Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bądź Okamim:

* Zafitchuj Lombarda
* Nie daj rady zafitchować Fitcha

Nie to, że płaczę, nawet nie grałem. @Szady Ty postawiłeś na Jona?
 
Zabrałeś mi rolę. Tylko, że ja nie byłem popychadłem, byłem jedynie wyrocznią czego nie grać, nawet najbardziej pewnych zakładów się nie tykało jak ja je grałem, bo wtedy nie wchodziły :D
 
Zabrałeś mi rolę. Tylko, że ja nie byłem popychadłem, byłem jedynie wyrocznią czego nie grać, nawet najbardziej pewnych zakładów się nie tykało jak ja je grałem, bo wtedy nie wchodziły :D
Ja to bym chętnie oddał ,ale przeznaczenie... "Pierdolę takie przeznaczenie" Lambert
 
no i elegancko Newcastle wygrało z Norwich 6-2 i podwyższony kurs z betsafe 6,5 wszedł za 10zł
Będzie na Jotkę :)
 
Kurna ,jak mam Mastercard kartę ,to nie mogę z unibetu wypłacić?Co zrobić wtedy?
Co to znaczy ,że nie mogę wpłacić na kartę ,a mogę na konto bankowe
 
Last edited:
Nowe zakłady na uni:

Miocic 1.44 - 2.62 Andrzej

Pettis 1.36 - 3.00 Alvarez

Rosholt decyzja 3.50

Benson sub 4.33
 
Skrill bez karty jest za free czy jak?Chociaż nie ,bo tam list przychodzi ,a rodzice.
Coś jeszcze jest do przelewania dobrego?
 
Last edited:
Naczytałem (http://www.surebety.pl/artykul/wezwanie-do-izby-celnej) się trochę o wezwaniach do izby celnej za granie u zagranicznych buków (głównie bah) i chcę się przenieść właśnie z BAHa na jakiegoś polskiego buka. Coś polecacie? Gdzie najbogatsza oferta/najlepsze kursy? Głównie gram piłkę nożną, oraz rzadziej MMA.
najwyzsze kursy pinnacle, najwieksza oferta mma i granie live unibet
Skrill bez karty jest za free czy jak?Chociaż nie ,bo tam list przychodzi ,a rodzice.
Coś jeszcze jest do przelewania dobrego?
40zl rocznie cos takiego...
 
Washington Wizards na kuponie za 7 stów, decydujący kosz 20 sekund przed końcem i wygrana 1 punktem. To jest adrenalina! :fly:

Pdobnie zapowiadała się dla mnie końcówka w Oklahomie bo zamykali mi kupon (OKC+DET+CHI), ale na szczęście oszczędzili mi aż tyle nerwów. :cool:
 
ale mnie wkurwia to rozliczanie wygranych kuonow :/ postawilem za 20zl na liverpool po kursie 4, weszlo pieknie i wszystko chcialem odrazu dac na mönchengladbach, na ktore byl kurs 2.67 i oczywiscie te fiutki przypisaly mi hajs na koncie jak borussia prowadzi juz 2:0
 
Jak to jest z 12% podatkiem u legalnych buków? Przelicznik pokazuje mi, że podatek liczony jest od całej wygranej kwoty, a nie od wygranej kwoty minus stawki początkowej. Przecież w ten sposób stawiając coś po kursie 1,13 przegrywam nawet jak mi kupon wejdzie...
 
Jak to jest z 12% podatkiem u legalnych buków? Przelicznik pokazuje mi, że podatek liczony jest od całej wygranej kwoty, a nie od wygranej kwoty minus stawki początkowej. Przecież w ten sposób stawiając coś po kursie 1,13 przegrywam nawet jak mi kupon wejdzie...

No to jest 12% podatek obrotowy, nie od wygranej :)
Żebyś wyszedł na minimalny plus, musisz wygrać kurs 1/0,88 = 1,1(36)
 
Back
Top