Wiedzmin 3 - GameZone

Mam to samo i dlatego od kilku dni Wiesiek sobie spokojnie leżał. Jeszcze na domiar złego jak chciałem spróbować póki co ominąć tego questa, to w kolejnym, który chciałem dokończyć też był jakiś bug :P
W tym quescie nic ten patch nie dal. Kurwa.
 
W tym quescie nic ten patch nie dal. Kurwa.
Tego się obawiałem, bo nie mogłem go znaleźć na liście zmian. Póki co idę dalej nie robiąc tego questa, jeśli znowu się na czymś zatnę to znowu Wiedźmin idzie do przechowalni.
 
Tego się obawiałem, bo nie mogłem go znaleźć na liście zmian. Póki co idę dalej nie robiąc tego questa, jeśli znowu się na czymś zatnę to znowu Wiedźmin idzie do przechowalni.
Mi już tych questów za dużo nie zostało.
Jestem na końcówce wątku głównego, a z pobocznych mam tylko gwinta (który mnie nie jara) i może jeden z poszukiwaniem sprzętu ze szkoły gryfa.
Chyba pozostaje mi dokończyć wątek główny i czekać na łatkę, żeby potem dorobić ten quest.
 
Panowie, pytanie mam. Szukam 'SPROSZKOWANEJ TKANKI POTWORA'. Z jakich potworów wypada to ustrojstwo, bo kierwa zabijam je, zabijam i anie widu, ani słychu ;)
 
Last edited:
Mam pytanie
Panowie, czy przed wydaniem bitwy Dzikiemu Gonowi duży wpływ ma decyzja Geralta, o tym czy Ciri zostaje w namiocie czy idzie walczyć ramię w ramię z Geraltem, na końcowe zakończenie? Jak tak, to nie zdradzajcie co dokładnie się stanie, tylko dajcie jakoś znać :)
 
Przeszedłem dzisiaj Wiedźmina 3. Nie mam już po co żyć chyba :cry: Przygoda z uniwersum stworzonym przez Sapkowskiego (Książki+gry), to jedna z najlepszych przygód mojego życia. Będzie mi Cię brakowało, Geralcie z Rivii.
 
Za dwa lata pewnie... Ale nigdy już nie będzie pełnej gry.

Teoretycznie chciałbym w czwartej części, żeby była gra Cirillą, ale w sumie przy jej umiejętnościach pod koniec DG, to chyba byłoby trzeba rozpierdalać wszystkie odwiedzanie światy. Może podłapią pomysł z młodym adeptem, który jest trenowany przez Geralta w KM i rusza w świat zdobywać doświadczenie?
 
Za dwa lata pewnie... Ale nigdy już nie będzie pełnej gry.

Teoretycznie chciałbym w czwartej części, żeby była gra Cirillą, ale w sumie przy jej umiejętnościach pod koniec DG, to chyba byłoby trzeba rozpierdalać wszystkie odwiedzanie światy. Może podłapią pomysł z młodym adeptem, który jest trenowany przez Geralta w KM i rusza w świat zdobywać doświadczenie?
Czemu już nigdy nie zobaczymy Geralta w pełno prawnym wiedźminie ? :cry:
 
Redzi powiedzieli, że Wiedźmin 3 to ostatnia część Wiedźmina (tutaj zaczynałem płakać i brać rozbieg żeby rozpierdolić monitor, ale doczytałem) w której kierujemy Geraltem z Rivii (ale i tak do tej pory mam ochotę coś rozdupczyć).
 
Redzi powiedzieli, że Wiedźmin 3 to ostatnia część Wiedźmina (tutaj zaczynałem płakać i brać rozbieg żeby rozpierdolić monitor, ale doczytałem) w której kierujemy Geraltem z Rivii (ale i tak do tej pory mam ochotę coś rozdupczyć).
No to lipa :sad: Ale możliwe, że tylko tak gadają. Ta gra ma taki potencjał, że nawet bez Geralta będzie zacna.
 
Ale jakby nie było, Biały Wilk to Biały Wilk... No nic, mam nadzieję, że następne części jakoś godnie to zastąpią i dadzą radę wykreować równie dobrego bohatera, chociaż to jest chyba niemożliwe.
 
