Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Mieszkanie na nocleg mam ogarnięte, :D będzie grubo XD. I żeby rzeczywiście nie zrobił się z tego zlot Żupanowców :D, to myślę, że każdy przychodzi jak lubi :D
 
Z przykrością chce Was powiadomić ,ze nie będę w stanie odwiedzic Was przez Skype na złocie,a wszystko przez zazdrosna kobietę.
Otóż moja żona pozazdrościła mi ,ze wybieram się na Florydę na walkę Karoliny,no i wymusiła na mnie abym zabrał ją z młodsza dwojka do Florydy na Thanksgiving (święta dziękczynienia ).Problem w tym,ze właśnie w ta sobotę wracamy do domu,tak ze nawet gali na żywo nie będę w stanie obejrzeć.
Tymbarskiej życzę Wam udanej zabawy i dobrych wrażeń .
 
Z przykrością chce Was powiadomić ,ze nie będę w stanie odwiedzic Was przez Skype na złocie,a wszystko przez zazdrosna kobietę.
Otóż moja żona pozazdrościła mi ,ze wybieram się na Florydę na walkę Karoliny,no i wymusiła na mnie abym zabrał ją z młodsza dwojka do Florydy na Thanksgiving (święta dziękczynienia ).Problem w tym,ze właśnie w ta sobotę wracamy do domu,tak ze nawet gali na żywo nie będę w stanie obejrzeć.
Tymbarskiej życzę Wam udanej zabawy i dobrych wrażeń .
Nie martw się. Gdybym miał wybierać między Florydą a Krakowem...
 
_SM_0134.jpeg


@Seven25 @MMAkłowicz @Masu @Comber @Vic3k Po prawej wzór dobrze skrojonej marynarki, tzw żupanu! Oczywiście musi sięgać po kolana.


Juz nabyłem najlepszy jaki udało sie znaleźć na wolbromskim targu :D
 
U mnie się szyje. Mam nadzieję, że krawcowa zdąży.

@baju nie denerwuj mnie. Do Krakowa busem masz 3h za 15zł.
Bus 34 teraz, i tak wolę pociągi, po prostu chciałem z kimś myknac. :-) Może dogadam się jeszcze z Tsu.
 
Bus 34 teraz, i tak wolę pociągi, po prostu chciałem z kimś myknac. :-) Może dogadam się jeszcze z Tsu.
Pociągiem 1h dłużej. Jeździ też lajkonik i link bus za 19 zł chyba. Ostatnio za tyle jechałem.
 
Back
Top