Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Shakalova do UFC hahah, przecież ona już nie wiedziała co robić jak ta brazyliska Edyta Górniak obroniła pierwsze obalenie. Weryfikacja nadejdzie szybko. Ale najważniejsze, że w bazie ;)
 
  • Like
Reactions: Evo
taktyka na shakalova stanie jak klocek przez 1 runde na srodku oktagonu i bronienie sprowadzen w ufc bedzie weryfikacja
 
Shakalova do UFC hahah, przecież ona już nie wiedziała co robić jak ta brazyliska Edyta Górniak obroniła pierwsze obalenie. Weryfikacja nadejdzie szybko. Ale najważniejsze, że w bazie ;)
Brazylijska Edyta Górniak :DC: Ziomek ona ma dopiero 23 lata, grappling konkretny jak na europejskie realia wmma a i zalążek stójki tez było widać, myślę że ma szansę co najmniej na bellatora.
 
Shakalova do UFC hahah, przecież ona już nie wiedziała co robić jak ta brazyliska Edyta Górniak obroniła pierwsze obalenie. Weryfikacja nadejdzie szybko. Ale najważniejsze, że w bazie ;)
No ja byłem w szoku, że kilka osób tu ją w UFC widzi. Też ją miałem pograną, ale to ogórzyca, dobra na nasze podwórko.
 
Ta Fly Śledź to na pokaz mody tylko przyszła :lol: będzie klepała po pierwszym ciosie na ziemi.

1 zawodnik wygra całą walkę w 1 rundzie na Masti @1.50 do grania w Fortuna

Koniec w 1 rundzie @1.40

za drobne koniec w 60 sekundach @3.50
:dismay:60 sek...
 
Back
Top