Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Ale MMARocks też ma pewne profity za przyjazdy na różne gale. Tak jest od lat i zapewne szybko się nie zmieni.

skoro mmarocks robi tak samo to czemu wojtek mial by byc jedynym niezaleznym i obiektywnym dziennikarzem skoro wszyscy robia tak samo jak on? Czyli biorą hajs za promocję organizacji, przyjazdy i wywiady? skad to sie wzielo skoro nie przeszkadza ci ze Mrozu żąda ogromnych kwot za pojawienie sie u niego na portalu? (i taka zagadka, dziennikarze powinni informowac czy brac pieniadze za wpisy informujace o gali?)
 
skoro mmarocks robi tak samo to czemu wojtek mial by byc jedynym niezaleznym i obiektywnym dziennikarzem skoro wszyscy robia tak samo jak on? Czyli biorą hajs za promocję organizacji, przyjazdy i wywiady? skad to sie wzielo skoro nie przeszkadza ci ze Mrozu żąda ogromnych kwot za pojawienie sie u niego na portalu? (i taka zagadka, dziennikarze powinni informowac czy brac pieniadze za wpisy informujace o gali?)
Uczepiłeś się tematu kasy, aż to się nudne zrobiło.
Liczysz na stricte polską zawiść, ale powtarzając te same słowa tyle razy, przy okazji wychodzi, że masz użytkowników tego portalu za debili, którym trzeba wszystko powtarzać 100 razy.
Dla mnie ten temat jest już od dawna do zamknięcia.
 
Pytanko do broniących Mroza, jakiś komentarz?

Albo np. to (montaż Kaczki) gdy MMARocks miało zakaz wjazdu na PLMMA, Mrozu nie solidaryzował się z Rocksami tylko wrzucał i nie wycinał takich wypowiedzi(było tego więcej).

To tak jakby dziś Rocksi przeprowadzili wywiad z Lewandowskim a ten przejechałby się po Mrozie. Pewnie byście się srali, że są nieobiektywni i się sprzedali...


Stary, nie ogarniasz jednej kwestii. Albo jesteś dziennikarzem, albo bawisz się w marketingowca i zapewniasz obsługę medialną imprez. Nie da się pogodzić niezależności z byciem patronem medialnym danej organizacji. Jak ci płacą to przy okazji wymagają.


kurwa! Jeden co rozumie o co biega. Chwała. albo jesteś dziennikarzem albo bawisz sie w marketingowca, świeta racja. dlatego nie rozumiem czemu kurwa uważacie Mraoza za rzetelnego dziennikarza ktory za niewinność dostał bana od złej organizacji. Wojtek był firmą usługową która za dobry hajs robiła loda wielu organizacjom i naprawde rozpierdala mnie że dziś nie ma to znaczenia bo przecież ban od kSW! Tylko to się liczy!

Podbijam co koleś napisał. co byście zrobili gdyby mmarocks przeprowadziło teraz wywiad z Kawulskim jadącym po Mrozowskim tak jak dawniej zrobił to Mrozowski gdy Kowalik miał bana??? Proszę o odpowiedzi tych ktorzy bronia Wojtka i uznają go za niezaleznego dziennikarza. Przypominam ze w srodowisku naprawde nie jest tajemnica że Wojtek jako pierwszy chciał kasę od organizacaji za ich obsluge marketingowa na iswojej stronie.
 
W obliczu liczby mediów branżowych, które funkcjonują na naszym podwórku, Wojtek ze swoimi stawkami już dawno by nie istniał. W myśl: na chuj płacić typowi, jak dziesięciu innych napisze za darmo?
 
  • Like
Reactions: MZ
Pytanko do broniących Mroza, jakiś komentarz?

Albo np. to (montaż Kaczki) gdy MMARocks miało zakaz wjazdu na PLMMA, Mrozu nie solidaryzował się z Rocksami tylko wrzucał i nie wycinał takich wypowiedzi(było tego więcej).

To tak jakby dziś Rocksi przeprowadzili wywiad z Lewandowskim a ten przejechałby się po Mrozie. Pewnie byście się srali, że są nieobiektywni i się sprzedali...


Stary, nie ogarniasz jednej kwestii. Albo jesteś dziennikarzem, albo bawisz się w marketingowca i zapewniasz obsługę medialną imprez. Nie da się pogodzić niezależności z byciem patronem medialnym danej organizacji. Jak ci płacą to przy okazji wymagają.


