Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja też korzystam jak akurat nie zapomnę, nie chodziło mi o to żeby nie korzystać. Tylko zwyczajnie takie darmowe zakłady/bez ryzyka są też u innych, praktycznie co tydzień, a masz cały dzień żeby skorzystać z promki.
gdzie sa tez takie jak na fortunie?
 
Trzeba sprawdzać po bukach, zakłady bez ryzyka najczęściej forbet i betfan.
Nie trafiłem jeszcze na zakład bez ryzyka na iforbet, najczęściej dają jakiegoś marnego freebeta o wartości o wiele mniejszej niż zakład.
Za to superbet daje często promocje typu zakład za 20zł nie ważne czy wygrasz czy przegrasz dostajesz freebeta za 23zł.
Na MŚ było to codziennie i spoko sprawa masz dwa podejścia do wygranej. Zmoczysz masz szansę bez wydawania kasy się chociaż odkuć.
 
Nie trafiłem jeszcze na zakład bez ryzyka na iforbet, najczęściej dają jakiegoś marnego freebeta o wartości o wiele mniejszej niż zakład.
Za to superbet daje często promocje typu zakład za 20zł nie ważne czy wygrasz czy przegrasz dostajesz freebeta za 23zł.
Na MŚ było to codziennie i spoko sprawa masz dwa podejścia do wygranej. Zmoczysz masz szansę bez wydawania kasy się chociaż odkuć.
Superbet ma chyba ogólnie najwięcej takich promocji, pamiętam jak był "tenisowy return" to z pół roku trwało i dawali po 25zł za samo postawienie zakładu, ale ostatnio coś bida jest albo jakiś dodatkowy warunek, albo tylko 50% zwrotu robią.

Forbet wrzuca też 100% zwrotu, tylko tam większe stawki, 69, 119zł przeważnie tak to wygląda, ale w sumie dawno nie było, przesadziłem z tym "co tydzień". Ostatnio przy AO dali coś takiego.
 
Superbet ma chyba ogólnie najwięcej takich promocji, pamiętam jak był "tenisowy return" to z pół roku trwało i dawali po 25zł za samo postawienie zakładu, ale ostatnio coś bida jest albo jakiś dodatkowy warunek, albo tylko 50% zwrotu robią.

Forbet wrzuca też 100% zwrotu, tylko tam większe stawki, 69, 119zł przeważnie tak to wygląda, ale w sumie dawno nie było, przesadziłem z tym "co tydzień". Ostatnio przy AO dali coś takiego.
Kurde muszę popatrzeć, ale nie ma tam jakichś głupawych warunków obrotu tych freebetów? W superbet nie ma i to jest ważne.
 
Próbuję za drobne Feruz Usmonov @2.16 - wydaje się, że mimo wszystko posiada sporo doświadczenia amatorskiego. Ogólnie typowy zapaśnik. Liczę, że przeleży i nie da się poddać rywalowi.
 
1678829161174.png
 
Nie myślałem że kiedyś to zrobię ale zagram dziś na tą bitą pałe najmana. Wydaje mi się że grubas odrazu rzuci się w nogi Jóźwiaka i go obali. Kurs że wygra przed czasem @2.7

albo wywróci się od podmuchu wiatru jak ostatnio, oni tam sobie już wynik ułożyli
 
Back
Top