WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Dzieki wszystkim za zlot :)
pisze to robiac solidna kac kupe i wymiotujac niezla pizze, a wszystko za sprawa @Bodzio i jego dziewczyny ktorzy jako jedyni ze mna przeszli na wodke :)

@Charles Bronson to spoko ziom i zna sie na mma :p wybaczam ci bycie conorowcem.

Co do incydentu - od nikogo nie oczekiwalem pomocy bo nikt nie jest moim przyjacielem ale dzieki za mentalne wsparcie. Serio sie balem jechac na zlot bo wiedzialem co mnie czeka, zwlaszcza bedac pijanym - ale stalo sie, drugi raz juz nikt do takiej akcji niedopusci.


@duubertowa teraz bedac w kiblu boje sie ze wejdziesz z nienacka...
 
Gadałem wlasnie z Rybą o całej akcji. To że grubas ma problem z samooceną to na forum było widać od dawna. To że chce rozpierdolić naszą małą społeczność to też widać od jakiegoś czasu. Całe szczęście większość na forum ma olej w głowie, co też widać po komematarzach. Mam tylko nadzieję, że nie powstaną jakieś podziały, a koledzy tego lamusa jednoznacznie potępią jego frajerskie (tak, wiem co to znaczy) zachowanie.
 
Podsumowując zlot - zajebisty!
@MysticBęben rzeczywiście jest tak pozytywnym gościem @Baasteek dzięki za organizację zlotu @michi972 jesteś chłopie za skromny @Fan Dorin naprawdę spoko gościu do pogadania
@multikontoKaczki trochę się wjebał Ale zaraz dostał bana :)
@Cloud facet naprawdę przypomina Pazdana :)
@Kacper o ile nie pojechałem nicku spoko ziom
@charlesBronson - zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem - wrażenie na duży plus :)

@duubertowa tutaj oddzielam bo z Magdą chociaż krótko to najlepiej mi się gadało i ogólnie jest naprawdę super :) (bez stulei po prostu serìo)
 
Prawnicy sugerujący solo jakby byly lata 90te #wypas

Bez obrazy, lubie wiertarki i inne gadżety, ale bez jaj.
Nikomu nic nie sugeruję, są dorośli, wyrażam swoje zdanie. Sprawa ciągnie się od pół roku, a sal treningowych jest pod dostatkiem, skoro nie potrafią rozwiązać konfliktu w bardziej cywilizowany sposób. Zresztą mleko i nie tylko już się wylało. Zmykam. Pozdro Masu i halibut :)
 
Bardzo dziękuje za krótką, ale miłą noc :)

@PaweLisu miło było porozmawiać :)

@Charles Bronson , @mat spotkać Was znowu to zawsze miła sprawa :)

@Baasteek super organizator (koszulka nieprzypadkowa)!

@Vic3k jesteś przesłodki jak jesteś pijany i mam nadzieję że dotarłeś do domu :)

@halibut dzięki Tobie będę 50x się upewniac ze nikogo nie ma w publicznej łazience zanim do niej wejde ;D

Wszystkich z osobna całuję i do zobaczenia! Było mi miło Was poznać :)
 
Ja generalnie spierdalam z forumka, czasami coś skrobnę, ale już nie za wiele, zresztą szykują się zmiany od poniedziałku, więc zupełnie nową gwardia wkroczy:)
Co za zmiany? jaka kurwa gwardia?:D
 


Niby go nie ma, ale jednak jest na forum.

niby-tak-ale-kur-nie-do-konca_2016-10-05_17-23-36.jpg
 
Podsumowując zlot - zajebisty!
@MysticBęben rzeczywiście jest tak pozytywnym gościem @Baasteek dzięki za organizację zlotu @michi972 jesteś chłopie za skromny @Fan Dorin naprawdę spoko gościu do pogadania
@multikontoKaczki trochę się wjebał Ale zaraz dostał bana :)
@Cloud facet naprawdę przypomina Pazdana :)
@Kacper o ile nie pojechałem nicku spoko ziom
@charlesBronson - zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem - wrażenie na duży plus :)

@duubertowa tutaj oddzielam bo z Magdą chociaż krótko to najlepiej mi się gadało i ogólnie jest naprawdę super :) (bez stulei po prostu serìo)
Za skromny, tzn.?Jak coś osiągnę, to się trochę pochwalę, obecnie nie ma czym
 
Chciałem napisać parę słów o złocie, wrzucić fotki i zebrać lajki.
Ale w sumie nie ma sensu, bo nieobecni wiedzą lepiej.
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli. :)
Fotka z organizatorem jest, to najważniejsze.

Bardzo dziękuje za krótką, ale miłą noc :)

@PaweLisu miło było porozmawiać :)

@Charles Bronson , @mat spotkać Was znowu to zawsze miła sprawa :)

@Baasteek super organizator (koszulka nieprzypadkowa)!

@Vic3k jesteś przesłodki jak jesteś pijany i mam nadzieję że dotarłeś do domu :)

@halibut dzięki Tobie będę 50x się upewniac ze nikogo nie ma w publicznej łazience zanim do niej wejde ;D

Wszystkich z osobna całuję i do zobaczenia! Było mi miło Was poznać :)
Wzajemnie

Następnym razem proszę pić wódkę i pisze to ja, niepozorny Patusek z zachodu.
Dobry wariat jesteś Bodzio
 
Dzieki wszystkim za liczne przybycie i wielki szacun dla tych ktorzy jechali z tak daleka specjalnie na zlot, a nie jakas tam gale :)
Mimo tej bezsensownej akcji o ktorej nie bede wspominal, to zajebisty zlocik ;)


PS.
Mam nadzieje ze pizza smakowała :OK:
 
Last edited:
Back
Top