No ale wiesz, po pierwsze to wszyscy biorą. Druga sprawa, że to zbyt niszowy sport, żeby utrzymać się z pasji. Znam Mroza od wielu lat i wiem, że nie jest bez skazy, szczerze powiedziawszy to nawet go nie lubię. Wojek brał hajs i był naczelnym, jakoś to przełknęliśmy.
@Raklaklak, nie wiem dlaczego podkreślasz ciągle te pieniądze. Może się nam przedstaw, bo kreujesz się na osobę dobrze poinformowaną, a dla mnie jesteś nadal oplotem, aktywnym w jednym temacie? Jeśli Cię źle osądzam to przepraszam, ale zwyczajnie wydaje mi się to nieco podejrzane. Kowalik też ostatnimi czasy pokazuje jaki ma stosunek do społeczności cohones, także idąc drogą typowych sympatii, też jakoś trudno się obronić. ;)
 
No ale wiesz, po pierwsze to wszyscy biorą. Druga sprawa, że to zbyt niszowy sport, żeby utrzymać się z pasji. Znam Mroza od wielu lat i wiem, że nie jest bez skazy, szczerze powiedziawszy to nawet go nie lubię. Wojek brał hajs i był naczelnym, jakoś to przełknęliśmy.
@Raklaklak, nie wiem dlaczego podkreślasz ciągle te pieniądze. Może się nam przedstaw, bo kreujesz się na osobę dobrze poinformowaną, a dla mnie jesteś nadal oplotem, aktywnym w jednym temacie? Jeśli Cię źle osądzam to przepraszam, ale zwyczajnie wydaje mi się to nieco podejrzane. Kowalik też ostatnimi czasy pokazuje jaki ma stosunek do społeczności cohones, także idąc drogą typowych sympatii, też jakoś trudno się obronić. ;)

Nudzę o tych pieniadzach bo zrobiliscie z Wojtka jedynego w kraju niezaleznego, obiektywnego i ogolnie czystego jak lza. Caly czas powtarzam ze gdybyscie tylko uczepili sie bana to nawet by mnie tu nie bylo bo mielibyscie racje! Zbanowanie Wojtka przez KSW to dziecinada i idiotyczne kurwa prowadzenie biznesu.

Ale robicie kurwe z logiki w tłumaczenia wtrącając to ze bana dostal jedyny w polsce niezalezny dziennikarz za pisanie prawdy. To juz jest nic innego jak tylko pierdolenie glupot byle by dojebac KSW. Mrozu nie byl nigdy obiektywny i bral hajs za obsluge marketingowa gal. Dostal bana bo z oplacanego medium chcial wyjsc przed szereg i zabawic sie w Ariala Helwani. Mial info z pierwszej reki bo przez lata byl partnerem medialnym KSW. mial info przed innymi portalami bo Kawulski sam mu dawal te info. Z wlasnej glupoty albo ego (a podejrzewam to drugie olal te wspolprace z ksw myslac ze gowno mu i tak zrobia) wrzucil przed szerek kilka newsow przed zgodą ze strony ksw i teraz płacz ze KSw nie chce mu juz dawac info i ze nie chca go nawet na swoich galach widzeć. nawet mi go nie żal za praktyki które zakorzenił w branży a lament jaki robi internet jest klamliwa propaganda, bo ksw nie zbanowalo niezaleznego dziennikarza, ale swojego partnera, ktory raz w zyciu chcial zabawić się w dzienniakrza i wyszło mu to bokiem. Brał hajs za obsługę marketingową gal czyli nie był niezależnym dizennikarzem. po chuj go więc gloryfikowac w ten sposob??
 
Nie chcem ale muszem stanąć w obronie Pana Rysiewskiego. Otóż bycie Dyrektorem Artystycznym KSW to nie jest łatwa sprawa i naprawdę czasem mogą puścić nerwy od tego stresu i nieszczęście gotowe. Czy wy wiecie, że on musiał obejrzeć wszystkie filmy Patryka Vegi zanim zdecydował, że Pan Oświeciński nadaje się do KSW? Czy wy wiecie, że on musiał przesłuchać wszystkie piosenki Pana Mikołujewa zanim zdecydował, że Pan Popek nadaje się do KSW? A liczenie followersow na Insta i FB? To nie są proste rzeczy.
Do tego od czasu do czasu musi spakować mandżur, wsiąść na statek i pojechać prosto do brazylijskiej dżungli, w samo serce Amazonki i złapać w siatkę sprawnego murzyna, zanim ten spierdoli na drzewo. A później umieć go zaprezentować kibicom. Albo sprowadzić Jugola nołnejma który niespodziewanie rozbije w pył największą gwiazdę KSW, lub jakiegoś nieznanego Turka który doprowadził do tego, że Pan Khalidov zaczął robić fikołki.
Taka robota to jak całowanie tygrysa w dupę- przyjemność żadna, a ryzyko duże.
 
