Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na Murata zbyt niski kurs, by to grać. Ale jest faworytem. Myślę że ustrzeli Kubańca w połowie walki. Ale tam dwóch rewolwerowców, więc wszystko możliwe.
 
mordy kogos dupa zabolala, ze taki hajs kosze (sam wszystko regularnie przegrywa)i zablokowal moj epicki temat, szkoda strzepic ryja
Każdy osobny temat użytkownika to dobry przykład jego wiedzy o sporcie i bukmacherce. Fakt, że był pisany humorystycznie (co jest znacznie lepsze niż suche typy i stawki), ale 4/4 underdogi siadły bez większych problemów, więc nie wiem za co poszedł ban. Mogła wyjść z tego fajna seria.
 
Każdy osobny temat użytkownika to dobry przykład jego wiedzy o sporcie i bukmacherce. Fakt, że był pisany humorystycznie (co jest znacznie lepsze niż suche typy i stawki), ale 4/4 underdogi siadły bez większych problemów, więc nie wiem za co poszedł ban. Mogła wyjść z tego fajna seria.
nie mam pojecia za co ten ban na tamten temat ,ale pamietam ze kiedys Szady tez zalozyl osobny temat o typach(walka Browne-Konina ) i nik tego nie blokowal . #freealiibaba
@Cloud co żeś odwalił
mordy kogos dupa zabolala, ze taki hajs kosze (sam wszystko regularnie przegrywa)i zablokowal moj epicki temat, szkoda strzepic ryja

Jaki znowu ban?? Zamknąłem temat Alibaby. A powód był najbardziej oczywisty z najbardziej oczywistych. Zależy nam by wszystkie posty odnośnie danych zestawień były w odpowiednich do tego tematów. Jaki problem jest w pisaniu tego samego w tematach dotyczących gal? Czemu Alibaba musi mieć temat specjalny? Przecież jak ktoś będzie wygrywał i dawał dobre rady to i tak zostanie zauważony i żadnego nowego tematu do tego nie potrzebuje.
 
Szalom obrabiacze buków,
Czy ktoś oprócz mnie widzi okazję w kursie na Romero dochodzącym do 2,3? W stójce Rockhold ma ostatnio fatalną defensywę + cofanie się na siatkę, jak go Bisping znokautował, to Romero tym bardziej może ustrzelić jakimś lujem. Jeśli chodzi o nokaut w drugą stronę, to Whittaker nie mógł go ubić, więc Rockhold ma chyba na to mniejsze szanse (choć zawsze może wejść jakiś hihg/middle-kick).
W kwestii parteru Rockhold niszczył rywali gnp albo poddawał, jak ich skontrolował, ale czy da radę obalić i skontrolować takiego dzika zapaśnika jak Yoel? No tak średnio bym powiedział.
Podsumowując - w moich oczach Romero jest faworytem.
 
Szalom obrabiacze buków,
Czy ktoś oprócz mnie widzi okazję w kursie na Romero dochodzącym do 2,3? W stójce Rockhold ma ostatnio fatalną defensywę + cofanie się na siatkę, jak go Bisping znokautował, to Romero tym bardziej może ustrzelić jakimś lujem. Jeśli chodzi o nokaut w drugą stronę, to Whittaker nie mógł go ubić, więc Rockhold ma chyba na to mniejsze szanse (choć zawsze może wejść jakiś hihg/middle-kick).
W kwestii parteru Rockhold niszczył rywali gnp albo poddawał, jak ich skontrolował, ale czy da radę obalić i skontrolować takiego dzika zapaśnika jak Yoel? No tak średnio bym powiedział.
Podsumowując - w moich oczach Romero jest faworytem.
Ja już pograłem Romero.
 
Back
Top