowa ma fajny rekord ale to absolutnie nic specjalnego, gdzie ona do czołówki ufc:confused:.
Włączyłem sobie ze 3 jej walki i jeszcze lata treningów zapasów i parteru przed nią. Tu jakaś pierwsza lepsza walka z panną co mogłaby grać w kampanii body positive, sędzia był sekundy od przerwania bo zbierała smary cała walkę.





Może znowu wygra dzisiaj, rywalka równie przeciętna ale wpierdol mnie tu w ogóle nie zdziwi.
 
Ta Zheleznyakowa ma fajny rekord ale to absolutnie nic specjalnego, gdzie ona do czołówki ufc:confused:.
Włączyłem sobie ze 3 jej walki i jeszcze lata treningów zapasów i parteru przed nią. Tu jakaś pierwsza lepsza walka z panną co mogłaby grać w kampanii body positive, sędzia był sekundy od przerwania bo zbierała smary cała walkę.





Może znowu wygra dzisiaj, rywalka równie przeciętna ale wpierdol mnie tu w ogóle nie zdziwi.

Poważasz izydora od miszcza?! Jak śmiesz!
A tak poważnie to bardzo jestem ciekaw który z was będzie miał rację.
 
A tak poważnie to bardzo jestem ciekaw który z was będzie miał rację.
Ale ja nie pisze że przegra dzisiaj, w ogóle nie przyglądałem się rywalce, widziałem kątem oka jej walkę. Dla mnie po prostu ta Zheleznyakowa zostanie prędzej czy później zweryfikowana i to niekoniecznie na tym najwyższym poziomie ale powodzenia wszystkim którzy na nią postawili, niech wygrywa to potem w ufc się zarobi na jej wpierdolu:lol:.
 
Ale ja nie pisze że przegra dzisiaj, w ogóle nie przyglądałem się rywalce, widziałem kątem oka jej walkę. Dla mnie po prostu ta Zheleznyakowa zostanie prędzej czy później zweryfikowana i to niekoniecznie na tym najwyższym poziomie ale powodzenia wszystkim którzy na nią postawili, niech wygrywa to potem w ufc się zarobi na jej wpierdolu:lol:.
Każdy zostaje prędzej czy później zweryfikowany, no może poza Khabibem choć Tibau może mieć inne zdanie na ten temat :lol:
 
Teoretycznie Neil Magny powinien wyleżeć/wymęczyć decyzję.
Napisałbym, że Dawson ale nie mam pojęcia jak fizycznie będzie wyglądał na tle silnego zapasiora.
 
Teoretycznie Neil Magny powinien wyleżeć/wymęczyć decyzję.
Napisałbym, że Dawson ale nie mam pojęcia jak fizycznie będzie wyglądał na tle silnego zapasiora.
Magny + Marina @2.61?

Też mi się wydaję, że Neal powinien wygrać, kondycyjnie na pewno będzie lepiej wyglądał w 2 i 3 rundzie, przewaga warunków w stójce też powinna dać mu trochę handicapu. D-Rod słabo ostatnio wyglądał, chińczyka ojebali na decyzji.
Natomiast Marina raczej dość gładko powinno wypunktować Lemos.
 
Magny + Marina @2.61?

Też mi się wydaję, że Neal powinien wygrać, kondycyjnie na pewno będzie lepiej wyglądał w 2 i 3 rundzie, przewaga warunków w stójce też powinna dać mu trochę handicapu. D-Rod słabo ostatnio wyglądał, chińczyka ojebali na decyzji.
Natomiast Marina raczej dość gładko powinno wypunktować Lemos.
Osobiście myślałem Marina + Dubiel @2.35 i Janusz + Marina @3.12
Neil jest chimeryczny, niby powinien wygrać, ale niewiadomo w jakiej dyspozycji wyjdzie. Rodriguez może okazać się być silniejszy fizycznie i dociskać Magnego do siatki.
 
Dziwi mnie, że nikt tu nie próbuje Manessa po @2.87
Ulanbekov w niczym mnie nie przekonuje. Maness w stójce napsuje mu sporo krwi. Ulanbekov w stójce to przeciętniak, zapasy mogą nie wystarczyć choć uważam, że i tak nie będzie w stanie zdominować Manessa w parterze.
 
Back
Top