Warsaw Shore

Przypominam dzisiaj rusza nowy sezon! Niestety nocka i nie obejrzę:sad: oby coś się działo w tym sezonie:star wars:
 
"wiadomo, ze maly, bo teraz wisi" #madroscistiflera

fajnie, ze ptys wraca :D
 
Last edited:
Klaudia i ...długo , długo nikt :





11831769_895504163877478_8803760490992362650_n.jpg

11846595_896553787105849_951689914330184576_n.jpg

tumblr_nt9aswFk0Y1r8mor3o1_1280.jpg
tumblr_nsqg2pD69n1rsyluuo6_500.jpg
tumblr_nsqg2pD69n1rsyluuo7_500.jpg

7a1ca03c79bafadd5c0761d039f3.1000.jpg
 
Odcinek dobry pomimo że faktycznie wyreżyserowany. Klaudia najbardziej gorąca cizia w całej historii WS( i jeszcze było widać jej pieroga jak się wyginała na łóżku:lol:). A Stifler jest jeszcze bardziej pojebany! Co on odpierdalał to bania mała:lol:
 
Powaznie wam sie takie kurwiska podobaja? Przeciez to pewnie nic w lozku nie umie bo przeciez to ksiezniczke trzeba zabawiac. Nie powiem bo bym ruchnal raz czy dwa ale potem spuscil w kiblu gdzie jej miejsce ;)
 
Powaznie wam sie takie kurwiska podobaja? Przeciez to pewnie nic w lozku nie umie bo przeciez to ksiezniczke trzeba zabawiac. Nie powiem bo bym ruchnal raz czy dwa ale potem spuscil w kiblu gdzie jej miejsce ;)
Wiadomo,ze ty masz takie na peczki no ale wiesz nie kazdy jest taki zajebisty .A tak poza tym nikt tu nie pisze,ze ma fajny charakter tylko ze ma super wyglad.
 
Wiadomo,ze ty masz takie na peczki no ale wiesz nie kazdy jest taki zajebisty .A tak poza tym nikt tu nie pisze,ze ma fajny charakter tylko ze ma super wyglad.
Mialem do czynienia z takimi lachonami wiec z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jedyne w czym sa dobre to blyszczenie. Oczywiscie nie wszystkie ale ten pusty/tepy wzrok ja zdradzil.
 
Dobry towarek z tej Klaudii co by nie mówić.Tyłeczkiem fajnie pokręciła,fajna sylwetka i włosy ułożone tak jak lubie.Prędzej to ona Ptysia ogarnie jak ten pizduś ją.Dobrali sie z Wojtusiem dwa lamusy. Świerzak jedynie ogarnia bo Alan z sezonu na sezon i z odcinku na odcinek troche bardziej kozaczek ale i tak go wole od Poznaniaków z tego programu.
 
Co Stiflerowi się wkręca rozbieranie i machanie fają to ja nie wiem:lol: niby opuszcza odcinek ale pewnie to tak zmontowali że niby opuszcza a nie opuszcza:confused:
 
niby opuszcza odcinek ale pewnie to tak zmontowali że niby opuszcza a nie opuszcza:confused:
bankowo, gdyby mial opuszczac to by tak tego nie pokazali, zostanie

ja pierdole, w tym sezonie sie zapowiada patola wszystkich patol :lol:
 
Powiem tak, głosuję na PiS i oczekuję jakichkolwiek zmian albo chociaż prób. Jeżeli nic nie zrobią to wypierdalam z kraju na zawsze.
 
Back
Top