Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Gra ktoś na sobotę Floyda przez decyzję?

Też nad tym myślałem, ale po głębszej analizie odpuszczam to ponieważ to ostatnia walka Floyda. A to oznacza że po będzie chciał się pożegnać jak najlepiej z ringiem i może chcieć iść po KO nawet mimo swoich problemów z dłońmi, przez które nie może uderzać z całej siły (to jeden z powodów przez który Money nie nokautuje przeciwników, pomijając to że puncherem nigdy nie był), a Berto z granitowej szczęki nie słynie. A tak na marginesie to dla mnie osobiście będzie mega smutna noc, bo od wielu wielu lat czekam z niecierpliwością na walki Floyda i niestety to się kończy... #TheMoneyTeam
 
Może zawalczy jeszcze raz. Cholera tyle lat dążył do pobicia rekordu Marciano, a teraz wyrówna i od tak odejdzie?

P.S. Jebać Greków. Zdobyli 3 punkty na tym Euro i akurat wczoraj, musieli urwać je liderowi grupy, Rumunom, którzy mieli bilans 5-0-1. I to co zarobiłem na Polakach z handi -5, tak na Rumunach straciłem prawie wszystko.
 
Nie wierze, ze Floyd przy bilansie 49-0 odejdzie! czuje jakiś skok na gruba kasę przez Mayweathera #TMT
Ja to chyba rzucę pare drobnych na poniżej 11,5 rundy
 
Teraz w sumie się zgadza.

Ostatnio user @PaweLisu999 dostał 240 zł zamiast 120 zł i BetSafe w ramach pomyłki z ich strony już nie kasowała mu tej nadwyżki dając mu fajny prezent. Jeśli to nie jest user friendly, to ja już nie wiem :D. Jest to dobry bukmacher dla początkujących graczy, którzy chcą zacząć swą przygodę z bukmacherką MMA. Powiem tak @michi972, dla Ciebie jest to idealny buk. Zacznij grać w typerze. Graj faworytów za dyszkę, a może kiedyś ugrasz stówkę albo więcej, nie tracąc własnego wkładu (stawiając na faworytów). I wtedy grubiej wejdziesz w jakiś swój typ (uprzednio informując forum na co grasz). Także jak wolisz :)
 
Ostatnio user @PaweLisu999 dostał 240 zł zamiast 120 zł i BetSafe w ramach pomyłki z ich strony już nie kasowała mu tej nadwyżki dając mu fajny prezent. Jeśli to nie jest user friendly, to ja już nie wiem :D. Jest to dobry bukmacher dla początkujących graczy, którzy chcą zacząć swą przygodę z bukmacherką MMA. Powiem tak @michi972, dla Ciebie jest to idealny buk. Zacznij grać w typerze. Graj faworytów za dyszkę, a może kiedyś ugrasz stówkę albo więcej, nie tracąc własnego wkładu (stawiając na faworytów). I wtedy grubiej wejdziesz w jakiś swój typ (uprzednio informując forum na co grasz). Także jak wolisz :)

Jednym z kilku nieprzyjaznych użytkownikowi czynów betsafe, które mnie spotkały, była wiadomość:

95404c0086ceece1b3bf61e299030860.png


Pomijam fakt, że nigdy nie dostałem od nich żadnego bonusu, czy cashbacku (poza bonusem konkursowym, który sam "wywalczyłem"), ale nagle dostając taką wiadomość czujesz się jak persona non grata. Wyraźny sygnał - nie chcemy cię tutaj. Pytałem na chacie o przyczynę, to mnie pan poinformował, że nie może mi powiedzieć, ale wynika to z analizy mojego konta. Było jeszcze kilka nieprzyjemnych incydentów, ale nie będę szargał opinii waszego sponsora.

Poza faktem, że w życiu nie nazwałbym betsafe'a przyjaznym użytkownikowi, to dla początkującego, typu michi jest to dobry wybór, właśnie ze względu na wasz wspólny konkurs. Dołączam się do słów Chmury i polecam grać po dyszce w konkursach. P.S. pytałeś o minimalną wypłatę - tam jest to 50 zł, na unibecie 65 zł (w obu przypadkach wypłaty darmowe). Na pinnaclu nie ma limitu, a wypłatę masz jedną darmową w miesiącu.
 
Przyjazny... Tak mnie w chuja robili na wypłatach, że pół wakacji siedziałem bez pieniędzy, bo robili wszystko żeby mi gotówki nie wypłacić. Nie polecam betsafe.
 
Michi masz zamiar wypytywać mnie o to samo w różnych miejscach? Chcesz to napisz mi pm, zamiast spamować.
pinnaclesports > unibet > betsafe. Taka jest moja kolejność gry.
 
Też właśnie szukam jakiegoś bukmachera on-line, bo do tej pory bawiłem się w stacjonarne ale nie chce mi się za każdym razem latać do nich jak chcę coś obstawić. Polećcie coś gdzie sami długo gracie i nigdy nie mieliście problemów z wpłatą/wypłatą pieniędzy. Zastanawiam się nad bet-at-home. Ktoś gra tam?
 
Też właśnie szukam jakiegoś bukmachera on-line, bo do tej pory bawiłem się w stacjonarne ale nie chce mi się za każdym razem latać do nich jak chcę coś obstawić. Polećcie coś gdzie sami długo gracie i nigdy nie mieliście problemów z wpłatą/wypłatą pieniędzy. Zastanawiam się nad bet-at-home. Ktoś gra tam?
zalezy co grasz i jakie kwoty
MMA najwieksza oferta unibet i mozna live grac
najwyzsze kursy i MMA podstawowe zaklady-pinnacle
jak mniejsze kwoty to na expekcie i betclicku masz cashbacki po 200zl,kursy slabe, ale i tak sie oplaca, regulamin sprawdz, betsson juz chyba nie ma

a i przy wiekszych kwotach karta skrill sie przyda
 
zalezy co grasz i jakie kwoty
MMA najwieksza oferta unibet i mozna live grac
najwyzsze kursy i MMA podstawowe zaklady-pinnacle
jak mniejsze kwoty to na expekcie i betclicku masz cashbacki po 200zl,kursy slabe, ale i tak sie oplaca, regulamin sprawdz, betsson juz chyba nie ma

a i przy wiekszych kwotach karta skrill sie przyda
Na początek chciałem sobie ze 100-200zł wpłacić i grać na spokojnie. Gram głównie piłkę nożną.
 
Back
Top