Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Wszystko się da zrobić, musi być "tylko" solidarność środowiska. Ignorowanie ich w newsach, nie robienie wywiadów z ich zawodnikami (co za tym idzie ucięcie im zasięgów także na społecznościówkach) z czasem sprawiłoby zmianę decyzji. Niestety tutaj jest Polska więc chuja z tej solidarności środowiska będzie ;)
Solidarności nie będzie, bo to na rękę jest reszcie. Do tego Wojtek też święty nie jest i pewno to samo by zrobił, jakby sytuacja była w drugą stronę.
Korzystają na tym Ci manipulanci i mają pewnie bekę z tego jak chuj.
 
Solidarności nie będzie, bo to na rękę jest reszcie.

Takie pierdolenie. Czemu inne redakcje maja sie solidaryzować z Wojtkiem, jak on na galach nawet się nie wita z innymi redakcjami.
A wystarczyło doczytać jeszcze jedno zdanie i byłbyś oświecony.
Solidarności nie będzie, bo to na rękę jest reszcie. Do tego Wojtek też święty nie jest i pewno to samo by zrobił, jakby sytuacja była w drugą stronę.
 
Solidarności nie będzie, bo to na rękę jest reszcie. Do tego Wojtek też święty nie jest i pewno to samo by zrobił, jakby sytuacja była w drugą stronę.
Korzystają na tym Ci manipulanci i mają pewnie bekę z tego jak chuj.

Nie znam relacji pomiędzy redakcjami i głęboko mam na to wyjebane. Srał pies też na Mroza bo jego styl bycia mnie irytuje mimo że go na żywo nigdy nie widziałem. Jakbym pracował w branży to optowałbym za solidarnością bo dzisiaj on, jutro inni. No chyba że komuś się marzy ciepły kurwidołek i pisanie na polecenie KRS1 to co się im podoba i jak im się podoba. Później będą wywiady tylko z łagodnymi pytaniami bo nagle gwiazdy KRS1 będą się fochać.
Spoko, może tak być tylko nie nazywajmy tego później dziennikarstwem sportowym.
 
Nie znam relacji pomiędzy redakcjami i głęboko mam na to wyjebane. Srał pies też na Mroza bo jego styl bycia mnie irytuje mimo że go na żywo nigdy nie widziałem. Jakbym pracował w branży to optowałbym za solidarnością bo dzisiaj on, jutro inni. No chyba że komuś się marzy ciepły kurwidołek i pisanie na polecenie KRS1 to co się im podoba i jak im się podoba. Później będą wywiady tylko z łagodnymi pytaniami bo nagle gwiazdy KRS1 będą się fochać.
Spoko, może tak być tylko nie nazywajmy to później dziennikarstwem sportowym.
Dziennikarstwa sportowego jako tako w mma w naszym kraju nie ma. Jak tu Jakub pisał, 95% materiałów jest zależnych od KSW. KSW decyduje co kto mówi i pisze, więc jedynymi dziennikarzami są K&L&G
 
Wyjebanie Mroza z KSW jest ostatecznym dowodem że dziennikarstwo jeśli chodzi o MMA w Polsce nie istnieje. Zamiast portali dziennikarskich mamy agencje reklamowe, które są narzędziem w rękach federacji, zawodników, sponsorów, menadżerów. Smutne ale prawdziwe, w normalnym świecie jak dziennikarz ma informację na dany temat to podaje ją do wiadomości publicznej a nie zastanawia się co powiedzą na to zainteresowani, czy potem nie będzie miał z tego powodu problemów. A najgorsze jest to że cała sprawa zostanie zamieciona pod dywan i nic się w tej kwestii nie zmieni, dalej będziemy słuchali wywiadów które w 95% nic nie wnoszą a jedyne informacje na temat gal, walk itd będziemy znać z informacji prasowych, wypowiedzi właścicieli.

100 % racji. Dodałbym ,ze portale informacyjne tworzone są przez osoby, które cieszą się, jak wpadnie kilka $ za reklamę, artykuł sponsorowany. Cukier, cukier i lukier....
 