ze bana dostal jedyny w polsce niezalezny dziennikarz za pisanie prawdy

Nigdy tak nie napisałem. Wojtek ma sporo za uszami, raczej chodzi tu tylko o zasadę. Jak pisałem już wielokrotnie, nie trawię zbytnio jego osoby. I pewnie nie jestem w tym osamotniony.
 
@Raklaklak mam wrażenie, że pojebały Ci się fora, serio. Idz z tym swoim bólem dupy na profil KSW na facebooku i tam walcz z ludźmi z #freewojtek, bo mam pewność, że tutaj ich nie znajdziesz (chyba, że chodzi o kilka nowych użytkowników). Ale serio twój target odbiorców jest tam nie tu, bo tutaj większość ludzi wie jaką osobą jest Pan Wojciech, a dwa ma na niego wyjebane.
 
Nie chcem ale muszem stanąć w obronie Pana Rysiewskiego. Otóż bycie Dyrektorem Artystycznym KSW to nie jest łatwa sprawa i naprawdę czasem mogą puścić nerwy od tego stresu i nieszczęście gotowe. Czy wy wiecie, że on musiał obejrzeć wszystkie filmy Patryka Vegi zanim zdecydował, że Pan Oświeciński nadaje się do KSW? Czy wy wiecie, że on musiał przesłuchać wszystkie piosenki Pana Mikołujewa zanim zdecydował, że Pan Popek nadaje się do KSW? A liczenie followersow na Insta i FB? To nie są proste rzeczy.
Do tego od czasu do czasu musi spakować mandżur, wsiąść na statek i pojechać prosto do brazylijskiej dżungli, w samo serce Amazonki i złapać w siatkę sprawnego murzyna, zanim ten spierdoli na drzewo. A później umieć go zaprezentować kibicom. Albo sprowadzić Jugola nołnejma który niespodziewanie rozbije w pył największą gwiazdę KSW, lub jakiegoś nieznanego Turka który doprowadził do tego, że Pan Khalidov zaczął robić fikołki.
Taka robota to jak całowanie tygrysa w dupę- przyjemność żadna, a ryzyko duże.

Takie "oploty" to ja szanuje. :penn:Jaki tu miałeś wcześniej nick? :lol:
 
Nie no kurwa nie wierzę żeby ten temat był wart najebania tylu stron. Jedna gala KSW na koniec roku ale dwie INBY :applause::applause:
 
@Raklaklak kilkanaście tysięcy za LFN? Masz na to jakiś dowód?
Przecież ta kwota nie została by pokryta z biletów nawet, a gdzie reszta.
O której gali dokładnie mowa?
Jeśli LFN daje jednej redakcji tyle kasy, to ile daje KSW?
WTF.
 
@Raklaklak kilkanaście tysięcy za LFN? Masz na to jakiś dowód?
Przecież ta kwota nie została by pokryta z biletów nawet, a gdzie reszta.
O której gali dokładnie mowa?
Jeśli LFN daje jednej redakcji tyle kasy, to ile daje KSW?
WTF.

Z tego co pamiętam, ale mogę się mylić, to na LFN bilety są rozdawane, nie ma ich w zwykłej sprzedaży. Dlatego też z dystansem podchodzę do takich rewelacji. Na razie mamy tylko jedno pewne info jak wygląda taka zwykła współpraca na linii Mrozu-organizator i dopóki nie wypowiedzą się kolejni, to tego będę się trzymał.
 
