WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Jak tam w ogóle ? Noc w pubie i teraz na pociąg ?
noc w pubie, od 6 do 7 poszedłem z @Baasteek na dworzec a, że pociąg miałem dopiero o 11stej to trochę Krakowa zwiedziłem, tylko zły byłem bo wszystkie muzea otwarte dopiero od 10. Teraz sobie w pociągu siedzę
 
W mojej obecnej formie niewielkie <to ego mówi, nie ja>. W stójce dostał oklep <to dalej ego> :wink:

A tak serio, to @michi972 wije się jak węgorz w parterze i ma do tego dryg.
Do oklepu daleko, a w stójce jestem najbardziej chimeryczny, nie szło dobrze, ale druga sprawa 2 razy taki zasięg i waga
 
Do oklepu daleko, a w stójce jestem najbardziej chimeryczny, nie szło dobrze, ale druga sprawa 2 razy taki zasięg i waga

Przecież świruję z tym oklepem. W stójce nie trzymasz gardy za bardzo, no i nie miksujesz ciosów góra - dól, przynajmniej jeśli chodzi o boks. Z zasięgiem to nie wiem, czy aż taką przewagę miałem :) Wagą będę się zbliżał do Ciebie, ale to tak w ciągu dwóch lat :D Ty możesz trochę przytyć i spotkamy się w pół drogi.
 
Przecież świruję z tym oklepem. W stójce nie trzymasz gardy za bardzo, no i nie miksujesz ciosów góra - dól, przynajmniej jeśli chodzi o boks. Z zasięgiem to nie wiem, czy aż taką przewagę miałem :) Wagą będę się zbliżał do Ciebie, ale to tak w ciągu dwóch lat :D Ty możesz trochę przytyć i spotkamy się w pół drogi.

w sumie to jestescie juz blisko, Ty masz Flyweight a On Bantamweight :werdum:
 
Przecież świruję z tym oklepem. W stójce nie trzymasz gardy za bardzo, no i nie miksujesz ciosów góra - dól, przynajmniej jeśli chodzi o boks. Z zasięgiem to nie wiem, czy aż taką przewagę miałem :) Wagą będę się zbliżał do Ciebie, ale to tak w ciągu dwóch lat :D Ty możesz trochę przytyć i spotkamy się w pół drogi.
Ile wzrostu?Powiwdzenie Conora "I fought the guy three times size of me" ma sens
Najlepsze, że ja nie słyszałem wtedy p twoim stażu mt i po sparze myślałem, że what fuck has happened, bo mówiłeś wcześniej o bjj, o tym japońskim a o tym nie słyszałdm
 
Ile wzrostu?Powiwdzenie Conora "I fought the guy three times size of me" ma sens
Najlepsze, że ja nie słyszałem wtedy p twoim stażu mt i po sparze myślałem, że what fuck has happened, bo mówiłeś wcześniej o bjj, o tym japońskim a o tym nie słyszałdm

180 cm mam w dowodzie :cool:
Gadaliśmy chwilę przy workach, to Ci mówiłem o MT, ale moze nie zapamiętałes. Albo mnie zlekceważyłeś :hi:
 
noc w pubie, od 6 do 7 poszedłem z @Baasteek na dworzec a, że pociąg miałem dopiero o 11stej to trochę Krakowa zwiedziłem, tylko zły byłem bo wszystkie muzea otwarte dopiero od 10. Teraz sobie w pociągu siedzę
To ta pizza w końcu wjechała czy nie? Bo my się z godzinę wcześniej ukręciliśmy a nie wierzę że tak szybko by dostarczyli :mamed:

@Bodzio dopiero co sie z gościem spierałem o związki zawodowe a na żywo taka pozytywna mordeczka, pozdro
 
Przypominam ze przed Bodziem wychlałem pół butelki likieru i z 5 piw ;p

Ale fakt, Bodzio i jego dziewczyna to twardzi zawodnicy. Po flaszce na głowę, a trzymali sie bardzo mocno.
Nie tylko o picie mi chodzi. O odjebywanie dziwnych akcji :lol:
 
Tego nie zarejestrowalem, ale ja chyba poprzeczkę najwyżej zawiesiłem - w końcu molestowałem kobietę w pociągu i jestem chamem :mamed:
Uwierz mi, że nie zawiesiłeś :DC:
Swoją drogą te dupeczki z przedziału bardzo sympatyczne, szczególnie ta z psem.
 
Uwierz mi, że nie zawiesiłeś :DC:
Swoją drogą te dupeczki z przedziału bardzo sympatyczne, szczególnie ta z psem.
No mogłem bajere uskuteczniać bo sie położyła nawet koło mnie, całkiem ładne i miłe mimo że chwile wcześniej molestowanie było grane na korytarzu :mamed:
 
@Charles Bronson dzięki za kurtkę na którejś fajce ;)
Nawiasem mówiąc jak się zbierałem o 3 to przeżyłem małą chwilę grozy nie widząc kurtki na wieszaku :D na szczęście zaraz się zorientowałem że rzuciłem ją na stolik przy wejściu
 
Czarli miał softshella. ja puchówkę . pozyczalismy sobie idąc zajarac bo czasem pizdzilo jak człowiek wylazil tak jak siedział przy stole
 
Back
Top