Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Sprawdziłem w wyszukiwarce po tym jak napisałeś.

Zaciąłeś sie z tym „smykiem” i „dzieciakiem” strasznie musisz byc zakompleksionym chłopcem ze co chwile to powtarzasz.
To pomyśl jakim ty musisz być zakompleksionym imało kreatywnym smykiem jeśli używasz mojego określenia na każdym kroku. :fro:
 
To pomyśl jakim ty musisz być zakompleksionym imało kreatywnym smykiem jeśli używasz mojego określenia na każdym kroku. :fro:
Całą noc i pół dnia myślałeś co napisac i takie wypociny tylko udało sie sklecić ? Ty to dopiero jestes kreatywny.:korwinlaugh:

Teraz bedziesz tak odpisywał bez końca i powielał te same nudne teksty co zawsze.
Żałosny smyku.
 
Szacuje szanse na przegraną Wrzoska, pamiętam na początku Wotore chyba 3 wypchnięcia poza matę to była przegrana.

Więc Vaso chyba może wygrać tylko jak Wrzosek się zbyt mocno porozcina albo połamie dłonie.
 
Ja nie mówię, że Vaso jest złym zawodnikiem, ale biorąc pod uwagę mimo wszystko to przeciętniak. Jeśli Wrzosek chce coś osiągnąć to musi to wygrać. Wiadomo, że ciężko przewidywać wyniki w walkach na gołe pięści, ale w tym wypadku uważam, że i siłowo i technicznie Wrzosek jest kilka klas wyżej.
 
Ja nie mówię, że Vaso jest złym zawodnikiem, ale biorąc pod uwagę mimo wszystko to przeciętniak. Jeśli Wrzosek chce coś osiągnąć to musi to wygrać. Wiadomo, że ciężko przewidywać wyniki w walkach na gołe pięści, ale w tym wypadku uważam, że i siłowo i technicznie Wrzosek jest kilka klas wyżej.
Jeśli dozwolone są obalenia to one również będą po stronie Wrzoska.
 
To, że aktualnie jest lepszy i w MMA by wygrał to wiemy, ale tutaj dochodzi dodatkowe ryzyko jakiegoś rozcięcia.
Wola walki na pewno będzie po stronie Wrzoska.

Mi Wrzosek zamyka stary kupon, oby się nam udało
 
Całą noc i pół dnia myślałeś co napisac i takie wypociny tylko udało sie sklecić ? Ty to dopiero jestes kreatywny.:korwinlaugh:

Teraz bedziesz tak odpisywał bez końca i powielał te same nudne teksty co zawsze.
Żałosny smyku.
Mylisz się, po prostu doszedłem do wniosku że szkoda na ciebie czasu papugujący małolaciku. Wygrałeś. Pozdrawiam
 
@w4ar @Pete Panowie macie może walkę Michała Kornackiego (który będzie się bił na wotore5) z Komandosem lub cały zapis gali The War 2 ?

Nie mam mordo, musiałem wyguglować typa bo nawet nie ogarniam. Z wywiadu z Komandosem można wywnioskować, że Kornacki dostawał, padał i charakternie wstawał

 
Back
Top