Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W sumie to mogłem kupić bo i tak nie mam co robić, no ale trudno. Dziwne, że żadnego streama nie ma z tego nigdy.
Mnie zupełnie nie interesują te walki dzisiejsze z Oktagonu, to nawet nie patrzyłem. A PPV drogie mają jak na poziom walk niestety.
 
Szkoda ze bez ufc dziś ale naruszczka dał zarobic
 

Attachments

  • Screenshot_20210529_215215_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210529_215215_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    131.9 KB · Views: 61
  • Like
Reactions: ;-)
I dalej śmiejcie się z Mirka a jego zawodnicy nadal wygrywają :lol: (Trybson to nie zawodnik).
 
Jungwirtha drugi raz z rzędu oszukali w octagonie i przegrał wygraną walkę xDD Nie ma co stawiać na obcokrajowca, jak walczy z Czechem czy Słowakiem..
 
Jakby ktoś potrzebował do kuponu to myślę że można dorzucić Jungwritha @1.35 z oktagonu. Poza niemcem nie widzę nic pewnego i gram bez większego przekonania:

Jungwrith + Kozma/Silva sub-nie + Jaloviar win in r1-nie @2.05 za 250
Vojcak + Silva + Fosum/Sow dec-nie + Masternak + Hosek/Nagorny dec-nie @3.67 za 50
Penaz win in r1-nie + Vojcak win in r1-nie + Jaloviar/Montagnac sub-nie @5.75 za 50
Graca @7.26 za 40
-390, po jednym błędzie w każdym kuponie :facepalm: Przepraszam panowie za polecenie, nie wiem czy słuszny split czy nie bo walki nie oglądałem ale tak czy inaczej bet okazał się lipą bo liczyłem na dominujące zwycięstwo niemca.
 
Nie znam sie na boksie, ale troche mnie dziwi ze Różański jest az tak wielkim faworytem w tym starciu i ludzie masowo w niego wbijaja
 
Back
Top