Dziennikarstwa sportowego jako tako w mma w naszym kraju nie ma. Jak tu Jakub pisał, 95% materiałów jest zależnych od KSW. KSW decyduje co kto mówi i pisze, więc jedynymi dziennikarzami są K&L&G
Semantyka. Tak samo go nie ma na onecie, wp, interii itd.
A materiały są zależne bo środowisko wybiera ciepły kurwidołek. To od portali branżowych wyrosło zainteresowanie i pierwsi fani MMA.
Żeby zbyt mocno nie marudzić. To serio jest na tym forum ktoś kto wchodzi na rocksów z innego powodu niż cohones? Przecież ten portal zamienił się w PudelekMMA
 
W calej tej sytuacji najbardziej podoba mi sie poszukiwanie przez wszystkich alibi zeby nie nazwac sprawy po imieniu, podczas gdy prawda jest bardzo prozaiczna. Mrozu stworzyl cos co bylo nie na reke praktycznie wszystkim. Coraz lepiej ogladajacy sie program, w ktorym pojawialy sie niewygodne tresci, ot i cala tajemnica. Przestancie wiec pierdolic, ze chodzi o charakter, sposob bycia czy metody pracy Mrozowskiego, bo one od lat pozostaja niezmienione. Sam nie darze go sympatia, ale MMANews Live to, przy wszystkich swoich wadach, jest cos naprawde mocnego.
 
Semantyka. Tak samo go nie ma na onecie, wp, interii itd.
A materiały są zależne bo środowisko wybiera ciepły kurwidołek. Do od portali branżowych wyrosło zainteresowanie i pierwsi fani MMA.
Żeby zbyt mocno nie marudzić. To serio jest na tym forum ktoś kto wchodzi na rocksów z innego powodu niż cohones? Przecież ten portal zamienił się w PudelekMMA

Tak serio, Jakieś pół miliona osob wchodzi na portal a 50 tys na Cohones.
 
Już nawet na forum sherdoga ktoś założył temat o banie Mroza... Ja pierdole ban to ban na chuj drążyć temat. To prywatna firma i tylko jeden Pan dziennikarz. Widocznie mocno zalazł im za skórę. Znamy tylko wersję jednej ze stron. A temat rozdmuchany jak sądy Kaczyńskiego
 
Tak serio, Jakieś pół miliona osob wchodzi na portal a 50 tys na Cohones.

Widzisz i ja siedo nich zaliczam. Już tłumaczę jak to przebiega. Wchodzę na mmarocks.pl i sprawdzam czy jest news który mnie interesuje.Gdy chce skomentować przechodzę na cohones. NIGDY inaczej.
Teraz pytanie, czy przy większej liczbie ciekawych tematów nie wzrosłaby liczba odwiedzających cohones.

A tak już na zupełnym marginesie. IMO portale konkurencyjne robią w większości jeden poważny błąd. Nie stawiają na community tak jak robi to mmarocks.
Jeśli jednak jesteście pewni swojej jakości to zróbmy sondę (głosowanko) który portal branżowy stoi na najwyższym poziomie pod względem np wywiadów, co? :)
Wypowiedzą/zagłosują tylko zalogowani więc na starcie macie przewagę ;)
 
O kurwa, myślałem, że to jakiś stary rzęch za tysiaka! Smartfony jak dla mnie są turbo nieporęczne, ale za taką kasę to już chyba da się kupić jakiś niezły aparat foto, nie?
Kamera to mega wygodna sprawa, automatyka, wbudowane filtry, dedykowany autofokus, przedwzmacniacz mikrofonowy.

Ja korzystam z aparatu foto ze świetna optyka, mój sprzęt wypluje lepszy obrazek, ale za to jak obaj dostaniemy zawodnika i będziemy musieli zrobić z nim wywiad, to Mrozu już będzie po wywiadzie, a ja nadal będę ustawiać sprzęt :) ot różnica
 
Widzisz i ja siedo nich zaliczam. Już tłumaczę jak to przebiega. Wchodzę na mmarocks.pl i sprawdzam czy jest news który mnie interesuje.Gdy chce skomentować przechodzę na cohones. NIGDY inaczej.
Teraz pytanie, czy przy większej liczbie ciekawych tematów nie wzrosłaby liczba odwiedzających cohones.

