Podwieszony Wielki Zlot Cohones 7-10 lipca

Jaki jest plan? Nie wiem jaki będę miał grafik w pracy.
Godzinowo poki co jeszcze nie wiadomo. Ja bym na pewno chcial jakis maly before zrobic i sie troche porobic przed gala. Poczekamy na liste osob ostateczna i na dniach bedzie sie rezerwowac city24 i ewentualnie cos na before.
 
Ja chętnie w Waw bym obejrzał, alenie woem czy będę na miejscu. Najwyżej na spontanie dołączę. ;)

Ale ja nie wiem czy takie grupowe spotkanie w centrum jest dopuszczalne podczas szczytu..
 
Ja chętnie w Waw bym obejrzał, alenie woem czy będę na miejscu. Najwyżej na spontanie dołączę. ;)

Ale ja nie wiem czy takie grupowe spotkanie w centrum jest dopuszczalne podczas szczytu..
Nie no chyba ten teren nie bedzie wylaczony.
 
Serio serio piszesz o Ustce? Godzina jazdy dla mnie.
Serio serio, jestem na wakacjach z rodzinką, nie wiem tylko gdzie i na czym oglądać, bo laptoka nie biorę, a w TV pokojowym nie wiem czy będzei Extreme, znasz jakieś knajpy co transmitują takie wydarzenia?
 
Serio serio, jestem na wakacjach z rodzinką, nie wiem tylko gdzie i na czym oglądać, bo laptoka nie biorę, a w TV pokojowym nie wiem czy będzei Extreme, znasz jakieś knajpy co transmitują takie wydarzenia?
W Ustce nie bywam, ale mam tę zaledwie godzinę jazdy. Więc tam nie wiem gdzie mogłoby UFC na ESC lecieć.
 
Mały regulamin:

1. Nie rzucamy się z pięściami na automat z misiami w razie kolejnej przegranej, jakby miał to być rewanż za przegraną z Adamkiem. Ja wiem, że Agaty i inne Asie bardzo ładne, ale automat tego nie wie.
2. Wychodząc z lokalu/pubu/kawiarni/domku/pokoju/ośrodka okręcamy się i patrzymy czy zostawiliśmy względny porządek. Względny porządek oznacza, że nie (za przeproszeniem) rozpierdalamy wszystkiego, co nie jest przykręcone do podłogi!
3. Jeśli w jakiś sposób zostawicie po sobie (zacytuję jednego z zapłakanych managerów) "syf jak po woodstoku" i zatrzyma Was ochrona, należy wrócić, postawić przewrócone stoły i krzesła, ocucić nieprzytomnych i zapłacić za szkody, a nie wyciągnąć telefon i dzwonić po organizatorów, „bo on się przypierdala...".
4. Wychodząc z domku/pokoju KONIECZNIE sprawdzamy stan założonej na siebie garderoby! Poprawna garderoba to co najmniej majtki plus spodnie/spodenki oraz jakiekolwiek obuwie (sandały/klapki też się liczą) a także koszula/t-shirt/bluza. Bez w/w garderoby nie wychodzimy poza obszar zamieszkałych przez nas domków. Ja wiem, że mając 6 promili idzie się zapomnieć i wyjść na partyzanta do pubu, ale zakończy się to szybkim powrotem.
5. Zamknięte drzwi na klucz oznaczają, że albo nikogo w domku nie ma, albo ktoś tam śpi. Należy, więc albo zapukać i zaczekać, albo zaczekać na powrót kogoś z kluczem.
6 Nie należy, więc usiłować wejść do domku razem z futryną/ramą/szybą. Po pierwsze, jest to idiotyczne, po drugie ów domek pozostanie otwarty do końca Waszego pobytu, po trzecie szyby i drzwi są drogie. W ostatecznej sytuacji można położyć się pod drzwiami, dając do zrozumienia pozostałym, że chcę się wejść.
7. Ośrodki wypoczynkowe to miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w pamiątki. W 90% obsługują tam dziewczyny. Ja wiem, że dla Was to stworzenia dziwne, oraz do dziś zastanawiacie się jak coś może raz w miesiącu krwawić i nie odwalić kity, ale to jednak istoty inteligentne. Nie popisujemy się niewiedzą, kiedy dobierając sobie kolor i pytając sprzedawczynię, w którym najlepiej wyglądamy, a w odpowiedzi dostajemy "śliwka z mlekiem najładniej wygląda". Ja wiem, że dla Was śliwka z mlekiem to nie kolor a na bank rozwolnienie, fuksja brzmi dla Was jak niemiecka nazwa choroby wenerycznej a indygo kojarzycie z jedzeniem u Chińczyka. Nie drzemy się, więc na owe panie, one naprawdę nie chcą Was obrazić!


Już inna ekipa z innego forum sportowego była w tym Skorzęcinie i było ciekawie.
 
O której ta gala? Miałem robić rezerwację, ale w końcu nie wiem od której tę górę przejmujemy.
 
Ja pewnie bede skakal po krakusow, ale mowilem w knajpie, ze od polnocy na pewno ktos bedzie. Powolajcie sie na mnie, gora nasza jest.
 
Back
Top