Zajebiście mnie cieszy, że...

Ja sie z tym nie zgadzam i uważam ze przesadzasz. Za 10
Lat ja bede wyglądał na 40 a Ty na 25 i wtedy Ty będziesz miał lepiej :D
Może nie za 10 lat będziesz wyglądał na 40. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Ciebie z wąsem :D
Ale w sumie cieszy mnie ta moja facjata :D
 
Ja sie z tym nie zgadzam i uważam ze przesadzasz. Za 10
Lat ja bede wyglądał na 40 a Ty na 25 i wtedy Ty będziesz miał lepiej :D
Jest tu trochę racji, będziesz miał @Wewiur więcej lat na znalezienie odpowiedniej niewiasty, bo będziesz zawsze kilka latek wyglądał świeżej. A tera trenuj (z koleżankami w sensie), na krzywy ryj!
 
Jest tu trochę racji, będziesz miał @Wewiur więcej lat na znalezienie odpowiedniej niewiasty, bo będziesz zawsze kilka latek wyglądał świeżej. A tera trenuj (z koleżankami w sensie), na krzywy ryj!
Hahaha, nie znasz mnie :D Trenuję ale bardziej mortowski sposób życia (tego nowego).
Mordo. Ja mam wąs i juz wyglądam na 40 xD
Wiem Mordo, boś się pochwalił gdzieś na forum tym newsem!
 
Panowie trzeb poznać każdy sort żeby docenić elyyte:D

Mordo, elita to jest Boża Kobieta ktora wspomaga wzrastać i jest podpora podczas burzy! Seks bedzie gorący jak sie taka znajdzie, ktora z pasja potrafi wielbić Boga :D

Cieszy mnie dzisiejsza posługa. Poznałem tam niesamowicie ładna i pięknie śpiewająca dziewczynę. We wtorek wpadnie do wspolnoty do nas i zamierzam przekręcić kontrolny makaron. #poBożemu

++++

Kumplowi ze wspolnoty tez sie spodobała ale pokonałem go w papier kamień nożyce takze jest juz moja!
 
Myślałem, że nie zdam egzaminu, bo profesor nas trollował i podawał cały czas złe dane (a ja umiałem materiał ze złymi danymi), ale zrobiłem coś w ten deseń :
goku-ssj-transformation-o.gif


I odkryłem, że mogę przebijać się przez kartki jak Cerrone przez łby rywali.
 
Słońce świeci, ptaszki śpiewają, praca magisterska oddana, teraz tylko czekać na obronę
 
A ja pompuje uszy Indios Bravos, kupiłem płyty, zapodziały mi się, odnalazłem parę dni temu i czad! Pozytywne wibracje, po tym co ostatnio mi raszplem po czaszce jeździło :)
 
Cieszy mnie, że aby ponapierdalać w worek wystarczy, że wstanę i zrobię dwa metry :D I cieszy mnie, że właśnie zaraz to zrobię :D

Dzihados. W czasach studiów na 4funie często leciał "Czas spełnienia". Sms złotówka, a praktycznie tam głosy się rozkładały 3 do 1 czy 3 do 2, a czasem 1 do 0, więc łatwo było ogarnąć wygraną w głosowaniu na to co ma lecieć zaraz :D Wysyłałem i miałem piosenkę w TV na zamówienie, jak akurat się zbierałem do szkoły czy piwkowałem wieczorem :D

Kiedyś byli też na plaży u nas, megasprawa w ciepły, letni dzień i w takich warunkach się schillować i posłuchać, a nie gdzieś na siedzeniu w hali czy innym amfiteatrze :D
 
Może nie zajebiście, ale w sumie cieszę się, że moi młodsi koledzy kończą szkołę i wreszcie zaczną zapierdalać po 8h dziennie :D
 
Może nie zajebiście, ale w sumie cieszę się, że moi młodsi koledzy kończą szkołę i wreszcie zaczną zapierdalać po 8h dziennie :D

nie wiem kto wymyślił te 8 godzinne dni pracy... w 6h bym zrobił tyle samo :c
 
Że mam 1km do plaży :D Prawie jakbym miał wyjebaną posiadłość nad morzem z kortem i boiskiem do kosza/siatki i nogi niemalże pod oknami :D

I że dostałem gratisowo płytkę na mieście od Ziomka nagraną przez innego Ziomka :) Nakład 50 sztuk ;)
 
Że mam 1km do plaży :D Prawie jakbym miał wyjebaną posiadłość nad morzem z kortem i boiskiem do kosza/siatki i nogi niemalże pod oknami :D

I że dostałem gratisowo płytkę na mieście od Ziomka nagraną przez innego Ziomka :) Nakład 50 sztuk ;)


Gdzie??!
 
Że mam 1km do plaży :D Prawie jakbym miał wyjebaną posiadłość nad morzem z kortem i boiskiem do kosza/siatki i nogi niemalże pod oknami :D

I że dostałem gratisowo płytkę na mieście od Ziomka nagraną przez innego Ziomka :) Nakład 50 sztuk ;)
Kurwa, zazdroszczę, a ja muszę dymać w sierpniu przez całą Polskę i wydać kilka kafli żeby się pobyczyc przez tydzień na plaży.
 
A ja jeszcze miesiąc i do Włoch jazda. :D troche poleze na plaży, szkoda, że mam boiler zamiast kaloryfera. :( ale cieszy Kima za darmo, jakies 300 ojro w kieszeni zostanie :D
 
Kurwa, zazdroszczę, a ja muszę dymać w sierpniu przez całą Polskę i wydać kilka kafli żeby się pobyczyc przez tydzień na plaży.
Zapraszam do Świnoujścia kiedyś :D Dlatego mimo, że to niewielkie miasto to kurwa nie chcę stąd wyjeżdżać...Nad żadne jeziora, góry. Wiem, że mają swoje uroki, ale ja zawsze wolałem "moją" plażę szeroką na 100 i więcej metrów:D Możliwość pobytu na plaży przez cały rok, choć szczególnie w ciepłe dni dla mnie nie do zastąpienia. Jeśli gdzieś się wyprowadzić to w inne miejsce z plażą, najlepiej Miami np. albo coś w ameryce łacińskiej ;) Tyle, że tam różne kataklizmy, a tu? Burza to max, cofki ewentualnie i małe podtopienie, ale bardzo rzadko:D No, ale niestety tylko kilka miesięcy ciepłych...
 
Swoją drogą cieszy mnie jeszcze jedno. Siedząc sobie na plaży i popijając Sommersby widziałem grupkę małolatów "bawiących się" w BJJ w ciuchach. dotąd widywałem głównie boksujących ewentualnie, więc fajna sprawa ;) Widać, że coś tam trenują gdzieś, ale nawet taki "laik" jak ja zauważył, że gość z dołu trzymał gilotynę będąc w pozycji bocznej. Ten z góry nie wykorzystał tego. Lub gdy jeden siedzący w dosiadzie poszedł po balachę co skończyło się sweepem, potem drugi zrobił to samo. Balaszka z dosiadu to nie jest zbyt dobry pomysł...jak nie jesteś Rondą :P Kimura, trójkąt rękoma, americana jak najbardziej. Małe ryzyko straty pozycji. No, ale to oni trenują pewnie pod czyimś okiem i wiedzą co robią ;))) Tak czy inaczej fajnie, że można nie tylko na fale popatrzeć czy dupy ;)
 
Zajebiscie cieszy mnie że mam święty spokój i siedzę sobie na słoneczku i popijam lodowy napitek.
 
Back
Top