Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Postawiłem grosze na A. Bilbao za @7.50. Jest to pierwszy od wielu miesięcy zakład na coś innego, niż MMA. Zobaczymy, co też kot przyniesie ;)
Na Korone Kielce kurs 11-12 a trzeba pamiętać,że to Ekstraklasa.Zobaczymy w jakim składzie Legia wyjdzie.
 
Stawiałem jakiegoś tasiemca za 2 patyki i zepsuł mi w Leverkusen nie strzelając bramki z Lazio.Pomyślałem trzeba sie odkuć do cholery bo niefart straszny.Wszedł dobry hajs ale przyznam szczerze ,że to jeden z najbardziej dramatycznych kuponów w mojej karierze.Obejrzałem prawie 3 mecze z 4 na kuponie.Ajax na farcie dzięki Milikowi z karnego,Galaxy pewnie wygrało z jakimiś lamusami a PSG wczoraj też szału nie robiło ale jakoś wbili bramke.Został Bayern więc myśle "KUUURWA TERAZ TO Z GÓRY" z dupy a nie z górki bo przez głupote stracili bramke w 7 sekundzie meczu.Ciągle podawane piłki do obrońców spod pola karnego Hoffenheim wkurwiały mnie nie miłosiernie i oczywiście Lewy na ławce dzień po urodzinach bo Guardiola to dureń.Bayern remisuje w 41 minucie i powoli zaczyna być cacy.Druga połowa również bez Lewego od początku. Wszedł dopiero w 67 minucie.Wolny Wieśniaków,strzał w mur i ręka.Czerwo dla Boatenga bo wolny przez niego za co dostał pierwszą żółtą i drugą za dotknięcie piłki ręką w polu karnym.Lepiej nie może być 2 minuty 2 żółte kartki dla jednego zawodnika! Do karnego podchodzi nasz reprezentacyjny fumfel Polański i trafia w słupek - uffff kurwa. Poźniej Bayern zaczyna grać Lewy ma sytuacje i był blisko zdobycia bramki.Nawet ktoś z Bayernu w spojenie trafił.Ale faul potem na Hoffenheim i aktorstwo jak sam skurwysyn a czas płynie.Później normalnie euforia bo już byłem pewien że kasa w dupe i to nie mała bo w kilka dni wyjebać na kupony 4500 zł to lekkie przegięcie i to jeszcze na tak pojebany sport jak piłka nożna.Lewy dostaje piłke lekko za plecy ale nogą jakoś śmignął i wpadło.Normalnie Robert jesteś kotem w chuj a Guardiola czubek powinien sie leczyć dając takiego napastnika na ławke rezerwowych.Co se przegram to se wygram.Kupon wrzuce bo fejm musi rosnąć ale bardzo szczęśliwie wygrany hajs.Teraz z lekkim serduszkiem postawie na Simsa przed czasem.Najbliższy czas uspokajam gre bo pierdolne na zawał :lol:
2ly1ocz.jpg
Myyyyyyyyyyy MAN!!! #ConorStyle

Czempion!
 
Postawiłeś na gościa, który jest w dołku z formą - 3 dni temu nie wygrał żadnej mapy w swojej grupie w gsl-u i odpadł w fatalnym stylu. Na IEMie na początku miesiąca też nic nie pokazał i nie urwał mapy żadnemu koreańczykowi.

http://aligulac.com/players/28-MMA/results/
Bardzo przydatna strona do sprawdzania wyników, co do przeciwnika to jest to średnia półka mająca swoje przebłyski, przy wyrównanych kursach było w nim całkiem niezłe value.
Jeżeli chodzi o jutrzejszą proligę to na pewno warty zagrania jest Bravo, format jest bo1 (tylko jedna mapa) więc tylko małe stawki wchodzą w grę.
 
@Cloud trzeba banować.
Swoją drogą Polska ładnie na lajwie wygrała mi dolary, po 3 secie z pedałami (1-2) był kurs 2.60.

Puczi albo mnie pamięć myli albo pisałeś kiedys że nic poza MMA nie obstawiasz? :o o:

Znalazłem
Puczi obstawiasz też coś po za sportami walki ?

Nie, nawet żadnego innego sportu nie oglądam.

Puczi poszerza horyzonty :) Graty za wygranie! :)
 
Last edited:
Puczi albo mnie pamięć myli albo pisałeś kiedys że nic poza MMA nie obstawiasz? :o o:

Znalazłem

Puczi poszerza horyzonty :) Graty za wygranie! :)

Dzięki! Nie no, nic innego nie stawiam, tylko patriotyczna dyszka live, bo Polska gra :D Niemniej dzięki :}
 
Żebym miał jakieś pieniądze na karcie jeszcze, to bym założył konto na Unibecie i pomnożył wszystko razy 1,7... Ale nie mam nic, pierdolony samochód.
 
trzeba zacząć grać Bellatora, UFC same wały, spadki bez sterydów i ustawki walk #wanderlei
tylko ani unibet ani betsafe nie wystawil kursow :(
unibet wystawi na dzien przed gala, bo czasami ktos jakis dobry kurs znajdzie...
 
Bukmacherzy właśnie Was ratują przed stratą kasy! Oveerem na luzaku to ogarnie!
 
Back
Top