Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Kawulski znając myczki Mroza mógł obawiać się, że Szpilka wygada się, że nie zawalczy w tym roku w KSW, albo że w ogóle nie zawalczy w MMA, albo że wyjawi jakiś sekrecik, więc to stąd też mógł być "zakaz"
 
Prędzej kupiłbym ppv na lajwa u Mroza za te symboliczne 5 zł niż ppv za konfidenta wartości 40 zł..
A co do zamykania tematu, po co. Zawsze można zmienic nazwę tematu, jak już ktoś pisze ze reklamowanie Wojtka tutaj jest komuś nie na rękę, to lepiej jak jest jeden temat, a nie 15 związanych z Wojciechem
#JanuszMarketingu
Z resztą ten temat to jest temat roku 2018 więc zamknięcie go hmm, nazwałbym ZBRODNIA. jak wódz w tym filmie Rrrr
 
Prędzej kupiłbym ppv na lajwa u Mroza za te symboliczne 5 zł niż ppv za konfidenta wartości 40 zł..
A co do zamykania tematu, po co. Zawsze można zmienic nazwę tematu, jak już ktoś pisze ze reklamowanie Wojtka tutaj jest komuś nie na rękę, to lepiej jak jest jeden temat, a nie 15 związanych z Wojciechem
#JanuszMarketingu
Z resztą ten temat to jest temat roku 2018 więc zamknięcie go hmm, nazwałbym ZBRODNIA. jak wódz w tym filmie Rrrr
Dodatkowo jest zablokowany dla niezarejstrowanych osob, wiec zadan to reklama. Bo i tak chyba kazdy z forum wie kto to jest wojtek.
 
Tematem tego wątku jest
Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Więc jeśli zamiast dyskusji na temat braku akredytacji dla Wojtka będzie pojawiać się tutaj spam z jego transmisjami, to zamknięcie tematu jest jak najbardziej zasadne. Wówczas powinnien powstać wątek "Wojciech Mrozowski - MMANEWS Live" w którym będą zamieszczane takie informacje.

Pozdrawiam
Przypuszczam, ze gdybys urodzil sie kilkadziesiat lat wczesniej zrobilbys blyskotliwa kariere w ORMO.
 
Przypuszczam, ze gdybys urodzil sie kilkadziesiat lat wczesniej zrobilbys blyskotliwa kariere w ORMO.
Nawiązując do Twojej odpowiedzi, mój post, jak zresztą większość tego wątku miał charakter satyryczno-komediowy. Nie dane było mi żyć w latach świetności rzeczonej organizacji, jednakoż z tego co mi wiadomo, nie była ona powołana celem zabawiania ludzi.
Pozdrawiam.
 
Kawulski znając myczki Mroza mógł obawiać się, że Szpilka wygada się, że nie zawalczy w tym roku w KSW, albo że w ogóle nie zawalczy w MMA, albo że wyjawi jakiś sekrecik, więc to stąd też mógł być "zakaz"
Możlwie że z tym Szpilką już od jakiegoś czasu bylo wiadomo że nie wystąpi na Ksw tylko dużo zamieszania się zrobiło po tym jak konfident spadł z krzesła.Pewnie Kawul z LEwym zacierali ręce ważne że się mówi o KSw a SZPilka pewnie prędzej czy pózniej trafi do ksw jak mu się noga pownie w boksie to droga otwarta...
 
Gdzie jest kurwa Cormier jak wciąga przez rurkę?

ezgif.com-gif-maker_21.gif
 
Kurwa piękny odcinek- 2 gości zagranicznych plus 2 gości z Polski i to jakich... Takie rzeczy tylko u Mroza! :applause:kurwa slowo balas z ust Marcina Prachnio brzmi wyjatkowo:lol:
To samo pomyślałem, nie przypominam sobie wywiadów z zagranicznymi zawodnikami poza tym jak są na gali w Polsce na innych portalach
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top