Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Panowie jakieś wstępne plany co po 2:00 jak zamkną lokal? Czy możliwe, że jak zobaczy tyle typa to przedłuży? Bo muszę sobie zaplanować powrót a przyjdę dopiero po gali. :)
 
Panowie jakieś wstępne plany co po 2:00 jak zamkną lokal? Czy możliwe, że jak zobaczy tyle typa to przedłuży? Bo muszę sobie zaplanować powrót a przyjdę dopiero po gali. :)
Nie wiem jak nas melanż poniesie, ale jeśli tak jak zawsze to skończymy w banialuce na szczepańskiej. Generalnie mordownia, ale do dopicia się jest idealna:)
 
Nie wiem jak nas melanż poniesie, ale jeśli tak jak zawsze to skończymy w banialuce na szczepańskiej. Generalnie mordownia, ale do dopicia się jest idealna:)

20-30 osób W JEDNEJ chwili przyjmie ta knajpa :P?
 
Chyba miejsce przed knajpą :D Mogę przyjść w kożuchu z futerkiem czy wyjdę na dandysa i zjebiecie mnie jak Conora? ;(
Nie rób mi wstydu, ja jak zwykle jak łach przyjdę a ty odpierdolony. Chyba zmienię Ci hasło do cohones.
 
Comber dajesz-możesz się wybić dzięki mojej nieobecności;) Choć i tak wszyscy po zlocie zapamiętają pewnie tylko największego zjeba.
 
wszyscy tak odpierdoleni będą to ja już sam nie wiem jak się ubrać :D, zawsze zostaje opcja, że nie będę sam :D, @Orest też widzę ma dylemat :D
 
wszyscy tak odpierdoleni będą to ja już sam nie wiem jak się ubrać :D, zawsze zostaje opcja, że nie będę sam :D, @Orest też widzę ma dylemat :D
Ja przyjde w tym
179149_4224320665489_52021721_n.jpg

Jeśli się wcisnę.
 
Pytanko odnośnie, tego czy można wchodzić z jakimś plecakiem itp? Nikt się nie przyczepi ?
 
Back
Top