Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Ogólnie tak. Ale w tym przypadku ktoś nie okazał braku zainteresowania, tylko złą wolę. Sugerujesz że ludzi na sherdogu bardziej interesuje to czy KSW zbanowało dziennikarza niż aspekty sportowe?

Obstawiam, że jak KSW będzie miało jakieś poważne aspekty sportowe to się tematy pojawią. Na razie mają duże sukcesy, rzekłbym rekordowe, w kategorii show/rozrywka i widocznie nikt tam nie jest tym zainteresowany. A sport? Hmm, może kiedyś jak już przeznaczą na to pieniądze zarobione na frikfajtach.

Ale żeby nie było, że jestem hejterem, to ja Panu Kawulskiemu i Panu Lewandowskiemu kibicuje we frikfajtach i nie potrzebuję tam sportu zupełnie, bo jest słaby a zajmuje fightcard. Tylko 4 gale więc lepiej się skupić na Szpilka vs. Oswiecinski, już na KSW 42 "Noc konfidentów" only on PPV. I ja za takie PPV zapłacę.
 
Obstawiam, że jak KSW będzie miało jakieś poważne aspekty sportowe to się tematy pojawią. Na razie mają duże sukcesy, rzekłbym rekordowe, w kategorii show/rozrywka i widocznie nikt tam nie jest tym zainteresowany. A sport? Hmm, może kiedyś jak już przeznaczą na to pieniądze zarobione na frikfajtach.

Ale żeby nie było, że jestem hejterem, to ja Panu Kawulskiemu i Panu Lewandowskiemu kibicuje we frikfajtach i nie potrzebuję tam sportu zupełnie, bo jest słaby a zajmuje fightcard. Tylko 4 gale więc lepiej się skupić na Szpilka vs. Oswiecinski, już na KSW 42 "Noc konfidentów" only on PPV. I ja za takie PPV zapłacę.



Ja bym poszedł dalej, trochę słabo z tą akcją ze Szpilką mona by to było to lepiej zrobić w stylu WWE czyli po wejściu Szpilki i uderzeniu wlatuje głownym wejściem Zimnoch z Ekpą w obronie"kondonów".K&L próbują załagodzić sytuację i wtedy wyzywa ich do pojedynku Jóźwiak albo Miras i jest przepychanka.A na Sam koniec gaśnie światło i przy muzyce Undertakera wchodzi Waluś z kebabem w ręce i pokonuje wszystkich.

Przepraszam za odejście od tematu.
Widzę że dyskusja jest głownie o Wojtku a nie o banie i presji na media.
 
hehe czemu konkurencyjny portal ma bronic dziennikarza z drugiego portalu ?? ja bym się cieszył, ze go wyjebali z ksw.
 
Moim zdaniem zaważyły te wszystkie wywiady z Rozalem. Nie da się ukryć, że na mmarocks prawie jego postaci nie ma od dłuższego czasu.
 
Kolejna drama?
revoleando%2Blos%2Bojos.gif
 
Tak jak przywołuje się ten ban dla rokcsow, to teraz na roksach się banuje, jak coś dojebałeś ksw. Akcja/reakcja. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to w życiu bywa.
 
Patrząc od strony KSW: Wojtek dał dupy ale jest gościem prowadzącym portal o MMA. To tak jak by karmić żmije i potem być zdziwionym, że cię ujebala.... Natura, tego nie zmienisz. Strona Wojtka: płacze, se ktoś go już nie chce karmić gdy te "ciężko" zdobyte jedzenie przez Ksw podawał świeższe niż w/w organizacja. Dla mnie powinno się skończyć na zawężeniu jakiekolwiek współpracy KSW-mmanews. Niekoniecznie blokując mu dostęp do gal, informacji które by zdobył nie kontaktując się z Właścicielami i innymi dyrektorami KSW. Patrz: Biegaj sobie i rozmawiaj z ludźmi, ale od nas nic więcej nie wymagaj. Wyglądało by to chyba bardziej profesjonalnie. Tak na szybko bo lecę spac po gali UFC, straceniu 5 zl przez jedną walkę i to jeszcze nie jednogłośną decyzja ;)
 
<cytat> Tyle, że On bierze od organizatorów pieniądze za przyjazd, hotel i pracę!!! To nie jest bezstronne dziennikarstwo.</cytat>

POLECAM CAŁOŚĆ - całość fraszki Jurasa pełna FAKTÓW, KONKRETÓW, DAT i PAPIERÓW. Więc ... niech imba trwa.

ewidentnie pisane pod cohones - czyli tylko my czytamy jego bloga?
 
