Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Kurwa jaki to jest megaloman, egocentryk, cały czas tylko "ja ja ja".

Podzwonil po halach i pytał o wolne terminy a opowiada jakby odwalił akcję niczym z Bonda.

jak robi sam dobrą robotę, to czemu ma nie mówić, ja ja, nie rozumiem. A tak szczerze przyznaj chciałbyś być takim Bodem :lol:
 
Nie no dajmy spokój z tym podsłuchiwaniem serio myślicie że stał za firankom podsłuchiwał ? jak by to jeszcze potwierdzili zawodnicy, albo inni ludzie, to może, ale o tym gadał klakier Juras i kłamca Lewandowski więc dajmy spokój.

kolejny świetny live. kolejny raz rozjechał te Zoo o nazwie KSW i dojebaniem Newsem z Wrocławiem coś pięknego :antonio:

Czekam na kolejne Live, może tym razem z Rorym po zdobyciu Pasa nooo obejrzałbym.
jak robi sam dobrą robotę, to czemu ma nie mówić, ja ja, nie rozumiem. A tak szczerze przyznaj chciałbyś być takim Bodem :lol:
Wojtek czy to Ty? :mamedwhat:
 
Nie no dajmy spokój z tym podsłuchiwaniem serio myślicie że stał za firankom podsłuchiwał ? jak by to jeszcze potwierdzili zawodnicy, albo inni ludzie, to może, ale o tym gadał klakier Juras i kłamca Lewandowski więc dajmy spokój.

kolejny świetny live. kolejny raz rozjechał te Zoo o nazwie KSW i dojebaniem Newsem z Wrocławiem coś pięknego :antonio:

Czekam na kolejne Live, może tym razem z Rorym po zdobyciu Pasa nooo obejrzałbym.
Z tym podsłuchiwaniem to akurat prawda. Wojtek lubi takie akcje. Wywiady robione na podstawie prywatnych, koleżeńskich rozmów również były na porządku dziennym.
 
Wcale sie Lewemu nie dziwie ze sie wqrwil, opowiadal, ze jak tylko z Mrozem rozmawial prywatnie to mu przechodzily ciarki po plecach i pytal czy Wojtus go nie nagrywa przypadkiem:pjelen: ?
 
Zarzuć linki.
Żartujesz sobie? :D już Ci szukam pół nocy linki. Nie musicie mi wierzyć, ale niektórzy wiedzą, że zawsze mam sprawdzone informacje ze środowiska co udowodniłem tutaj nie raz. To serio nie jest nic nowego jeśli chodzi o Wojtka. Przecież podśmiechujki z takich zachowań były już kilka lat temu, chociażby słynna wpadka Borka w Puncherze.
 
Żartujesz sobie? :D już Ci szukam pół nocy linki. Nie musicie mi wierzyć, ale niektórzy wiedzą, że zawsze mam sprawdzone informacje ze środowiska co udowodniłem tutaj nie raz. To serio nie jest nic nowego jeśli chodzi o Wojtka. Przecież podśmiechujki z takich zachowań były już kilka lat temu, chociażby słynna wpadka Borka w Puncherze.
No pa, nie spodziewałem się tego. Każdy pierdoli o jakichś niusach z podsłuchów i nagrywek, upublicznianiu prywatnych rozmów, a jak przychodzi do podawania przykładów to dupsko blade.
 
Kogo to obchodzi jakim człowiekiem jest Mrozu. Ma mi dostarczać ciekawe informację również te zza kulis, a jak do nich dociera, to mnie to lotto. Jak będzie trzeba to niech szpieguje za zasłonką i 24h na dobę. :lol:

Wojtek w akcji:
hqdefault.jpg
 
No pa, nie spodziewałem się tego. Każdy pierdoli o jakichś niusach z podsłuchów i nagrywek, upublicznianiu prywatnych rozmów, a jak przychodzi do podawania przykładów to dupsko blade.
Ale co mam Ci podać za przykład? Dzwonił do zawodników niby porozmawiać, zapytac co słychać jak kolega do kolegi a później taką rozmowę przedstawiał na swojej stronie w formie pisanego wywiadu bez wiedzy rozmówcy. Było kilka takich przypadków, ale to było kilka lat temu i te osoby nie występują już od tamtej pory na mmnews. Dodam tylko, że to nie są jakieś noł nejmy tylko zawodnicy z czołówki. Poza tym zwisa mi to co się dzieje z Wojtkiem i to co się dzieje w tej sprawie z KSW. Naprawdę mam to gdzieś i nie piszę tego żeby oczerniać Wojtka. Nie mam jakiś ukrytych zamiarów. Piszę to co wiem i czego jestem pewien. Kij ma dwa końce.
 
