Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie myślałem że kiedyś to zrobię ale zagram dziś na tą bitą pałe najmana. Wydaje mi się że grubas odrazu rzuci się w nogi Jóźwiaka i go obali. Kurs że wygra przed czasem @2.7
Zagrałem jednak bezpieczniej na grubasa
Screenshot_20230318_231857_Messenger.jpg
 
Ktoś gra Fadipe @2.18? Typ jest naprawdę dobry, mimo, że rekord mówi inaczej. Z drugiej strony Krakowiak, którego największym mankamentem jest jego kondycja. O ile w pierwszej rundzie widzę spore szanse Krakowiaka to im dłużej będzie trwać walka tym większe szanse Fadipe.

Dariush @1.7 - Niepokojące jest to, że w każdej walce Charles zostaje podłączony. Dariush ma czym przyłożyć a w grapplingu nie powinien ustępować. Kondycja na korzyść Oliviery, pytanie tylko czy to tyle potrwa.

Tripple C @1.86 - aktualnie kurs mniejszy niż był na początku >@2. Wydaje mi się jednak, że fight IQ, kondycja, kryptonit na Sterlinga (zapasy) powinny zapewnić Henremu zwycięstwo.
 
Najlepsze jest to że Pudzian nadal na forumbukmacherskim co go zbanowali, stworzył nowe konto i wyzywa ludzi którzy podali te same typy co on patrz. Czerwińska/ Eskijew od debili i nie znawców tematu.
Co to jest za łeb to Ja nie wiem. XD
i przy okazji dziwnym trafem podaje typy z boksu które dodał Xavi na grupie facebookowej i na bukmacherskim też xD

 
Coś pięknego :friends:
Z samym Izydoròw na weekend mamy już podwojenie.
A jeszcze nie dali do oferty wszystkich gal.
Po najmniejszej linii oporu.
Bez zbędnego ryzyka aby było na weekend w Zakopanym :beer:

Na zamkniętej grupie pierwsza typy podane, zapraszamy :tiphatb:
 
Coś pięknego :friends:
Z samym Izydoròw na weekend mamy już podwojenie.
A jeszcze nie dali do oferty wszystkich gal.
Po najmniejszej linii oporu.
Bez zbędnego ryzyka aby było na weekend w Zakopanym :beer:

Na zamkniętej grupie pierwsza typy podane, zapraszamy :tiphatb:
Ta parówki z drobexu z biedry 1kg/6zł i najtańsza musztarda ostra na zabicie smaku do tego, przyjacielu współczuję.

Podaj blika dorzucę ci 2zł na jakąś bułkę, bo mi po ludzku przykro.
 
Coś pięknego :friends:
Z samym Izydoròw na weekend mamy już podwojenie.
A jeszcze nie dali do oferty wszystkich gal.
Po najmniejszej linii oporu.
Bez zbędnego ryzyka aby było na weekend w Zakopanym :beer:

Na zamkniętej grupie pierwsza typy podane, zapraszamy :tiphatb:
Po linii najmniejszego oporu jak już mistrzu
 
Back
Top