<cytat> Tyle, że On bierze od organizatorów pieniądze za przyjazd, hotel i pracę!!! To nie jest bezstronne dziennikarstwo.</cytat>

POLECAM CAŁOŚĆ - całość fraszki Jurasa pełna FAKTÓW, KONKRETÓW, DAT i PAPIERÓW. Więc ... niech imba trwa.

ewidentnie pisane pod cohones - czyli tylko my czytamy jego bloga?

ale wy wiecie że tu nie chodzi o kwoty rzędu kilku stówek czy nawet tysiecy zlotych? Mrozowski często sobie liczył po kilkanaście tysiecy zlotych za przyjazd. Od LFN np zażądał 10k zł za przyjazd i zrobienie materialow. Macie wszyscy jakis klamliwy obraz Wojtka jako niezaleznego dziennikarza aprawda jest taka ze to on zapoczątkował wsrod portali debilną mode na branie pieniędzy za przyjazd. Czemu ktos ma tracic prywatny hajs skoro WOjtkowi placa za przyjazd i zrobienie wywiadow? Typ dostawal kase za promocje i na jego stronie zadnego hejtu nigdy nie bylo na tych co mu placili. ogarnijcie sie kurwa
 
ale wy wiecie że tu nie chodzi o kwoty rzędu kilku stówek czy nawet tysiecy zlotych? Mrozowski często sobie liczył po kilkanaście tysiecy zlotych za przyjazd. Od LFN np zażądał 10k zł za przyjazd i zrobienie materialow. Macie wszyscy jakis klamliwy obraz Wojtka jako niezaleznego dziennikarza aprawda jest taka ze to on zapoczątkował wsrod portali debilną mode na branie pieniędzy za przyjazd. Czemu ktos ma tracic prywatny hajs skoro WOjtkowi placa za przyjazd i zrobienie wywiadow? Typ dostawal kase za promocje i na jego stronie zadnego hejtu nigdy nie bylo na tych co mu placili. ogarnijcie sie kurwa
Mogł sobie żądać i 100 tysięcy, komu co do tego? Nikt pod przymusem nie musi mu płacić. No chyba, że wyjdą na światło dziennie następne okoliczności i okaże się, że Wojtek nie tylko prowadzi działalność dziennikarską.:no dawaj:
 
ale wy wiecie że tu nie chodzi o kwoty rzędu kilku stówek czy nawet tysiecy zlotych? Mrozowski często sobie liczył po kilkanaście tysiecy zlotych za przyjazd. Od LFN np zażądał 10k zł za przyjazd i zrobienie materialow. Macie wszyscy jakis klamliwy obraz Wojtka jako niezaleznego dziennikarza aprawda jest taka ze to on zapoczątkował wsrod portali debilną mode na branie pieniędzy za przyjazd. Czemu ktos ma tracic prywatny hajs skoro WOjtkowi placa za przyjazd i zrobienie wywiadow? Typ dostawal kase za promocje i na jego stronie zadnego hejtu nigdy nie bylo na tych co mu placili. ogarnijcie sie kurwa

Mordo, mnie bawią płacze zarówno wojtka jak i kontrwojtków. Z mojej perspektywy (który jeździ tylko na lokalne gale i tylko w lublinie widziałem Mroza) to bawi mnie jak Juras ciśnie po wojtku opierając artykuł na stwierdzeniach "a kilku Jego dawnych współpracowników". Juras nie trawi wojtka, a wojtek jest hieną i to są fakty. Jeden wykorzystał rózala zeby rozbujać akcje, a drugi wykorzystuje platformę swojego bloga, żeby dać upust własnym opiniom (nieobiektywnym, wypaczonym swoimi doświadczeniami z wojtkiem) OT i Historyja

niech imba trwa
 
Mogł sobie żądać i 100 tysięcy, komu co do tego?

No wlasnie sek w tym ze gowno. Ale w takiej sytuacji nie nazywajcie go obiektywnym i niezalewznym dziennikarzem. Cała ta akcja #freewojtek jest debilna bo robi z niego kogoos kim nie jest.Do obiektywności i rzetelnosci dziennikarskiej mu bardzo daleko. mozliwe że nawet najdalej w branży. jeśli żąda te twoje 100 tysiecy za przyjazd to jak myslisz jaka bedzie jego relacja na temat organizacji od ktorej te 100 tysiecy dostanie???? Pomysl zanim coś napiszesz. Nie może żadać 100 tysięcy bo wtedy nie jest dziennikarzem a agencją reklamową.... to kurwa komus do tego. Jak zazadal 10k od lfn to nawet jakby to byla najchujowsza gala to i tak napisze ze byla zajebista bo dostal hajs.
 
