Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kato, Lovato, Rickels, Sicilia w Bellatorze. Wszyscy są dogami. Myślę, że jest szansa powodzenia, niekoniecznie w AKO.
Szczególnie Lovato i Sicilia mnie się podoba!
Niestety spóźniłem się, bo miałem grać to wczoraj, ale wolałem się z tym przespać i teraz zamiast 2.9 na Lovato mam 2.5, a Sicilia z 3.2 na 2.2 już poleciał!
 
Kato, Lovato, Rickels, Sicilia w Bellatorze. Wszyscy są dogami. Myślę, że jest szansa powodzenia, niekoniecznie w AKO.
Szczególnie Lovato i Sicilia mnie się podoba!
Niestety spóźniłem się, bo miałem grać to wczoraj, ale wolałem się z tym przespać i teraz zamiast 2.9 na Lovato mam 2.5, a Sicilia z 3.2 na 2.2 już poleciał!
Ja bellatora nie obstawiam bo jest dziwny ;p stawiasz coś na Babilon 2 ? Ciekawe są kursy
 
KSW wjechalo na STSie - jakies pomysly? Andryszak 2,6? Chmielewski 3,5?

upload_2017-12-4_20-42-20.png
 
Lol, Andryszak underdogiem. Już lokuję hajs, walka imo z lekkim wskazaniem na Polaka a tu 2.60.

3.50 na Antka też warto rozważyć, bądź co bądź dla Janikowskiego to dopiero 2 zawodowa walka.

24740588_1758374400871194_969073978_n.jpg


Wygląda nieźle.
 
Last edited:
Zgodnie z naszym Regulaminem:

2.2. Przyjmowanie zakładów jest możliwe wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.


Jestem w dupie ( tak samo jak UFC według Kawulskiego) :(
to akurat powinien byc powod do zadowolenia, mozesz zagrac po normalnych kursach, a nie zlodziejskich
a Popek po 1,3 to faktycznie interes zycia
 
Back
Top