Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Pojebalo ich. Szkoda, ze artykul popelnic musial szeregowy urzytkownik forum. Oczekiwalbym raczej od chlopakow z MMARocks oficjalnej informacji na glownej, ze ich kolega zostal zablokowany przez wlascicieli KSW. Dobry test na niezaleznosc mojego ulubionego portalu...
Jest tyle istotnych informacji do przekazania że nie starczyło im na to czasu, co innego jak Conor by sobie wypożyczył nowe futro albo puścił bąka . . .
 
Doceniam zaangażowanie Wojtka w ilość pytań, wywiadów, przecieków - choć trzeba przyznać, że nie zawsze ilość szła razem z jakością. Są momenty, że wydaje mi się mocno dziwny, raczej wódki pić z nim bym nie chciał. Jestem lekko rozdarty gdyż rozumiem, że 2 prywatne podmioty gospodarcze działające na rynku nie regulowanym jakimiś nakazami, mogą nie chcieć ze sobą współpracować, nawet jeśli ta niechęć jest jednostronna. Z drugiej strony, szkoda takiego kagańca nałożonego na Wojtka bo poza mocno plotkarskimi krzykliwymi "newasmi" dawał też często ciekawe informacje którymi nikt inny się dzielić z szaraczkami nie raczył .
 
Najśmieszniejsze jest to że zrobił wywiad z Kawulem i był w hotelu z zawodnikami i nikt mu o tym nie powiedział.


Nawet w dzień gali widział się z Martinem na Strefie fana, a ten nic mu na ten temat nie powiedział...
1:49:30
 
Znając niechęć Wojsława do Mroza, to i tak dziwnie długo się trzymał na galach ksw. Najlepszym podsumowanie tego tematu byłoby gdyby ktoś znalazł i zamieścił wypowiedzi Wojsława na temat niezależności mediów, gdy był jeszcze dziennikarzem. Kolejny przykład, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
 
Pojebalo ich. Szkoda, ze artykul popelnic musial szeregowy urzytkownik forum. Oczekiwalbym raczej od chlopakow z MMARocks oficjalnej informacji na glownej, ze ich kolega zostal zablokowany przez wlascicieli KSW. Dobry test na niezaleznosc mojego ulubionego portalu...
Od dawien dawna trwa zimna wojna miedzy Mmarocks a Mrozem , zaczelo sie dawno temu od tego , ze Mmarocks bronilo go w bardzo podobnej sytuacji kiedy mial bana na wjazd na jakas gale (zapomnialem jaka) a on za chwile wbil w plecy noz Rocksom (krytczny,naciagany artykul) . Redaktory na pewno pamietaja ta sytuacje ze szczegolami . Pewnie czesc starych Cohonesiakow tez, ja wiecej szczegolow nie pamietam .
 
Last edited:
Od dawien dawna trwa zimna wojna miedzy Mmarocks a Mrozem , zaczelo sie dawno temu od tego , ze Mmarocks bronilo go w bardzo podobnej sytuacji kiedy mial bana na wjazd na jakas gale (zapomnialem jaka) a on za chwile wbil w plecy noz Rocksom (krytczny,naciagany artykul) . Redaktory na pewno pamietaja ta sytuacje ze szczegolami . Pewnie czesc starych Cohonesiakow tez, ja wiecej szczegolow nie pamietam .

Ja pamietam tylko to. Upublicznili tekst trenera, ze MMARocks, banda dzieckiakow, steruje calym mma w Polsce. https://www.mmanews.pl/2013/04/czy-mamy-was-za-idiotow/ Bylo cos wiecej?
Jezeli tylko o to chodzi to troche slabo. Po pierwsze, to raczej do trenera O. by mieli miec pretensje, a po drugie chyba tekst publikowal nie kto inny, ale Franciszek, ktory chyba pozniej byl zwiazany z redakcja...
 
A to nie było kiedyś tak tak, że Wojek był bardzo anty ksw i toczył z nich opiniotwórczą szyderę?

A potem wiadomo, a jak nie możesz pokonać wroga, zaprzyjaźni$ sie z nim...
 
Ksw po cichutku sie pozbyli tego dzienniakarza jesli powodem byl ten artykul o Silvie to przesadzil to smiech na sali
 
Ja pamietam tylko to. Upublicznili tekst trenera, ze MMARocks, banda dzieckiakow, steruje calym mma w Polsce. https://www.mmanews.pl/2013/04/czy-mamy-was-za-idiotow/ Bylo cos wiecej?
Jezeli tylko o to chodzi to troche slabo. Po pierwsze, to raczej do trenera O. by mieli miec pretensje, a po drugie chyba tekst publikowal nie kto inny, ale Franciszek, ktory chyba pozniej byl zwiazany z redakcja...
Nie pamietam, niech sie Def z jakiegos multikonta wypowie :beczka: .W kazdym razie inba byla wielka a glosow krytycznych w strone Mroza mnostwo nawet u niego na portalu .
 
To teraz nic tylko czekać aż Mrozu zacznie sukcesywnie odsłaniać karty KSW 42 :beczka: Już widzę minę Kawula i Martina, którzy mu zaczną grozić kolejnymi banami itd :DC:
Watpie, Mrozu ma bardzo duzo do stracenia przeciez wiekszosc jego ruchu youtubowego robia wywiady z zawodnikami KSW, gdyby na to bana dostal to cofnalby w rozwoju swoj portal o 10 lat . Sam ban na gale duzej krzywdy mu nie robi .
 
dosyć długo przeglądam ten portal. pamiętam mniejsze i wieksze przytyki rocksów w kierunku Wojtka i załogi, w odwrotnym kierunku także. akcję z wypowiedzią trenera O. również pamiętam. oczywiście wtedy rocksi mieli prawo się obrazić. po jakimś czasie jednak pan Franek z mmanews przeszedl do mmarocks. ktoś z redakcji pociągnął go za język, żeby opowiedzieć coś o Wojtku, nie pamiętam czy to było w SSS czy w GP u Piotrka. w każdym razie pan F mówił, ze nie podoba mu się styl pracy w mmanews, że Wojtek zmuszał go do trzymania jednej linii redaykcyjnej, bla bla. może to trochę nie na temat ale obserwując środowisko można dostać pierdolca od tego chowu wsobnego. najlepszy naczelny z tego portalu, ogarniający temat i punktujacy wszystkich idealnie zostaje nagle dyrektorem w KSW i z dnia na dzień zmienia swoje poglądy. dziennikarze piszący wbrew swojemu zdaniu, czekający tylko na kawałek tortu kej es dablju. bekę mam z tego niemiłosierną, gardzę.
 
BK z tego, że temat założył użytkownik, a nie redaktor tego portalu. Ja rozumiem, że bez KSW mmarocks traci część ruchu i nie na rękę jest wam rozgrzebywanie tego tematu ale to o czym mówił Różal (chociaż nie jest dla mnie żadnym autorytetem) w tym podcascie: trzeba robić tak żeby później nie wstydzić się spojrzeć sobie w twarz... przecież to nie są takie duże pieniądze :kis:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top