Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Rumble wie, że nie ma takich zapasów żeby bawić się z Baderem i to jeszcze 5 rund. Ruszy jak wściekły byk od razu. DC trafił po niecałych 30 sekundach i odleciał na 3 metry. Gdyby na jego miejscu w tamtej walce byłby Bader to by już nie wstał. Szanse jakieś są wiadomo, ale Rumble to poziom kurwa jak taki czarny Goro z Mortal Kombat. Niby tam się da pokonać, ale w 99.9999% przypadków urwie ci łeb.
 
To, że obaj są zapaśnikami nic nie znaczy, to tak, jakby powiedzieć, że Diaz i Barboza mają podobne style, bo walczą w stójce. Cormier to wściekły pitbull, Bader przy nim to lekko zesrany burek.
Przepraszam Panie Ryanie, lubię Pana i życzę sukcesu, ale Rumble to nie ta liga :(
 
Dzisiaj to juz Niemcow nie odpuszcze raczej, Norwegia mimo wygranych mnie gra nie przekonuje. Poszlo tez przed chwila na Raonicia na live. Kurs ponad 2, a nie widze, zeby Murray jakos szczegolnie blyszczal w tym meczu.
 
Dzisiaj to juz Niemcow nie odpuszcze raczej, Norwegia mimo wygranych mnie gra nie przekonuje. Poszlo tez przed chwila na Raonicia na live. Kurs ponad 2, a nie widze, zeby Murray jakos szczegolnie blyszczal w tym meczu.

Teraz jest 10 do 1 na Raonicia na poczatku 5 seta a to tylko jedno przełamanie... Raonic ladnei gra przez cały turniej trzeba przyznać i odprawił już wielu dobrych tenisistów...

Ja przed meczem postawiłem na Szkota po 1,39...

Sorki już podwójne przełamanie!

Jeżeli chodzi o rękę to obstawiłem Szwedów, Niemców, Francuzów i Chorwatów (na nich zdecydowanie najwięcej)
 
Last edited:
Zagrałem troche Ryana Couture bo czuje w nim piniondz Patricky odkąd pamiętam nie radził sobie z zapaśnikami z dobrą kontrolą i ogólnie parterem miesiąc temu przegrał z Andersonem i teraz 2 tyg temu wszedł za niego na zastępstwo i jest tak dużym faworytem? spodziewałem się kursów całkiem w drugą stronę wiec 3 na Ryana "biere"
 
Ja się zdziwię, jeśli dostaniemy więcej, niż 1.50 na Janka. Corey, który go zdominował jest naprawdę mocnym gościem, a Pokrajac przegrał 5 ostatnich walk w UFC.
jan baluje tera na slasku z ekipa. rozny stafik leci. nie wart zlotowki. foczki zalicza nie treningi. z bellatora co gracie ? ten maly murzyn syntex pewny? przeciwnik maslak ale z kategori wyzej.
 
jan baluje tera na slasku z ekipa. rozny stafik leci. nie wart zlotowki. foczki zalicza nie treningi. z bellatora co gracie ? ten maly murzyn syntex pewny? przeciwnik maslak ale z kategori wyzej.
po1.1 nie warte zachodu
jak wejdzie reczna to coutura zagram ,ale pewnie reczna nie wejdzie ;D
 
po1.1 nie warte zachodu
jak wejdzie reczna to coutura zagram ,ale pewnie reczna nie wejdzie ;D
Chorwacja moze urwac, kurs na Hiszpanow nie jest warty gry. Mam nadzieje, ze mnie Niemcy nie zawioda, Francja rowniez.
 
@zychal no i weszlo, dobry comeback
idzie gdzies ufc live grac oprocz unibeta? bo bet365 ostatnio nic nie mialo...
 
Ależ nam się upset wydarzył w WTA. Uwielbiam Serene, ale coś czułem, że tego nie ugra.

20160130_120230.png
20160130_120122.png
20160130_120026.png

Skromnie bo skromnie, ale + jest
Zajebisty meczyk tak poza tym
 
pany polecam john ryder z boksu na weekend. kurs szalu nie ma ale rywal emeryt. jezdzi i sie wystawia pod oklep. leko wejdzie.
Musze cie zniszczyć, sam się prosiłeś. Jak możesz Chomickiego nazwać emerytem co wystawia się na oklep? Koleś regularnie rozbija brytyjskich prospektów z Ryderem z wczoraj i Murayem moim zdaniem werdykt mógł pójść w drugą stronę. Z ryderem to ogólnie byl wałek Sergiey, powinien wygrać.
 
w betssonie 30zl bez ryzyka do 14 na zwyciesce niemcy vs hiszpania w pilsce recznej
ja zagralem Niemcow bo wiekszy kurs :lol:
 
Orientuje się ktoś, jak wygląda sprawa z wypłatami z pinnacle? Jedna darmowa na miesiąc kalendarzowy, czy co 30 dni?
 
Back
Top