Wiedzmin 3 - GameZone

Keira Metz zaliczona, teraz Triss na celowniku :lol:
Jak prześpię się z Triss, to nie zablokuje mi możliwości z Yennefer?
Ta gra jest tak miodna, że aż boję się w nią grać, bo mam ciągle myśl w głowie, że kiedyś ją przejdę :sad:
 
Ukończone. Zajęło mi to 4 tygodnie niekoniecznie intensywnego grania (chociaż w weekendy nie żałowałem) i tak się zastanawiam - ile w to musieli grać ludzie, co ukończyli to w około 1,5 tygodnia? :o o:

Sama gra to oczywiście najlepsza produkcja polska, ale braki techniczne gry były widoczne, stąd do perfekcji jej niestety nieco brakuje. Mam jednak nadzieje, że pewne niedoróbki będą sukcesywnie poprawiane.
 
Ja wlasnie robilem zadanko "W Wilczej Skorze". Wow! Jedno z fajniejszych i bardziej wciagajacych zadan jakie robilem ogolnie w grach rpg.

Swoja droga, skad braliscie ulepszenie zestawu kota II? Mam polowe zbroi w ulepszeniu, ale nie mam zadanka na druga czesc, a jakos tez nigdzie nie trafiam. Podejrzewam, ze gdzies na Skellige..
 
@kokaina, no quest świetny, teraz odpaliłem go na YT i koles przeszedł go zupełnie inaczej niż ja :]

Ja już nie pamiętam, może tutaj coś znajdziesz
http://www.gosunoob.com/tag/cat-school-gear/

Jedyne co mnie wkurza w Wieśku to świadomość, że wiele sytuacji mnie omija, chodzi mi tu o jakieś losowe zdarzenia, zwłaszcza na Skellige wiele zadań aktywuje się po wejściu w jakieś miejsce itp. nie będąc oznaczanym na mapie np. teraz pomogłem pasterzowi obronić owce przed harpiami. Niby nic szczególnego, ale wiem, że wiele smaczków mi umyka.
Ten licznik gry ostro oszukuje, kiedyś pokazywał mi ponad 48 godzin teraz jakieś 30.
 
Po najnowszej aktualizacji na PS4 występują problemy z doczytywaniem tekstur. Idzie się wkurwić
 
Ogólnie klatkuje na PS4 strasznie, przynajmniej ja tak mam. Nie wiem czy to wina tv, ale inne gry chodzą normalnie.
Dla przykładu GTA V nie uświadczyłem spadku FPS
 
Pojawiło mi się nowe zadanie "Tajemniczy pasażer na łodzi" po wykonaniu questa "Bezimienny" i problem w tym, że tego pierwszego nie mam nigdzie w dzienniku, nawet w wykonanych. Też tak mieliście?
 
Wiedźmin ukończony. Zlecenia i pytajniki jeszcze zostały,ale nie chce mi się tego odkrywać, może będę miał na to dzień, albo będę to robić przy okazji DLCków. Tak czy inaczej, wybaczam bugi i daje 10/10. Zakończenie mi wyszło idealne,więc jestem happy :) Musze pilnie szukać nowej gry bo zaraz będę odczuwać pustkę :) Najbardziej irytowały mnie spadki klatek, w ostatecznej bitwie były ogromne i nawet podkręcenie na max płynności w TV nie pomogło. Choć przyznam się,że po za momentami wielkich bitew, z moim trybem płynności, gra wygląda na 60 klatek :) Kurde, tyle godzin grania a ja czuje niedosyt:)
 
Małe pytanko

serio nie ma Iorwetha? No bo gram i gram a tu ani widu ani słychu. Przegapiłem coś?
 
Moje zakończenie wieśka było takie:
Ciri nie żyje, Cesarz zabity przez podwładnych, Radowid włada królestwem i jest jeszcze gorzej z prześladowaniem odmieńców, Geralt zostaje sam
Miał ktoś gorszy scenariusz? :lol:
 
Po ukończeniu głównego wątku można jeszcze eksplorować i robić questy pobocznd czy gra się kończy?
 
Kurwa u mnie sad end po całości :( myślałem, że dobrze gram, a tu takie buty... Czytając po forach to chyba miałem najgorsze zakończenie na świecie...
Ciri nie żyje, Geralt prawdopodobnie też, aczkolwiek to zostaje w domyśle (ostatnia scena: Geralt siedzi załamany w domu wiedźm z medalionem Ciri w ręku i osaczają go potwory, wcześniej wiedźma mówi o jakiejś wróżbie, która mówi, że Geralt zginie w tej walce, no i ni ma żadnej sceny Yen chociaż miłość jej wyznałem
Mam zajebisty niedosyt po tym zakończeniu...
 
Przeczytałem od jakich wyborów zależy los Ciri, przy niektórych się mocno zdziwiłem. Nie spodziewałem się, że takie pierdółki mają wpływ na zakończenie. Uważnie wybierajcie, bądźcie czujni :) Kurde twórcy powinni jakoś lepiej zaakcentować ważne chwile, u mnie leci sejw i próbujemy inaczej to zakończyć ;)
 
Skąd Wy macie tyle czasu na granie? Ja jeszcze na Skellige nie byłem, a Wy już pokończyliście :o o:
Mam takie pytanie. Dziś zauważyłem znacznik "nawiedzone miejsce", da się coś z tym zrobić? Akurat zauważyłem to będąc już na miejscu, więc postanowiłem sobie ogarnąć ten znacznik, trochę się pokręciłem, ale nic nie znalazłem, po jakiś 5 minutach przypomniałem sobie o kaganku, ale niestety jedyne co on dał, to pozwolił zobaczyć ziomka napierdalającego kilofem w ziemie :crazy:
Da się coś więcej zrobić z tymi nawiedzonymi miejscami?
 
Back
Top