O kurwa jeszcze "kręgosłup moralny mma w Polsce" Juras musiał swje 3 grosze dojebać hahahhaa :mamed::mamed: A jęsli serio to Wojsław namieszał, jak niektórzy to mówią, to tak jak ktoś napisał, gość zrobi fenomenalną karierę w polityce. Bo jest taką mendą, że od krytykowania ksw, potem leciutkie szpilki, potem już tylko propsy do dyrektora sportowego. :mamed::mamed::mamed: Gościowi sodówa uderzyła do głowy, bo był nikim, a teraz jest wielki fifa rafa w ksr1 i mu odjebało.
 
Tak jak przywołuje się ten ban dla rokcsow, to teraz na roksach się banuje, jak coś dojebałeś ksw. Akcja/reakcja. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to w życiu bywa.

Nikt nie banuje za dojebanie KSW tylko za chamskie teksty /wyzwiska itp rzeczy. Nie ma problemu u nas z krytyką KSW, zależy nam tylko na tym żeby dyskusje były merytoryczne i zachowana odrobina kultrury. Nikomu nie będzie się chciało czytać twoich komentarzy jak co 2 komentarz będzie jebać ksw itp


Moim zdaniem zaważyły te wszystkie wywiady z Rozalem. Nie da się ukryć, że na mmarocks prawie jego postaci nie ma od dłuższego czasu.

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi ale to nie ma nic wspólnego z tą sprawą. Różal nas nie lubi o czym nam powiedział bo jest szczerzym człowiekiem i po prostu nie daje nam wywiadów. Nie ukrywał nigdy też że powodem jest forum Cohones. Mimo tego staramy się o nim i jego walkach pisać dalej najlepiej jak potrafimy. Tak samo było z Mamedem kiedyś i jakoś to przeżyliśmy mimo że wolałbym żeby było inaczej.
 
Nikt nie banuje za dojebanie KSW tylko za chamskie teksty /wyzwiska itp rzeczy. Nie ma problemu u nas z krytyką KSW, zależy nam tylko na tym żeby dyskusje były merytoryczne i zachowana odrobina kultrury. Nikomu nie będzie się chciało czytać twoich komentarzy jak co 2 komentarz będzie jebać ksw itp

Za jebać KSW banujecie, ale jak ktoś piszę, że Aldo to szczur, czy tam Holloway to pizda, ten jest taki i owaki, Woodley do getta, ten to cwel, ten kondon itp. itd. to jakoś bany się nie sypały Bądźmy szczerzy, merytoryczne dyskusję mogą być w tematach o KSW, bo pewnie macie za to hajs ( i chwała Wam za t0, oby jak najwięcej) dlatego tak się dzieje.
 
Zdecyduj się bo nie wiem na co odpowiadać.

Sęk w tym że Mrozowski nie jest obiektywny i nie jest niezaleznym dziennikarzem. Jest tubą propagandową i agencją reklamową tym ktorzy mu placa i tak bylo tez z KSW do teraz. A robicie kurwe z logiki i teraz jest meczennikiem bo to przecie idealny powod by dojebac KSW. Typ brał i żądał grubej kasy od organizattorow za dobre recenzje ale na to wszyscy juz maja wyjebane. Najlepiej zasrac profil ksw tekstami typu #wolne media i #freewojek.
 
Za jebać KSW banujecie, ale jak ktoś piszę, że Aldo to szczur, czy tam Holloway to pizda, ten jest taki i owaki, Woodley do getta, ten to cwel, ten kondon itp. itd. to jakoś bany się nie sypały Bądźmy szczerzy, merytoryczne dyskusję mogą być w tematach o KSW, bo pewnie macie za to hajs ( i chwała Wam za t0, oby jak najwięcej) dlatego tak się dzieje.

Mojso na portalu jest 30-40 tys komentarzy rocznie. Nie jesteśmy po prostu w stanie sprawdzić / monitorować wszystkiego i staramy się robić to tam gdzie ma to największy sens i tam gdzie jest najwięcej tego typu komentarzy. Jest opcja raportuj i jak ktoś jej użyje to zawsze będzie reakcja. Największe portale świata lub Polski jak Youtube czy Onet wogole nie robią moderacji bo to jest zajebista mordęga. My się staramy żeby to jakoś wyglądało a i tak jest zajebiście ciężko tego upilnować. To wszystko jest robione w naszym prywatnym czasie, który wiadomo wolałbym spędzić inaczej hehe
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top