A tak już na zupełnym marginesie. IMO portale konkurencyjne robią w większości jeden poważny błąd. Nie stawiają na community tak jak robi to mmarocks.
Jeśli jednak jesteście pewni swojej jakości to zróbmy sondę (głosowanko) który portal branżowy stoi na najwyższym poziomie pod względem np wywiadów, co? :)
Wypowiedzą/zagłosują tylko zalogowani więc na starcie macie przewagę ;)
Już była taka sonda i nie wygraliśmy :płacz:
 
W calej tej sytuacji najbardziej podoba mi sie poszukiwanie przez wszystkich alibi zeby nie nazwac sprawy po imieniu, podczas gdy prawda jest bardzo prozaiczna. Mrozu stworzyl cos co bylo nie na reke praktycznie wszystkim. Coraz lepiej ogladajacy sie program, w ktorym pojawialy sie niewygodne tresci, ot i cala tajemnica. Przestancie wiec pierdolic, ze chodzi o charakter, sposob bycia czy metody pracy Mrozowskiego, bo one od lat pozostaja niezmienione. Sam nie darze go sympatia, ale MMANews Live to, przy wszystkich swoich wadach, jest cos naprawde mocnego.

Hehe ty i te twoje teorie spiskowe ;) Tower 7 i Wojtek który zmieni świat MMA rewolucyjnym live z YT który zły i okrutny Venom postanowił ukrucić zanim wyrośnie na potęgę i obali nietykalne do tej pory KSW lol.

Bardzo mi sie podoba jak ludzie ignorują w tym temacie ciekawa kwestie jak w przeszłości niezależny i niepokorny dziennikarz kiedy miał okazje sie odwdzięczyć za słowa wsparcia przy poprzedniej awanturze, kiedy miał okazje to przy wspolpracy / z polecenia KSW napisał art szkalujący i atakujący innego zbanowanego dziennikarza. Ta historia nie mogła byc naprawdę lepsza :applause:
 
Sprawa wróci szybko na właściwe tory, a Martin skomentuje to tak: "Musieliśmy pokazać Wojtkowi, że nie może pisać bezkarnie informacji niepotwierdzonych u źródła, gdyż szkodzi to środowisku, a przede wszystkim KSW". Największe jednak rozczarowanie przynosi osoba Wojsława, a argumenty, że Wojtek bierze kasę za wyjazdy na mniejsze gale, nijak się mają do powodu banowania jakiegokolwiek dziennikarza. Takie coś nie powinno w ogóle mieć miejsca jak wybieranie, które media mogą być na gali, a które nie. Zamiast cisnąć Wojtka za zdradzanie tajemnic, niech cisna tych, od których takowe dostaje. Wojtek działa tylko w swoim interesie i logiczne, że w tej branży każdy chce podać info jako pierwszy
 
Nie da się stworzyć na chwilę obecna czegoś przyrównywalnego do Cohones, i mówię to jako osoba z konkurencyjnego portalu. To jest ewenement, którego nie zabił nawet facebook.
Ja nie komentuje na innych portalach niczego bo nie zamierza się logować do fb by to zrobić, tak samo jak logować się na jakiś disqus by móc się wypowiedzieć. Ponad to (może słabo sprawdzałem) ale można się wypowiedzieć tylko pod tematami ze strony głównej. Nie ma forum i Hype Parku.
 
Jakoś ciężko mnie w to uwierzyć. Kto o zdrowych zmysłach wchodzi codziennie na mmarocks? I niby co ma tam szukać?
Ja wchodzę ze 100 razy dziennie na cohones.

Dlatego wiesz już czemu na wszelkie wypowiedzi typu "MMARocks jest mocne bo ma Cohones", po prostu reagujemy uśmiechem :). Kochamy naszą społeczność, ale portal zawsze robił gigantycznie większe wyświetlenia niż forum :)
 
Szkoda, ze artykul popelnic musial szeregowy urzytkownik forum.
BK z tego, że temat założył użytkownik, a nie redaktor tego portalu.
Tematu nie założył użytkownik tylko po prostu wszystko z tematu o Helwanim zostało przeniesione tutaj. Dziwne swoją droga, że nie zostało zakopane w HP gdzie jest już z pisiont stron o WojtasGate.
Ksw po cichutku sie pozbyli tego dzienniakarza jesli powodem byl ten artykul o Silvie to przesadzil to smiech na sali
Naprawdę wierzycie, że Wojtas dostał bana za Silve? Przecież to był tylko pretekst. Rynkowski pewnie bolcował K&L już od dwóch lat żeby upokorzyli jakoś Wojtasa i w końcu mu się udało. Swoją drogą nie czaję dlaczego mieliby robić wielką tajemnicę z zestawienia Pudzian – Silva do samego końca, skoro to zestawienie sprzedałoby się znacznie lepiej niz Pudzian – MakŚwinej. Notabene skoro Rynkowski odpowiada za zestawienia w KRS1 to pewnie i on jest odpowiedzialny za niedopatrzenie z MakŚwinejem. W kraju gdzie istnieją jakieś tam regulacje MMA chciał wprowadzić do klatki typa z padaczką. Może dostał za to pasem po dupie od wujaszków włodarzy i musiał odreagować na Wojtasie.
miernoty, nie potrafiące zadać pytania na konferencji.
Będzie śmiesznie. Media scrumy będą teraz trwały po 30 sekund, a jedyne pytania będzie zadawała typiara ze sportywalki.org, która myślała, że Mirek ma raka włosów, bo poinformowała Kołeckiego, że właśnie na przeszczep tego „organu” czeka trenejro.

