Podwieszony Wielki Zlot Cohones 7-10 lipca

Popłakałem sie z śmiechu jak @Charles Bronson podkladal tłumaczenie zawodników:D
Potwierdzam, na wywiadach po walce wieczoru też się zagotowałem ze śmiechu :lol:
Jeszcze komentarze podczas paraolimpiady w walce Sage'a (pozdro @mat01 ) były całkiem wesołe.

Dzięki dla wszystkich za wspólne oglądanie. :beer: Było mega fajnie, chociaż przez dużą część main cardu musiałem walczyć ze snem, taka pora i taka efektowność walk.
 
Jedynym minusem zlotu były 2 gale przed dwusetką - chyba każdy był zjebany, że łożeszkurwa.
Klasycznie pozdro, fajnie było się spotkać. Dzięki @MuraS za before i @mat01 za odebranie :}
 
Potwierdzam, na wywiadach po walce wieczoru też się zagotowałem ze śmiechu :lol:
Jeszcze komentarze podczas paraolimpiady w walce Sage'a (pozdro @mat01 ) były całkiem wesołe.

Dzięki dla wszystkich za wspólne oglądanie. :beer: Było mega fajnie, chociaż przez dużą część main cardu musiałem walczyć ze snem, taka pora i taka efektowność walk.
Apropo Sejdża

:DC:

Śniadanie w macu, a na busa i tak musieliśmy czekać do 10... Za 1.5h będziemy dopiero w krk
Ja bym się z Wami pokręcił, ale byłem trupem.
 
Jak zawsze udany zlot. Po dwóch zarwanych nocach ciut ciężko, ale UFC 200 to UFC 200. Trzeba przyznać, że było niezwykle spokojnie i kulturalnie.
Aha, byłbym zapomniał o najlepszej przyśpiewce: "Byyyyyłeeeś grapplereeem..." :crazy:
Następna okazja to UFC 201, FEN 13 i UFC 202 z naciskiem na tą ostatnią.
 
Faktycznie... taki blad
No ale mimo ze nie mialem sily na nic juz o tej godzinie to beka nieziemska :DC:
To prawda. Biorąc pod uwagę jak senna była momentami atmosfera w czasie main cardu, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony fontanną beki jaka się rozlała na koniec gali :lol:
 
Hahah to dojebałem z tym scyzorowaniem :D

Ja to najchętniej bym sobie oglądał gale bez komentarza - dubbing sam sobie podłożę w głowie.
 
Zlot odespany, wróciłem do żywych :)

Dzięki Panowie za miłe ogladanie i kupę śmiechu :beer::beer:
 
Nożycowanie motherfuckers! :crazy:
@SCStunner sorry, tego akurat dla Ciebie nie mogę zrobić, ale jak kiedyś ja poznam to poproszę o taki filmiki jak ja dostałem dla Ciebie :beer:
@Masu a na ilu Ty w ogóle byłeś? Bo to był przynajmniej 3 w Warszawie, były jeszcze w Krakowie, coś tam w 3mieście, a Tobie się udało chyba tylko na UFC w Krakowie...musisz się podciągnąć
@Charles Bronson co u Kornelii? Jak dziś rano wychodziła to nic o Tobie nie wspominała :star wars:
 
Nożycowanie motherfuckers! :crazy:
@SCStunner sorry, tego akurat dla Ciebie nie mogę zrobić, ale jak kiedyś ja poznam to poproszę o taki filmiki jak ja dostałem dla Ciebie :beer:
@Masu a na ilu Ty w ogóle byłeś? Bo to był przynajmniej 3 w Warszawie, były jeszcze w Krakowie, coś tam w 3mieście, a Tobie się udało chyba tylko na UFC w Krakowie...musisz się podciągnąć
@Charles Bronson co u Kornelii? Jak dziś rano wychodziła to nic o Tobie nie wspominała :star wars:
Kilka było.
 
Dobra chuj tam, takie Kornelie to praktycznie co każdy zlot sie trafiają. Dobrze, że nie zapytałem czy chciałaby mieć takiego kutasa jak Rockhold :D
 
Back
Top