Zajebiście mnie cieszy, że...

@Szady dałem lajka :lol:. Jeśli chodzi o prace w szpitalu to jeślibym się tym nie jarał to bym tego nie robił, pracuje na oddziałach gdzie jest w chuj ciężko bo OIT z anastezjologią jest przesrany no i drugi SOR gdzie przychodzi pełno debili którzy myślą że SOR to przychodnia. Pytają się mnie dlaczego akurat taki zawód. Zawsze mówię że jak byłem dzieciakiem to otrzymałem na maxa dużo pomocy od lekarzy i pielęgniarek, bo miałem na wózku jeżdzić a chodzę, więc spłacam swój dług wdzięczności a dwa że to lubię robić
Jesteś lekarzem?
 
Cieszy mnie, że chociaż innym ludzie wierzą jak napiszą coś o sobie i ze swoich doświadczeń
Bo Gienek nie piszę w każdym temacie z pozycji eksperta. Taki drobny szczegół robi różnicę:)
 
Bo Gienek nie piszę w każdym temacie z pozycji eksperta.
Jedni się specjalizują w jednej sztuce walki, co nie znaczy jak życie pokazało już chyba, że nie można być reprezentantem MMA. Jeśli chodzi o wiedzę :P Mam nadzieję, że złapana przenośnia i dowcipny ton, bo nie uważam się za eksperta. Co nie znaczy, że tu sami eksperci muszą się wypowiadać. Mamy prawo do własnego zdania, z którym się można zgadzać i nie, wtedy olać albo podyskutować ;)

No, ale Panowie rzygi po alko, a po materiałach od Gienka to chyba różnica ;) Chyba, że alkohol całkowicie znieczula odruchy wymiotne na cokolwiek :P
 
Po instargramie Asi widzę że gruba Grupa Początkująca się szykuje:) #asia #Kiełek #gurudiety

A no i zatrzęsienie dup na Plantach i w tramwajach też mnie cieszy:)
 
... odwołali mi zajęcia z najbardziej wymagającym gościem, a że to były ostatnie z nim w tym semie ... :star wars:
 
A mnie cieszy to, że dzisiaj mam ostatni dzień pracy i 3 dni wolnego. Plus to że od jutra zaczynam ostry trening i dietę. Trzymać kciuki.
 
Cieszy mnie, że dostałem pokój w akademiku.
Cieszy mnie, że w kolejce było takie nagromadzenie rezydentek akademika, że aż mnie głowa boli od przybytku.
Cieszy mnie, że rezydentki akademika w większości przyszły w stroju w jakim codziennie przebywają w akademiku, czyli de facto bez stroju.
Cieszy mnie, że rezydentki patrzyły na mojego bicka (to tak gwoli żartu).
Cieszy mnie, że choć cały tydzień jestem smutny (pewnie mam okres), to mogę cokolwiek napisać w tym temacie.
Smuci mnie, że moja pompa z bicka szybko wyparowała po treningu, który na dodatek nie był aż takim zajazdem jak zwykle.
Smuci mnie, że zbliża się termin oddania projektów i zdawania kolokwiów.
Smuci mnie, że musiałem szukać temat na drugiej stronie nowych wiadomości.
Smuci mnie, że pewna osoba jest nieobecna.

Cieszy mnie, że choć jest mi smutno, to jakoś się trzymam.
 
Cieszy mnie, że choć jest mi smutno, to jakoś się trzymam.
never-give-up-frog.jpg

;)
 
Cieszy mnie, że dostałem pokój w akademiku.
Cieszy mnie, że w kolejce było takie nagromadzenie rezydentek akademika, że aż mnie głowa boli od przybytku.
Cieszy mnie, że rezydentki akademika w większości przyszły w stroju w jakim codziennie przebywają w akademiku, czyli de facto bez stroju.
Cieszy mnie, że rezydentki patrzyły na mojego bicka (to tak gwoli żartu).
Cieszy mnie, że choć cały tydzień jestem smutny (pewnie mam okres), to mogę cokolwiek napisać w tym temacie.
Smuci mnie, że moja pompa z bicka szybko wyparowała po treningu, który na dodatek nie był aż takim zajazdem jak zwykle.
Smuci mnie, że zbliża się termin oddania projektów i zdawania kolokwiów.
Smuci mnie, że musiałem szukać temat na drugiej stronie nowych wiadomości.
Smuci mnie, że pewna osoba jest nieobecna.

Cieszy mnie, że choć jest mi smutno, to jakoś się trzymam.

Wewiur z taką twarzą nie musisz mieć bicka! #handsome xD
 
Dlatego robię bicka :D
I cieszy mnie to, choć dzisiaj trening słabszy niż zwykle. Letnie spadki dają o sobie mocno znać.

Ni luja (czyt. ni włoska).
Mówię, mam ryj gimnazjalisty, dosłownie.

Ja sie z tym nie zgadzam i uważam ze przesadzasz. Za 10
Lat ja bede wyglądał na 40 a Ty na 25 i wtedy Ty będziesz miał lepiej :D
 
Back
Top