Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Posluchalem live ostatniego Mroza,i jesli to prawda co mowi tam o tym jak go potraktowano i o tym jak zachowuje sie pala mieniaca sie jakims tam dyrektorem w ksw to naprawde nie ludzie a kurwy.
 
Podobno na akredytację Wojtasa i jego miejsce przy ringu został już rozpisany konkurs na najbardziej przyjaznego dziennikarza (true story). Ciekawe czy naczelny MMAnaSTO3 już się zgłosił. Mógłby być podczas gali najbliżej trenera Andrzeja jak się tylko da, a jednocześnie nie musiałby się chyba obawiać wyłapania gonga.
 
No ale tak naprawde o cos konkretnego i grubego musialo pojsc, dla KSW to przeciez tez mocno niekomfortowa sytuacja . Zobaczymy jak sie temat rozwinie .
 
Niech wchodzi na jego miejsce kto chce, tylko że poza jednostkami z MMARocks, Naiverem oraz Mrozem, to wszystko miernoty, nie potrafiące zadać pytania na konferencji.
 
Dostaną polecenie, że nie mogą udzielać wywiadów Mrozowskiemu i tyle będą zmuszeni odmawiać
A to nie potrzebny bedzie aneks do umowy zawierajacy taki zakaz? @Orest

Widze ze najwieksza strona o KSW czyli mmarocksw.pl prawilnie glowa w piasek i usuwanie niewygodnych komentarzy.

Ehh to bagienko :D
 
Nic z tym nie zrobisz przeca.
W swoim bagienku też tego nie ruszą (żeby nie powiedzieć tym bardziej).
W sumie wpływ jak widz masz jedynie kupować lub nie Ich produkt.
Ja od Fikołajogate nie kupuję, więc już nie mam wpływu :fjedzia:

Możemy i chyba powinniśmy o tym rozmawiać między sobą no i komentować też można na mediach społecznościowych. Jeśli na ich kontach pojawi się 10 komentarzy to nic się nie stanie. Ale jak będą ich setki to będzie im zależało żeby to załatwić. KRS1 - łapy precz od niezależnego dziennikarstwa.
Ps. Też im się nie dokładam do biznesu. Wolę wspólne oglądanie z cohones i niespodzianki w trakcie
 
Wg mnie więcej wyjdzie ze wspierania niż zwalczania albo ignorowania tej sprawy. Nie mówię, żeby popierać inne portale niż MMA Rocks. Wystarczy przewidzieć, że to co kiedyś spotkało Mroza aka. Ariela może spotkać każdego.
 
A to nie potrzebny bedzie aneks do umowy zawierajacy taki zakaz? @Orest
Nie, nie będzie potrzebny. Wystarczy, że K&L powiedzą takiemu delikwentowi, że zawalczy nie dwa razy do roku a raz na dwa lata. Albo zasadzą mu 800 tysiecy kary za chodzenie w brudnych skarpetkach.
 
Nie, nie będzie potrzebny. Wystarczy, że K&L powiedzą takiemu delikwentowi, że zawalczy nie dwa razy do roku a raz na dwa lata. Albo zasadzą mu 800 tysiecy kary za chodzenie w brudnych skarpetkach.
No chuj nie zostalo nic innego niz wyjscie na ulice z transparentami i okrzykami
"JA RO SŁAW POLSKIE MMA ZBAW"
 
Cześć ich pamięci, dziennikarze wyklęci !!!

racowisko.jpg

Z Częstochowy jesteś ?
 
Dobra, wszystko jasne - BAN za przedwczesne info o wypadnięciu James'a McSweeney'a z walki. Potem info o Jayu Silva -> działanie na szkodę KSW -> BAN -> mamy polskie HelwaniGate
 
Dobra, wszystko jasne - BAN za przedwczesne info o wypadnięciu James'a McSweeney'a z walki. Potem info o Jayu Silva -> działanie na szkodę KSW -> BAN -> mamy polskie HelwaniGate

Pozostaje czekać na zniesienie banu i powitanie oklaskami przy okazji najbliższej konferencji prasowej KSW
 
ufc_fan_expo_ariel_helwani.jpg

Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w świecie polskich mieszanych sztuk walki, Wojciech Mrozowski, poinformował w swojej audycji live że został pozbawiony akredytacji dziennikarskiej podczas grudniowego KSW 41.

