Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Myślę, że ten wynik zależy dużo bardziej zależy od jego przeciwnika. Evans to dobry zapasior i jeżeli odnajdzie motywację i będzie obalał, to pozamiatane. Grubych hajsów jednak nie stawiam też na Suga, bo czuję, że jest duża szansa wtopy.



Ja polecę na 100 na Nelsona i Pata. Myślę, że to lepiej wydany hajs. Chociaż tez czuję, że zaraz zostanę pociśnięty, że jednak głupio :-).
 
Pytanko mam, jest tu ktoś kto dobrze ogarnia bukmacherkę i chciałby zacząć pisać typowania oparte o kursy ? Może będę mieć propozycję dla takiej osoby :) Sorry że tak pytam ale nie śledzę za bardzo tego tematu
 
No w PL jest zakaz reklamowania bukmacherów więc trzeba to jakoś obchodzić na przykład opisać swój pomysł na typowanie w oparciu o kursy naszego bukmachera :)
 
Trzeba będzie się teraz umawiać Zychalem, kiedy będzie wystawiał typy na KSW i MMA, bo buki będą się sugerować i kursy już w ogole beda nieopłacalne :-). Ewentualnie może jeden typ na każdą galę walić ściemę, żeby podbić kursy i hajsy użytkowników cohones będą się zgadzać :-).
 
@def,



jeśli mogę coś zasugerować, to z wpisujących się tutaj najlepiej typowania wychodzą chyba Puczi'emu i potrafi też je uzasadnić odpowiednio.
 
dobra mam typ na jutro GRAĆ przeciwko Włodarczykowi! kurs 1,8 !!!:-)



E: walka za tydzień :-)
 
@defthomas


To tobie chodzi on pisanie takiego sprawozdania z kursów u buków. Myśle, że część (w tym i ja) zrozumiała, że chodzi o art, w którym ktoś będzie pisał co warto zagrać na poszczegolnych galach.
 
Hmm takie coś też wchodzi w grę, może to byłby nawet lepszy pomysł. Tylko będzie można wiadomo korzystać z jednego słusznego bukmachera hehe :)
 
Chciałbym się dowiedziec o czym i z jakiej gali miałby być pierwszy artykuł zobaczymy czy coś stworze :)
 
jeszcze nie wiadomo doknoca o co chodzi :)def mowil ze w opariu o kursy ich bukmachera ,najlepiej jakby wyjasnil na jakims przykladzie
 
Np mamy galę UFC 161 i chodzi o to żeby opisać na jakie walki warto grać bezpiecznie + np dodać jedną ryzykowna którą można podbić kurs i pokazać ile można zyskać na całym zakładzie stawiając np 100 - 200 zł
 
Nie zapomnij dopisywać na dole, że redakcja nie ponosi konsekwencji jeśli kupon nie wejdzie :)
 
Def ciekawe,czy chodzi ci o kazdą gale ufc i polskie? czy jeszcze np .bellator?



a oto moje cv: wygrałem 1 typera :P
 
Back
Top