Redaktor Mrozowski dostał od LFN następujące kwoty:
1) 1500 PLN za przyjazd na Gale LFN 2 w Łodzi - jak on to nazywa "kompleksowa obsługa medialna" plus fotograf. Na Gali sie nie pojawił tłumacząc to awarią auta.
2) LFN 3 - widząc że LFN dysponuje pewnym budżetem na obsługę medialną tj. hotel, wyżywienie itp. za Galę w Warszawie zażądał kilkanaście tys PLN - nie pamiętam dokładnie ile ale pomiedzy 20 tys a 30 tys. nie będę mówił ile dokładnie bo nie pamiętam. Była to rozmowa ustna pomiędzy Redaktorem Mrozowskim a właścicielami LFN.
3) Kolejne LFN - Redaktora Mrozowskiego interesuje tylko "współpraca biznesowo dziennikarska". Dlatego nie jest obecny na LFN.
Zresztą od każdego Organizatora chce pieniądze za patronat, a co LFN to pisał tylko kiedy chcial i z własnej woli bez ustaleń patronackich
 
Skąd wiadomo że będzie odpowiedź kto sterydów więcej
Na stronce Mroza w komentach jakiś użytkownik pisał, że napisał do KSW i Ci Mu odpisali.
Może to być prawda, bo po fp widać, że zrobił się z tego wysokiej klasy chlew :lol: i jakkolwiek muszą zareagować.
A reakcja będzie na bank w stylu KSW (mam nadzieję, że blondyna się wypowie, bo uwielbiam Jego komenty :lol:) stąd następne kilkanaście stron:goldi:
 
Last edited:
1) 1500 PLN za przyjazd na Gale LFN 2 w Łodzi - jak on to nazywa "kompleksowa obsługa medialna" plus fotograf. Na Gali sie nie pojawił tłumacząc to awarią auta.

1) Więc powinien te pieniądze zwrócić za niewykonanie usługi? Wystąpiliście o to? Oddał?
2) Otrzymał tę kwotę? Uznaliście, że tyle jest wart?
3) Czyli jeśli wziął za to kasę, to z umowy się nie wywiązał, no chyba że nie ustalaliście konkretnie, ile newsów i w jakiej formie mają się pojawić.

W oczach waszej organizacji banowanie powiedzmy niepokornych "dziennikarzy" jest słuszną drogą?
 
1) 1500 PLN za przyjazd na Gale LFN 2 w Łodzi - jak on to nazywa "kompleksowa obsługa medialna" plus fotograf. Na Gali sie nie pojawił tłumacząc to awarią auta.
2) LFN 3 - widząc że LFN dysponuje pewnym budżetem na obsługę medialną tj. hotel, wyżywienie itp. za Galę w Warszawie zażądał kilkanaście tys PLN - nie pamiętam dokładnie ile ale pomiedzy 20 tys a 30 tys.
Fajnie, że jakieś konkrety. Niezły przeskok z 1500 na 20-30tyś.
Nie piszesz natomiast, czy w końcu dostał kasę jaką zażądał?
Dziwię się temu, bo mając określony budżet, nie ma chuja żeby to się jakkolwiek zwróciło.
Chyba że zwykłe pranie pieniędzy, to luz :jjsmile:
 
W ciągu 1 gali, pan Wojciech Mrozowski zmienił swoje wymagania finansowe z 1500 na " Między 20 a 30 tysięcy"? Dziwne że , Xcage nie miał takich problemów z Wojtkiem, mimo że rzeczywiście na ich galach się on pojawiał i to nie na jednej edycji. Albo to są zwykłe kłamstwa żeby za przeproszeniem dopierdolic Wojtka, albo rzeczywiście Mrozowskiemu padło na głowę
 
2) Była to rozmowa ustna pomiędzy Redaktorem Mrozowskim a właścicielami LFN.
No to macie spory wyciek informacji zakładając, że jesteś jednym z właścicieli LFN. Albo jednym z nich jest też @Raklaklak, albo nie tylko właściciele o tym wiedzieli.

Druga sprawa to kwoty mogły być podawane specjalnie, aby organizację LFN zniechęcić, bo się Mrozowi nie chciało do was jeździć. Ile to razy ktoś podaje kwotę tak gigantyczną, aby zniechęcić potencjalnego partnera do dalszych rozmów.
 
Równie dobrze za te 30 k można sobie czas antenowy wykupić, i puszczać reklamę swojej gali od 2 do 5 nad ranem. Czy mrozu stał z kopytem za wami (ogoł) i kazał płacić sobie pieniądze? Tak jak chcesz żeby ktoś Ci kafelki położył. Gościu mówi swoją cenę, a jak Ci nie odpowiada to szukaj kogo innego, przecież nie musisz go zatrudniać skoro nie odpowiadają Ci warunki współpracy. .