"Teraz wysyła się za pomocą aplikacji jakby zapotrzebowanie na akredytację prasową, ona jakby pod sam koniec przed samą galą zostaje potwierdzona. Otóż przy tej gali nie zostało to potwierdzone, ale tak myślałem sobie pewnie dużo roboty - święta, gala i jakby ten czas. Bo to z reguły było tak bardzo bardzo przed galą już potwierdzane. Więc w pewnym momencie o tym zapomniałem kompletnie. Byłem na gali, byłem na media treningu tydzień przed galą, byłem na ważeniu, byłem na strefie fana, byłem w hotelu z zawodnikami, robiłem wywiad z Maciejem Kawulskim - nikt mi tam nie powiedział że nie mam akredytacji prasowej (...)
I idąc na KSW 42 (w domyśle KSW 41) na gale w Katowicach - na szczęście była blisko bo to mogło być w Gdańsku. Podchodzę do wejścia medialnego, wchodzę mówię imię i nazwisko (...) dziewczyna sprawdza i nie ma mnie ..."


Dziennikarz mmanews.pl , dodał również iż dostał zakaz pojawiania się na kolejnych galach organizowanych przez KSW

"Zjawia się Martin Lewandowski i mówi - chodź musimy pogadać - no to okey, no to wychodzę rozmawiam. Martin mówi że - nosiłem się już z zamiarem od kilku dni zadzwonienia do ciebie i poinformowania - a ja mówię no i co przez te kilka dni jeszcze Ci się nie udało dodzwonić, byłem przecież wszędzie również obok, nikt mi nic nie powiedział, bo już wiedziałem o co chodzi. No i Martin powiedział że godze w ich interes, że news z Jayem Silvą, znaczy oczywiście że zbierało mi się tak przez lata, że zawsze Martin Lewandowski był dla mnie fair, super itd (...) że tym razem jeszcze wejdę chociaż nie wpuściłby mnie, ale wejdę bo już tam jestem. Bo to jest na moim terenie i tym razem mnie wpuści, ale na kolejne gale już nie wejdę..."

Mrozowski wspomniał również o tym że rzekomo przed galą w Irlandii odbył rozmowę z przedstawicielami KSW w której próbowano skłonić to do posłuszeństwa

"Dyrektor sportowy wziął mnie na bok i tłumaczył mi dosłownie że mam być ich informatorem, mam informować o każdym kroku. Wszystko co robię mam informować i pytać się o pozwolenie. Potem przechodził obok Maciej Kawulski i też rzucił niewybrednym komentarzem, w stylu że mam zrobić to i tamto albo mogę... get the fuck out i tak dalej"



Nie wiadomo za co dokładnie Mrozowski został zablokowany, jak sam twierdzi przyczyną było ujawnienie informacji o zmianie rywala dla Mariusza Pudzianowskiego na KSW 40 w Dublinie, można również domniemywać że jednym z powodów było zdradzenie w jednym z wcześniejszych podcastów faktycznej pozycji KSW wśród światowych organizacji mieszanych sztuk walki. Wojciech jako pierwszy podał te informacje, co mogło być i wydaje się, że było przyczyną konfliktu.

 
Ka i Ry to wiedzialem ze cyniczni podludzie,ale Lewandowski zawsze wydawal sie byc "ludzki" Szkoda mi Mroza bovhlop widac ze dawal z siebie zawsze wszystko i zapierdalal jak nikt inny wbtej branzy.Takie sa fakty.
 
Nie wiadomo za co dokładnie Mrozowski został zablokowany, jak sam twierdzi przyczyną było ujawnienie informacji o zmianie rywala dla Mariusza Pudzianowskiego na KSW 40 w Dublinie, można również domniemywać że jednym z powodów było zdradzenie w jednym z wcześniejszych podcastów faktycznej pozycji KSW wśród światowych organizacji mieszanych sztuk walki. Wojciech jako pierwszy podał te informacje, co mogło być i wydaje się, że było przyczyną konfliktu.

Z ciekawości - który to podcast? Albo niech ktoś zarzuci cytatem o tej pozycji. Z góry dzięki.
 
Bardzo dobry temat, brawa dla założyciela.
Jestem w trakcie słuchania tej audycji, ale jeszcze nie doszedłem do tego momentu, w którym o tym mówi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top