UFC on ESPN 2: BARBOZA vs. Gaethje - dyskusje, kursy

tak? widziałeś jej uda?
Michelle-Waterson-Feet-3779431.jpg
 
Teraz ładnie przyjebała.
https://cohones.mmarocks.pl/threads/michelle-waterson.23094/page-10#post-2243448
Co nie zmienia faktu, że dalej bije jak baba.
łoo kurwa..
Kiedys bym obstawial Kowalkiewicz ale chuj wie jak z jej psychika po walce z Andrade a Waterson dobrze sie pokazala w dwoch ostatnich walkach. Tak szczerze to obstawialem dwa razy przeciwko niej i tylko kase stracilem. Jezeli Waterson ma wygrac to teraz jest jej moment, Kowalkiewicz trenuje z takimi zawodniczkimi jak Bekus, Owczarz.. slabo w chuj
Sercem za Karolina ale rozum podpowiada Waterson.
A Ty jak typujesz ?
 
Nie sugeruj się tym że Craig miał lucky submission z Ankalaevem , a oglądałeś jego walkę parterową z Crutem? ......typuj pewne ko dla Nzechukwu gość ma w ręce kowadło

Dzięki Chudy, że powiedziałeś mi co mam stawiać. To że gram kogoś po kursie 5 nie oznacza, że go faworyzuję. Co z tego, że Bambo przez KO to najbardziej prawdopodobny scenariusz tej walki skoro chujowo za to płacą? 5 za suba w wykonaniu gościa, który w zasadzie inaczej wygrać nie potrafi i to w walce z debiutantem, to jak dla mnie ładne value. Zrozumiałeś?
Na koniec też mam dla Ciebie dobrą radę. Nie gadaj tyle, bo dostaniesz bana na drugie konto. Pogoda się robi na weekend więc zamiast się tutaj przesadnie udzielać, wsiadaj na swój rower i wyjazd :kis:
 
łoo kurwa..
Kiedys bym obstawial Kowalkiewicz ale chuj wie jak z jej psychika po walce z Andrade a Waterson dobrze sie pokazala w dwoch ostatnich walkach. Tak szczerze to obstawialem dwa razy przeciwko niej i tylko kase stracilem. Jezeli Waterson ma wygrac to teraz jest jej moment, Kowalkiewicz trenuje z takimi zawodniczkimi jak Bekus, Owczarz.. slabo w chuj
Sercem za Karolina ale rozum podpowiada Waterson.
A Ty jak typujesz ?
Obstawiam, że Waterson ogarnie decyzją, a może nawet podda Karole.
Mam wrażenie, że u Kowalkiewicz zaczął się spadek formy, a u Waterson wręcz przeciwnie. Do tego Michelle trenuje w Jackson Wink MMA i 8 walk Karolinki w UFC będzie świetnym materiałem dla jej sztabu do przygotowania dobrego gameplanu - tylko czy Karate Hottie będzie w stanie go wykonać? W stójce Waterson może trzymać Karoline na dystans kopnięciami, a w razie okazji klinczować przy siatce (wydaję mi się, że będzie silniejsza od Kowalkiewicz) i pokusić się o obalenie, a na ziemi nie widzę za bardzo zagrożenia ze strony Karoliny. Tylko mną nie ma co się sugerować bo większość walk obstawiam z pamięci (nie mam czasu na analizy).
 
No ja Panowie Karoli też bym nie obstawiał:neildegrassewhoa: , po za Branchem zastanawiam się też nad Barbozą , bo jednak czuję że ogarnię ten chaos Gaethje i szczerze przewiduję nokaut :redford:
 
Cały czas się waham, czy stawiać MJa na żywo - bo początek powinien należeć do Emmetta, a kondycję to on ma mizerną - ale z drugiej strony po jednym z najcięższych nokautów w historii nie zdziwię się, jeśli Josh zmieni się nie do poznania.

Ze swojej strony dorzucam Gaethje rd 3-4 @7.00
Holland przed czasem 2.37
 
Last edited:
Barzola 1.80
Hermanson 1.75
Justin 2.03

Kurs całkowity: 6.39

za 100 zl do wygrania 557zł


nie ma szans.
Josh ma zaplecze zapasnicze ktore moze uzyc w tej walce, MJ w piorkowej stracil moc i szybkosc.
Tez faworyzuje Josha.
Kupon ma spore szanse na wejscie.
 
