Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak dobrze, że zagrałem jeszcze taki kupon -
gro1b3.jpg
:)
 
no skonczylem obstawiac pilke nozna oficjalnie, cala reszta mi idzie o wiele lepiej, na noznej tylko przegrywam i to w takich okolicznosciach. :C
 
no trzymaj, juz dziewczynie powiedzialem, ze ma mnie jebnac w glowe jesli bede chcial obstawic cokolwiek noznego. :-)
 
nie no, prosze Cie, 2 kupony nie weszly mi przez jebana hiszpanie i to jeszcze w takich okolicznosciach, karny + turlanie pilki przez pedro, szkoda gadac.



zagralem dzis kombinacje Dodig + Janowicz, czulem, ze Melzer moze sprawic problemy, ale licze jeszcze na Jerzyka. Chorwat radzi sobie niezle z Ferrerem.
 
Zakład złożony na 1 @ 1.52 Otwarty

Hiszpania U20 - Mexico U20

• Zwyciezca Meczu

Zakład złożony na 1 @ 1.94 Otwarty

Portugalia U20 - Ghana U20

• Zwyciezca Meczu

Stawka: 17.60 Możliwy zwrot: 51.92
 
obrocilem bonus na betsafe, impossible is nothing! wyszedlem na zero w sumie, 50zl na koncie, haha. dzis weszlo na Li i estonke doubelek. teraz zlapalem Agnieszke na singlu po 1.6, zobaczymy, narazie drugi set do przodu. :)
 
Łukasz Kubot vs. Jerzy Janowicz - 2 (1.23) + Novak Djoković (nie ma jeszcze kursów)



BTW, kurs na Weidmana spadł do 2.85, a wzrósł na Silve do 1.43.
 
Novak mnie zaskoczyl dzis, Haas mial urwac mu seta. :(



zagralem na jutro na Li + Ferrer.



na Novaka bedzie minimalny pewnie, ~1.2.
 
aghahahah i to ja mysle, ze mam pecha. :DDD



zjebiesz, Aga tego nie wygra, bo dalem na Li. <3



jaki byl kurs laczny tasmy?
 
jesli uda sie teraz wygrac na Li + Ferrer to przeznacze na pewno ponad 5dyszek na Chrisa. :)
 
Ja dałem Lisicki i + Rosja U19 wygra w kosza z Brazylią na live.. Nie wiem co mnie podkusiło po takim marnym kursie to grać..
 
nie wierze po prostu jak Li pierdoli pewne pilki + czelendz na wygrana seta, ja pierdole. :D
 
W sumie nie wiem co podkusiło,ale siadło :D Miałem grać Isię na live po kursie 2.90, szkoda,że tego nie zrobiłem, bo się zapowiada,że wygra. Teraz kurs na Na Li jest taki wysoki.



Na UFC puszczę chyba Munoz+Swanson ako 2.45 za 20 zł lub Munoz za 20zł i Poirer za 20zł.
 
to troche bys poczekal na rozwiazanie.



ile bledow Chinki, ja pierdole, no dawno nie widzialem tak slabego meczu w jej wykonaniu. pomylilem sie, brawo Agnieszka.
 
to szkoda, szczegolnie, ze to Serena zjebala, haha.



no Sivera bym sie bal, Phan to calkowicie inna liga, podrzedna i to, ze go rozjebal to nic dziwnego, ale Swanson jest bestia wg mnie.



nie tak, ze nie wierzylem, ale na Li to kryptonit dla Radwanskiej, jak widac Polka uczy sie na bledach.
 
czyzbym mial nosa? 1-1! :)



Swanson ma forme zycia wg mnie, idzie po zabojstwo i nie zdziwie sie jak skonczy sie jak walka Sivera z Cowboyem.
 
Back
Top