Pretensje że Mrozu bierze hajs za robotę można porównać do gospodarza który ma pretensje do strażaków że ci ugasili jego płonącą stodołe.
Powtórzę, po co zatrudniać kogoś kogo warunki pracy nam nie odpowiadają?
 
1) Więc powinien te pieniądze zwrócić za niewykonanie usługi? Wystąpiliście o to? Oddał?
2) Otrzymał tę kwotę? Uznaliście, że tyle jest wart?
3) Czyli jeśli wziął za to kasę, to z umowy się nie wywiązał, no chyba że nie ustalaliście konkretnie, ile newsów i w jakiej formie mają się pojawić.

W oczach waszej organizacji banowanie powiedzmy niepokornych "dziennikarzy" jest słuszną drogą?
Redaktor Mrozowski raczej nie zwrócił tej kwoty,ale nie jestem do końca pewny tego i nie chcę skłamać. W tamtym okresie w składzie LFN byli tylko Maciek, Łukasz i Grzegorz i podzielili między siebie zadania. Nie znali do końca realiów mediów branży MMA i stąd wynika ta sytuacja. Jakie były ustalenia szczegółowe przy LFN 2 a mmanews to ciężko teraz stwiedzić gdyż było to pewnie raczej na telefon.

Fajnie, że jakieś konkrety. Niezły przeskok z 1500 na 20-30tyś.
Nie piszesz natomiast, czy w końcu dostał kasę jaką zażądał?
Dziwię się temu, bo mając określony budżet, nie ma chuja żeby to się jakkolwiek zwróciło.
Chyba że zwykłe pranie pieniędzy, to luz :jjsmile:
Ten przeskok to przy LFN 3.Nie dostał kasy. żadne media nię żądają takich kwot o jakich tutaj mowa.

No to macie spory wyciek informacji zakładając, że jesteś jednym z właścicieli LFN. Albo jednym z nich jest też @Raklaklak, albo nie tylko właściciele o tym wiedzieli.

Druga sprawa to kwoty mogły być podawane specjalnie, aby organizację LFN zniechęcić, bo się Mrozowi nie chciało do was jeździć. Ile to razy ktoś podaje kwotę tak gigantyczną, aby zniechęcić potencjalnego partnera do dalszych rozmów.
Nie jestem właścicielem LFN. Moim zdanie co do tamtej sytuacji to Redaktor Mrozowski uznał że można "trochę" kasy więcej zarobic niż zwykle i podał taką kwotę, ale to moja prywatna opinia.
Czy wyciek? Sam nie wiem. Przynajmniej my w tamtym czasie w ustaleniach różnych o tej sytuacji rozmawialiśmy otwarcie i dużo osób o tym wiedziało. Tego użytkownika nie znam i nie wiem kto to może być, ale kwotę podał złą. czy z niewiedzy czy miał dostęp do jakiś szczątkowych info to nie wiem
 
Redaktor Mrozowski raczej nie zwrócił tej kwoty,ale nie jestem do końca pewny tego i nie chcę skłamać. W tamtym okresie w składzie LFN byli tylko Maciek, Łukasz i Grzegorz i podzielili między siebie zadania. Nie znali do końca realiów mediów branży MMA i stąd wynika ta sytuacja. Jakie były ustalenia szczegółowe przy LFN 2 a mmanews to ciężko teraz stwiedzić gdyż było to pewnie raczej na telefon.


Ten przeskok to przy LFN 3.Nie dostał kasy. żadne media nię żądają takich kwot o jakich tutaj mowa.


Nie jestem właścicielem LFN. Moim zdanie co do tamtej sytuacji to Redaktor Mrozowski uznał że można "trochę" kasy więcej zarobic niż zwykle i podał taką kwotę, ale to moja prywatna opinia.
Czy wyciek? Sam nie wiem. Przynajmniej my w tamtym czasie w ustaleniach różnych o tej sytuacji rozmawialiśmy otwarcie i dużo osób o tym wiedziało. Tego użytkownika nie znam i nie wiem kto to może być, ale kwotę podał złą. czy z niewiedzy czy miał dostęp do jakiś szczątkowych info to nie wiem
W sumie na 26stron, to najbardziej obiektywna i konkretna odpowiedź.:beer:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top