Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Ja na jego miejscu rozpierdalałbym im po kolei teraz fightcardy. Media wiedzą dużo wcześniej przed ogłoszeniem. Ale to ja jestem mściwy, nie wiem jak Wojtek :D
Mój ulubiony użytkownik cucumbersów Kiras, zajebiście i dobrze prawisz
 
Mój ulubiony użytkownik cucumbersów Kiras, zajebiście i dobrze prawisz
fc5036490c947b1379989c91afd591e4.jpg
 
Dzięki. Myślałem, że powiedział w trakcie innego bo ponoć mu się zbierało od dłuższego czasu.
On prawie w każdym live nie stroni od krytyki "KSW rekords" :D jak ci chodzilo o miejsce ksw pośród innych organizacji to mówił o tym parę odcinków wstecz,ale w którym dokładnie nie pamiętam bo bym napisał. A nie chciało mi się słuchać 5 czy 6 live które mają po 3 godziny
 
Haha nie umawiam się z Kangurami.
Widze, że łasisz sie na tytuł użytkownika roku. Odpierdol sie odemnie, nie wybijesz sie na moim fejmie.
Dawaj numer to kulturalnie porozmawiamy i zdradzę Ci kim jestem, jeśli mnie nie sprzedasz
 
Dobra, wszystko jasne - BAN za przedwczesne info o wypadnięciu James'a McSweeney'a z walki.
To w ogóle jaja były jak chuj.
Zaraz po ogłoszeniu tej walki nawet tutaj była wrzawa jakim cudem McSweeney`'a dopuści irlandzka komisja. Ludziska bilety pokupowali i chuj. Zablokowali zawodnika przed samą walką. A to kurwa niespodzianka.
KSW chciało o tym poinformować jak Jay wychodził (a jak by nie było zdziwienia na sali,to do końca walczył by McSwenney).
 
Znam tego typka, ale jestem kimś innym, Konrad
Spamujesz i trollujesz, chuj wie kim jesteś. Miałem Cie w ignorach ale odblokowałem za lajka. Widze, że głupol z Ciebie więc wracasz na liste z powrotem.
 
Spamujesz i trollujesz, chuj wie kim jesteś. Miałem Cie w ignorach ale odblokowałem za lajka. Widze, że głupol z Ciebie więc wracasz na liste z powrotem.
Jak mnie mogłeś mieć skoro od kilku godzin mam tu konto ;) ?
 
To w ogóle jaja były jak chuj.
Zaraz po ogłoszeniu tej walki nawet tutaj była wrzawa jakim cudem McSweeney`'a dopuści irlandzka komisja. Ludziska bilety pokupowali i chuj. Zablokowali zawodnika przed samą walką. A to kurwa niespodzianka.
KSW chciało o tym poinformować jak Jay wychodził (a jak by nie było zdziwienia na sali,to do końca walczył by McSwenney).
Oni nawet chcieli pomalować Dżeja biało farbo. Januszki by kupiły.
 
Słaba akcja KSW, do tego jeszcze Wojek, który sam mienił się kiedyś dziennikarzem maczał w tym palce, wstyd.
Można mieć do każdego różne uwagi, ale Wojtek akurat wiele dla mma zrobił i robi. W tym także dla KSW, w końcu jego kanał na YT należy do najpopularniejszych.
 
Ja w to nie wierzę, to jakaś prowokacja dziennikarska. To tak jak policja też zawsze prowokuje kibiców i oni później w emocjach zniszczą pociąg albo zrobią promocję na stacji benzynowej. Przecież Pan Kawulski i Pan Lewandowski są wyluzowani, nie obrażają fanów to i dziennikarza by nie zbanowali. Może też pan dziennikarz miał za słaby komputer i akredytacja nie doszła, bo się zawiesił? Poza tym po co ktoś miałby napisać źle o KSW? Rośnie w siłę, jest drugie na świecie, ma wspaniałych wojowników, artystów i aktorów, a teraz zatrudni sobie nawet vicemistrza świata HW pana Szpilkę. Przecież takiego vicemistrza świata w boksie nie ma nawet UFC. Bes sęsu ten temat.
 
Pojebalo ich. Szkoda, ze artykul popelnic musial szeregowy urzytkownik forum. Oczekiwalbym raczej od chlopakow z MMARocks oficjalnej informacji na glownej, ze ich kolega zostal zablokowany przez wlascicieli KSW. Dobry test na niezaleznosc mojego ulubionego portalu...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top