Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Soczysta 2wójka
 

Attachments

  • IMG_20180708_174835.jpg
    IMG_20180708_174835.jpg
    12.2 KB · Views: 40
Swanson 3.56 na fortunie vs Moicano co ledwo ugrywa jakieś split decyzje bo jest point-fighterem.

Chyba częściej zacznę wchodzić na to forum, bo mam bekę z kursów i zdań typu "Swanson nie ma szans".

Łatwe pieniądze, tak samo jak w przypadku DC vs Stipe i tych januszowych kursów.
 
Swanson 3.56 na fortunie vs Moicano co ledwo ugrywa jakieś split decyzje bo jest point-fighterem.

Chyba częściej zacznę wchodzić na to forum, bo mam bekę z kursów i zdań typu "Swanson nie ma szans".

Łatwe pieniądze, tak samo jak w przypadku DC vs Stipe i tych januszowych kursów.
no split ze Stephensem to faktycznie powod do wstydu
 
To Twój kontrargument odnośnie kursu 3.5 na Swansona , i 1.25 na tego point-fightera ?

Idąc tym tropem myślenia kursy powinny być odwrotne bo Cub zrobił go jednogłośną i wielu innych :D
 
To Twój kontrargument odnośnie kursu 3.5 na Swansona , i 1.25 na tego point-fightera ?

Idąc tym tropem myślenia kursy powinny być odwrotne bo Cub zrobił go jednogłośną i wielu innych :D
ta 10 lat temu
ostatnio ledwo co z Lobovem wygral haha
 
Swanson 3.56 na fortunie vs Moicano co ledwo ugrywa jakieś split decyzje bo jest point-fighterem.

Chyba częściej zacznę wchodzić na to forum, bo mam bekę z kursów i zdań typu "Swanson nie ma szans".

Łatwe pieniądze, tak samo jak w przypadku DC vs Stipe i tych januszowych kursów.

Jeżeli Swanson przeciwko Moicano jest łatwym pieniądzem, to może jednak przemyśl to częstsze wchodzenie na forum.
 
Dla odwaznych - Gornik odpadnie z LE w tej rundzie @9,38 - POLACY potrafia, btw sparingi bez szalu :)
 
Back
Top