Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja tak samo, daję z 55 do 45 na korszyść Serrano, może nawet 60-40
Serrano jest zmotywowana jak nigdy, a Katie nie jest już zdeterminowana i głodna jak kiedyś
do tego odwrotna pozycja Serrano, duży współczynnik nokautów, ale jeżeli napali się za bardzo to też dostanie w nosa w kontrze od doświadczonej Tylor
wydaje mi się, że walka potrwa cały dystans, a wtedy werdykt może zawierać cuda, Eddie Hern nie raz już okazywał się magikiem,
hala sprzedała się błyskawicznie, a to przecież tylko walka kobiet...
a jak pięknie sprzedał by się rewanż?

gram remis 17.0
:pjelen:
 
Walka do jednej bramki :cool:

Zabójca zabija dalej.
Zapraszam na zamknięte grypy.
Typy na maj podane.

:tiphatb:
Jason-Statham-in-Killer-E-007.webp
 
To samo można napisać o Esparzie, każdy robi postępy. Rose nie jest bardzo trudna do przewrócenia. Może być blisko. No bet.
Większy progres to widać u Rosy. Mówisz no bet to już za chwilę nie będzie co z tej gali dać walka wieczoru napewno nie rusze. Chandler kurs niski
 
Większy progres to widać u Rosy. Mówisz no bet to już za chwilę nie będzie co z tej gali dać walka wieczoru napewno nie rusze. Chandler kurs niski
Nie każda gala nadaje się do gry, jeśli nic sensownego nie widać to lepiej nie grać na siłe. Ja się przejechałem na ostatniej gali UFC, po pierwszej rundzie walki Font vs Vera myślę sobie Rob to bierze bez problemu izi many a tu pach pach 3 knockdowny i walka przegrana, gdyby nie one Font by to leciutko wypunktował i to też pokazuje jaki dobry matchmaking jest w UFC, tu rzadko kiedy można wskazać oczywistych zwycięzców przed walkami właśnie z powodu wysokiego poziomu matchmakerów.
 
Ja akurat powaznie widze value w Gejczim i to przed czasem. Poki co jeszcze rozwazam taka opcje :)
Tutaj kolejne zestawienie z serii gdzie wszystko zdarzyć się może. Justin jak najbardziej może znokautować tak samo jak Oliviera poddać lub ubić w dalszych rundach z racji lepszego cardio, zbyt wiele prawdopodobnych scenariuszy by grać to za sensowną stawkę.
 
Tutaj kolejne zestawienie z serii gdzie wszystko zdarzyć się może. Justin jak najbardziej może znokautować tak samo jak Oliviera poddać lub ubić w dalszych rundach z racji lepszego cardio, zbyt wiele prawdopodobnych scenariuszy by grać to za sensowną stawkę.
A royal , dumont i Rodriguez?
 
Back
Top