Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Till 2.1 wydaje mi się, że może ogarnąć Woodleya. Tyron niebędzie mieć tak dużej przewagi fizycznej jak zawsze. Pozostaje jednak kwestia na jakim poziomie sa zapasy Tilla.

Khabib 1.52
Conor 2.25
LvBet

Brunson 2.8- wydaje się być dobrym betem. Jeśli zawalczy mądrze może wygrać.

Ktoś obstawia Khabiba? Osobiście czekam na kurs tko/ko bo to chyba jedyna droga jaka może wygrać McGregor.
 
Chodzi o to, że najwięcej uderzeń Khabiba padnie w 1 rundzie, czy że w 1 rundzie zada ich więcej, niż Conor?

Zada więcej od Conora.
Moim zdaniem dobry zaklad. Conor będzie podchodził do Khabiba jak pies do jeża, a jak Khabib obali, to licznik ciosów powinien zapierdzielać.
 
Hype jednak dalej działa :tellmemore:

Khabib 1.69
Conor 2.29

A było
1.59
2.50

Walka dojdzie do decyzji @3.15 @Pietagoras Khabib według ciebie nie będzie chciał tego skończyć?

Sorry za opieszałość, ale dopiero zobaczyłem Twojego taga :)

Ja tam pewnie coś postawię przez decyzję, bo moim zdaniem są duże szanse na taki werdykt.
Nie dość że to Khabiba ulubiony sposób skończen walk, to jeszcze nie raz wypowiadał się, że nie pozwoli Conorowi uciec z walki od tak, tylko konsekwentnie będzie robił swoje. I jestem w stanie jemu uwierzyć.

Jeśli Khabib miałby kończyć, to na początku walki, kiedy Conor będzie mieć jeszcze siły wierzgać i będzie niebezpieczny. Im dłużej będzie trwała walka, przewaga Nurmy powinna się zwiększać, co powinno włączyć jego zimną kalkulację, jak tu najbardziej dojechać irlandczyka, nie kończąc go przy tym.

Obawiam się trochę, że w 4-5 rundzie, oddychający rekawami i pół żywy Conor, przycisniety kolanem do maty i zbierajacy na maskę solidny gnp, nie postanowi z partyzanta odklepać. Albo Dana z cornerem nie zdecydują się rzucić ręcznik :płacz:
 
Przypominając sobie tą dziką wymianę w 1 rundzie z Johnsonem, jestem w stanie bardzo mocno uwierzyć, że Conor usadzi go na dupe w 1 rundzie.
 
Z innej bajki, przepraszam jeśli nie ten temat
Babilon 18 sierpień Międzyzdroje, będzie gdzie obstawiać ?
Nigdy wcześniej nie zwróciłem uwagi czy taka gala gdzieś była.
 
Z innej bajki, przepraszam jeśli nie ten temat
Babilon 18 sierpień Międzyzdroje, będzie gdzie obstawiać ?
Nigdy wcześniej nie zwróciłem uwagi czy taka gala gdzieś była.

To zależy od tego komu organizator udzieli zgodę, pewnie w najbliższych dniach gdzieś będzie można.
 
Ciekawostka, wczoraj w trakcie DWCS walka Moffett - Kilburn byla na Unibet dostepna do typowania ... jeszcze przez kilka minut po jej zakonczeniu. Szkoda, ze kurs taki chujowy, a niespodzianki nie bylo, chociaz wtedy pewnie by uniewaznili.
 
Babilon.

maxresdefault.jpg
 
Witam Panowie mam pytanko postawiłem na ta zjebana walke Ksi vs logan Paul ktora zakoczyla sie remisem czy w takim przypadku nie powinni zwrocic hajsu? Bo mialem tak pare razy w mma
 
Back
Top