Ale co mam Ci podać za przykład? Dzwonił do zawodników niby porozmawiać, zapytac co słychać jak kolega do kolegi a później taką rozmowę przedstawiał na swojej stronie w formie pisanego wywiadu bez wiedzy rozmówcy. Było kilka takich przypadków, ale to było kilka lat temu i te osoby nie występują już od tamtej pory na mmnews. Dodam tylko, że to nie są jakieś noł nejmy tylko zawodnicy z czołówki. Poza tym zwisa mi to co się dzieje z Wojtkiem i to co się dzieje w tej sprawie z KSW. Naprawdę mam to gdzieś i nie piszę tego żeby oczerniać Wojtka. Nie mam jakiś ukrytych zamiarów. Piszę to co wiem i czego jestem pewien. Kij ma dwa końce.

A Kurczewskiemu nie chodziło właśnie o to? Pamiętam jakąś szopkę.
 
Ale co mam Ci podać za przykład? Dzwonił do zawodników niby porozmawiać, zapytac co słychać jak kolega do kolegi a później taką rozmowę przedstawiał na swojej stronie w formie pisanego wywiadu bez wiedzy rozmówcy. Było kilka takich przypadków, ale to było kilka lat temu i te osoby nie występują już od tamtej pory na mmnews. Dodam tylko, że to nie są jakieś noł nejmy tylko zawodnicy z czołówki. Poza tym zwisa mi to co się dzieje z Wojtkiem i to co się dzieje w tej sprawie z KSW. Naprawdę mam to gdzieś i nie piszę tego żeby oczerniać Wojtka. Nie mam jakiś ukrytych zamiarów. Piszę to co wiem i czego jestem pewien. Kij ma dwa końce.
Piszesz przeciwko Wojtkowi?
file.php
 
Przy okazji bana zrobil sie troche kacik MMANews, wiec poki istnieje skorzystam z okazji. Sama tylko rozmowa z Kamilem Lebkowskim przyniosla uwaznemu sluchaczowi wiecej informacji niz setki powielajacych te same, sztampowe pytania wywiady. Moze Mrozowski jest antypatyczny, trudny w relacjach osobistych i posuwa sie zbyt daleko, ale w tym co robi jest kurewsko skuteczny.
 
A Kurczewskiemu nie chodziło właśnie o to? Pamiętam jakąś szopkę.
O Kurczewskim zapomniałem i właśnie wszedłem żeby o tym napisać.
Piszesz przeciwko Wojtkowi?
file.php
Mam wyjebane na nich wszystkich. Krytykuję Wojtka, KSW i klakierów. Takie combo.
Aha, ale przykładów nie mam.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale zachowujesz się w tym momencie jak dwóch gamoni, z którymi ostatnio użeramy się na forum.
Przykład Karczewskiego idealny. Pamiętasz całą akcję? Przecież tego było w chuj a tu masz przykład pierwszy lepszy. Jestem zdziwiony, że masz jakieś wątpliwości co do tego bo jak tak go bardzo bronisz to powinieneś o tych akcjach wiedzieć bo to nie jest jakaś tajemnica.
Kolejny przykład jak napisał na swojej stronie o koksie od Kawula i po 5 minutach usunął bo przemyślał jak głupie to było.
 
Last edited:
Jest kącik @baju to niech i będzie kącik Mroza. Kopalnia ciekawych newsów jeśli komuś będzie chciało się wyłapywać jakieś ciekawostki
 
Koks? Gdzie kurwa Cormier i rurka!

ocb z tym koksem
Mrozu był zaproszony na jakieś afterparty i wieczorem wrzucił post na FB, że właśnie został poczęstowany koksem przez współwłaściciela duzej organizacji w Polsce, ale on nie wziął bo jest #teamUSADA coś w tym stylu i po jakimś czasie to skasował, ale ja akurat na świeżo na to trafiłem i było w chuuuuuj nieprzychylnych komentarzy pod tym postem typu: "nie dziwię się, że nikt z Tobą nie chcę gadać" itd. Więc ja naprawdę jestem szczerze zdziwiony, że dla niektórych to zachowania Wojtasa to taki szok.
Podobno mogło chodzić o właścicieli Spartana (tak też mówią) a nie o K&L, ale o tym słyszałem niedawno a teraz już nie pamietam co to za afterparty było żeby lepiej skojarzyć fakty.
 
O kurwa :D. Bo tak czytam co piszesz, o akcji z Kurą pamiętam, specjalnie go podkrecili żeby wypuścił newsa takiego z dupy. O koksie też coś mi świtało jednak nie byłem pewien do końca o co chodzi. Skoro tak to wyglądało to ja nie jestem pewien czy nie zajebał jednak szczurka, może wrócił na chatę, jeszcze mu nie zeszło, pierdolnął newsa, ktoś zobaczył, zadzwonil, i wytłumaczył mu na jaką minę wpierdala zainteresowanych :D. Panowie biznesmeni w sumie pasują do tej historii. Dzięki za rzucenie trochę światła :fro:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top