Ogólnie beka ze „środowiska” MMA, które umywa rączki albo uspokaja swoje sumienie tym, że Wojtas to przecież dwulicowy kapuś lizodupiec, więc nie ma się nad nim co pochylać. Heh, nawet idzie to zrozumieć, bo jeśli ktokolwiek wiąże swoją przyszłość z tym sportem, a nie jest dobrym zawodnikiem/trenerem albo milionerem to pewnie prędzej czy później chce się znaleźć w KSW. A nuż uda się wygryźć Rynkowskiego ze stanowiska polskiego Szona Szelbi, albo chociaż zostać Dyrektorem Departamentu Ustawienia Krzesełek i Podawania Mikrofonów jak Borowar.

I żeby była jasność, ani razu nigdzie się nie opowiedziałem za akcją #freewojtas bo w dupie mam tego bana i tak samo chciałbym, żeby on też miał go w dupie i się nie płaszczył przed K&L. Mam po prostu nadzieję, że się chłopaczyna nie podłamie i dalej będzie dostarczał ciekawego kontentu na tej smutnej jak pizda scenie polskiego MMA.
 
Last edited:
Ja nie komentuje na innych portalach niczego bo nie zamierza się logować do fb by to zrobić, tak samo jak logować się na jakiś disqus by móc się wypowiedzieć. Ponad to (może słabo sprawdzałem) ale można się wypowiedzieć tylko pod tematami ze strony głównej. Nie ma forum i Hype Parku.
Zrobić forum nie problem, co z tego skoro ktoś tam musi pisać, gadanie ze samym soba albo grupa 10 osob to mozna na FB zrealizować. ITC np. postawiło na grupę facebookowa i to jest fajna opcja.
 
chlop zapierdala i robi praktycznie wszystko SAM, najlepsza robote ze wszystkich

takze...


A nie pomyślałeś ze cały czas jest sam i robi wszystko SAM na własne życzenie? Może po
prostu nikt z nim dłużej nie może wytrzymać bo szef dba o to żeby tylko on i jego było na wierzchu? Może chce żeby ktoś robił coś na jego konto i nawet nie mógł
sie pod tym podpisać? Najlepszy poziom? Błagam, pokaz bo nigdy nie zauważyłem. Akurat poziom jego wypowiedzi, wywiady i teksty sa na tak niskim poziomie że zwykle szukam wywiadów z tymi samymi zawodnikami ale od innych portali wiec jakoś mi nie szkoda go. I nie dziwie się ze reszta branży nie pada Rejtanem z tego powodu.
Z Halwanim było to samo - dostaje przecieki, dobre źródła które samo UFC karmi. Nagle wychodzi przed szereg, UFC się wkurwia i Ariel płacze bo przecież "niezależne źródła". Co za pieprzenie, nie ma czegoś takiego. "Przecieki" wypuszczają często same firmy czy organizacje żeby tworzyć pewien medialny ruch. Bajki o tym ze ktoś coś wie bo ma magiczne, niezależne źródła są dla dzieci albo naiwnych userów na forach.
 
Hehe ty i te twoje teorie spiskowe ;)
Gdzie ja napisalem o jakims spisku ?
okrutny Venom postanowił ukrucić zanim wyrośnie na potęgę i obali nietykalne do tej pory KSW lol.
Wiem, ze nie ma czasu na takie drobnostki. Cala energie poswieca teraz na szukanie rywala dla Narkuna.
Bardzo mi sie podoba jak ludzie ignorują w tym temacie ciekawa kwestie jak w przeszłości niezależny i niepokorny dziennikarz kiedy miał okazje sie odwdzięczyć za słowa wsparcia przy poprzedniej awanturze, kiedy miał okazje to przy wspolpracy / z polecenia KSW napisał art szkalujący i atakujący innego zbanowanego dziennikarza.
Teraz role sie odwrocily ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top