Ja też skończyłem Wieśka (przed chwilą). Zakończenie chyba jedno z pozytywnych.
Kiedy można było zruchać rudą Triss? Na początku po kilku misjach w Novigradzie, poszli w ślinę z Geraltem (było to na trailerze nawet), a potem już chyba nie było okazji? Zakończenie takie, że Czarni wygrali, Skelige się wzbogaciło, Ciri jest wiedźminką, a Geralt rucha Yen. A Wy jakie mieliście zakończenia?
 
Ja też skończyłem Wieśka (przed chwilą). Zakończenie chyba jedno z pozytywnych.
Kiedy można było zruchać rudą Triss? Na początku po kilku misjach w Novigradzie, poszli w ślinę z Geraltem (było to na trailerze nawet), a potem już chyba nie było okazji? Zakończenie takie, że Czarni wygrali, Skelige się wzbogaciło, Ciri jest wiedźminką, a Geralt rucha Yen. A Wy jakie mieliście zakończenia?
Zakończenie miałem identyczne.
Można było pewnie ją zbałamucić bajerując ją od początku w Novigradzie, potem ślimak przy fontannie. Do tego błagać, żeby nie jechała do Koviru. Następnie było pewnie trzeba powiedzieć Yen, że się jej nie kocha (po misji z Dżinem). Takie moje przypuszczenia, bo ja wybrałem Yen.
 
@TyPeK @HubiSSJ3
Moje zakończenie nie było takie kolorowe:
Ciri weszła do tej zamieci i z niej nie wróciła. Mówią, że może tam żyje, ale nikt nie jest tego pewien. Geralt stał się zgorzkniałym, żądnym zemsty typkiem. Udał się na bagna, aby zemścić się na wiedźmie, która ukradła Ciri medalion.
Po pokonaniu wiedźmy Geralt siedzi w jej domu, kamera wyjeżdża na zewnątrz, a tam chmara potworów wszelkiej maści, które przyszły, aby się na nim zemścić za śmierć swoich pobratyńców.
Smutłem w chuj.
 
Też miałem takie zakończenie jak Wy i jestem mega zadowolony z niego. Lepszego być nie mogło :)
 
@TyPeK @HubiSSJ3
Moje zakończenie nie było takie kolorowe:
Ciri weszła do tej zamieci i z niej nie wróciła. Mówią, że może tam żyje, ale nikt nie jest tego pewien. Geralt stał się zgorzkniałym, żądnym zemsty typkiem. Udał się na bagna, aby zemścić się na wiedźmie, która ukradła Ciri medalion.
Po pokonaniu wiedźmy Geralt siedzi w jej domu, kamera wyjeżdża na zewnątrz, a tam chmara potworów wszelkiej maści, które przyszły, aby się na nim zemścić za śmierć swoich pobratyńców.
Smutłem w chuj.
Ciekawe od czego zależy czy Ciri wróci z zamieci, dziwne. Myślałem,że przy innych wyjściach Ciri po prostu nie wejdzie do zamieci bo coś jej się dzieje, a u Ciebie nie wróciła.
 
Co by nie mówić to najgorsze zakończenie jest chyba najlepsze pod względem sagi. Tak mi się wydaje.
 
Co by nie mówić to najgorsze zakończenie jest chyba najlepsze pod względem sagi. Tak mi się wydaje.
Na pewno zostawia otwartą furtkę.
Skoro jednak mają być dodatki, to twórcy nie uśmiercili Geralta w tym otoczonym domu na bagnach.
 
Dodatki beda sie na pewno toczyc przed finalem.
Bo oprocz roznego losu Geralta, swiat gry rowniez diametralnie sie zmienia.
 
@Visu
Musiałaby to w takim razie być zupełnie inna historia (tzn. dziać się przed atakiem dzikiego gonu na Ciri), aby nie kolidować z wydarzeniami z podstawki.
 
Liczy sie ilosc decyzji, a nie jedna. Zeby miec jakies dane zakonczenie trzeba wykonac 3 decyzje na 5 okreslane jako negytawna/pozytywna.
 
Back
Top