Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pany doradżcie coś ciekawego na stawkę 150-200 zł bo mam bonus do zagrania, a że piłki czy tenisa nie warto już grać to myślę o UFC 161...



Myślę o dublu Nelson+ Woodley, macie coś lepszego ?
 
up moim zdaniem nelson+woodley powinno wejsc :)







ja stawiam za 32 zl Nelson+Jimmo+Davis+Woodley+ Maguire do wygrania 154







i zastanawiuam sie czy na drugim kuponie nie zagrac brazyli ze wygra z japonia za stowke zawsze to prawie 3 dyszki do przodu na kolejne ufc :D
 
Nelson+Davis. Mniejszy zwrot ale raczej pewniejszy typ, dlatego, że wszyscy w branzy mówia, że Sexton jest rzucona na pożarcie i ten matchup sensu nie ma.
 
Woodley to nie jest bezpieczny typ.



Ze wzgledu na kurs, juz lepiej zagrac Shieldsa za mniejsza kase.
 
Tego UFC nie gram w ogóle, ale jakbym stawiał to by poszły single na Rashada i Miocica (soczysty kurs!) pewnie po stówce. Może jeszcze Pat Barry, ale to bardziej z sympatii do niego
 
Rashad Evans- Dan Henderson 1,78



Moim zdaniem to dobry match-up dla Rashada, który będzie miał sporą przewagę w stójce, gdzie jest lepszy technicznie i wiele szybszy. Hendo to prawy overhend, jednak nie sądzę, by dosięgnął nim skutecznie dobrze poruszającego się Evansa. Dodatkowo jeśli ten włączy swoje fenomenalne pod MMA zapasy to powinien bez problemu kłaść na glebie Hendersona. Jedyna wątpliwość, to jak po słabych walkach podejdą obaj zawodnicy do tego starcia? Moim zdaniem młodszy Evans będzie bardziej zmobilizowany i to On odniesie tego wieczora zwycięstwo.



Tyron Woodley- Jake Shields 1,53



Podobnie jak w powyższym typowaniu, pierwsze co rzuca się w oczy to dobre zestawienie dla Woodleya. Sheilds jest groźny przede wszystkim w parterze, jednak trudno mu będzie położyć na plecy T-Wooda. Co więcej, to on jest lepszym zapasiorem i powinien częściej zajmować dominującą pozycję. Jest także bardziej wybuchowym strikerem z nokautującym ciosem. Sheilds wraca po przerwie. Jego walki w UFC nie wyglądają dobrze. Jeśli Woodley nie ubije Shildsa to powinien wygrać spokojnie przez jednogłośną decyzję.
 
Dobra, po sporym namyśle odpuściłem kobiety i dorzuciłem jeszczę Stouta...







Darmowy zakład, więc ryzyka nie ma...
 
Postaw pierwszy zakład do 200 zł z co najmniej 3 możliwymi wynikami np. mecz piłki nożnej 1X2. więc to nie będzie ci liczone jako zakład bez ryzyka bo w walkach masz zakład 2 drogowy
 
Yves Jabouin



John Maguire



Roland Delorme



Sam Stout



Tyron Woodley



Ryan Jimmo



Pat Barry



Roy Nelson



Jak ma wejsc to wejdzie
 
Rzeszow



Poczytaj dokładnie regulamin i to jak odnosni się do singli (1 wydarzenia) a jak do wielokrotnych :)
 
Comber co z twoim blogiem? chyba się nie przykładasz ;-) a co do taśmy to w ciemno mówie ze nie wejdzie-czyste prawdopodobienstwo :D
 
warto stawiac stowke na Brazylie z Japonia dzisiaj ? jak oceniacie ich szanse? chyba juz forme odzyskali jak pykneli Francje 3:0 :)
 
mysle ze wygraja ale chyba lepiej zagrac 50 zl na handicap po kursie 1.85



masz do wygrania na czysto 42zl a wrazie porazki przegrasz 50 zl a mysle ze brazyli spokojnie ogra samurajow dwoma bramkami ale to juz twoj wybor, ja tego wgl nie ruszam:)
 
wogole tych handicapow nie ogarniam ;p nigdy tego nie gralem czyli to jest cos z stylu ze wygraja jakas iloscia bramek tak?
 
tak stawiasz ze brazylia wygra a japonia zaczyna z jedna bramka przewagi czyli 0-1 ,wiec kanarki musza wygrac przynajmiej dwoma bramka z samurajami
 
jednak postawilem za 100 ze poprostu wygraja ;p jak mi te 28 wpadnie zysku to jakis drugi kuponik na ufc puszcze :D
 
nom moglem postawic handicap ale zobaczylem te kursy dorzucilem handicap do tego ze brazylia wygra wyszlo mi do wygrania 3 stowy i zeswirowalem pomyslalem sobie co zrobie z ta kasa xd i obstawilem ze normalnie wygra xd
 
Dobrze, że nie stawiałem nic na tej gali. Ryzykowne zestawienia, niepewne nazwiska, co zresztą gala ładnie obrazuje. Myślę, że większość dzisiaj będzie stratna.
 
Mój wczorajszy wpis

Tego UFC nie gram w ogóle, ale jakbym stawiał to by poszły single na Rashada i Miocica (soczysty kurs!) pewnie po stówce. Może jeszcze Pat Barry, ale to bardziej z sympatii do niego


Ehh, było grać...



Pozdrawiam wszystkich, którzy ryzykowali Nelsona po tak marnym kursie :-)
 
Właśnie przeczytałem co wcześniej pisałeś.. Niezłe wyczucie. :-) Każdy uważal Nelsona za pewniaka a tu masz. Stipe w walce zycia jak dotąd
 
Dla mnie ten kurs był za wysoki w stosunku do tego za jakiego faworyta go miałem... Widać,że nie doceniałem Miocicia.
 
Back
Top