Ja powaznie mysle na Moraesem @2.2 - nazwisko zobowiazuje, jedyne dwie porazki w karierze ma z absolutnim topem: Zabit i Moraes, co ujmy nie przynosi. Ten caly Yusuff tylko jest czarny i wygral przez za szybkie przerwanie sedziego z jakims australijskim plackiem... Wyzej cenie Moraesa i moze byc to fajny becik. Skomentuje ktos?
 
Dziwi mnie, że dużo osób widzi przewagę kondycyjną Barbozy. Przecież pod presją on się niemiłosiernie pompuje, a taką z pewnością narzuci Justin. Jednak Edson poprawił ostatnio boks, ładnie obijał ciosami schaby Hookera, a to jest sposób na Gaethjego. Pytanie tylko jak Barboza będzie czuł się pod tą niesamowitą presją przyciśnięty do klatki, bo tutaj nawet może nie mieć miejsca na wyprowadzanie kopnięć, pomimo, że on potrzebuje tego miejsca tak mało jak mało kto (:crazy:). Jednak Gejczi nigdy nie mierzył się z zawodnikiem który dobrze kopie, a Barboza jest w tym najlepszy w całej kategorii, więc jestem niezmiernie ciekaw. Patrząc na kursy, to dla mnie jednak jest no-bet.
 
Dziwi mnie, że dużo osób widzi przewagę kondycyjną Barbozy. Przecież pod presją on się niemiłosiernie pompuje, a taką z pewnością narzuci Justin. Jednak Edson poprawił ostatnio boks, ładnie obijał ciosami schaby Hookera, a to jest sposób na Gaethjego. Pytanie tylko jak Barboza będzie czuł się pod tą niesamowitą presją przyciśnięty do klatki, bo tutaj nawet może nie mieć miejsca na wyprowadzanie kopnięć, pomimo, że on potrzebuje tego miejsca tak mało jak mało kto (:crazy:). Jednak Gejczi nigdy nie mierzył się z zawodnikiem który dobrze kopie, a Barboza jest w tym najlepszy w całej kategorii, więc jestem niezmiernie ciekaw. Patrząc na kursy, to dla mnie jednak jest no-bet.
Gejczi to najgorsze zestawienie dla Barbozy z mozliwych
te jego kopniecia to na nic mu sie nie przydadza, bo Gejczi bedzie za blisko
 
Zagram Waterson+Nzechukwu+Perez+Holland

Odnośnie Karoliny są namowy ze strony partnera odnośnie dzieci i daje sobie 2-3 lata i koniec kariery
Z 2 strony może się nakrecic by coś zdobyć przed tym jeszcze, ale nie sądze.
No zobaczymy, kupon poszedł
 
Piszecie, ze Barboza nie bedzie miec miejsca. A nikt nie patrzy na mega dziurawa garde Gaethje? Barboza ma swietna stojke i moim zdaniem Gaethje mocno sie o tym przekona. Jesli jednak jakims cudem przetrwa to potem moze i zajedzie Barboze ale watpie.
 
Piszecie, ze Barboza nie bedzie miec miejsca. A nikt nie patrzy na mega dziurawa garde Gaethje? Barboza ma swietna stojke i moim zdaniem Gaethje mocno sie o tym przekona. Jesli jednak jakims cudem przetrwa to potem moze i zajedzie Barboze ale watpie.

Jasne, że Gaethje ma mega dziurawą gardę, ale zobacz, ile lujów musiał mu wykurwić Poirier, który boksersko stoi co najmniej o półkę wyżej, niż Edson, a i przy okazji bije znacznie mocniej. Myślę, że Barboza nie ma wystarczającej pary w łapie, by powtórzyć sukces klubowego kolegi. Jego największą szansą jest według mnie jakieś pojebane latajonce kolano, czy inny middle, po którym Amerykanin by się złożył.

+
MJ rd 3/dec 3.20
 
Gaethje 2.25
Nie tacy ogrywali Barboze presja. Po 2 rundach Edson nie bedzie mial czym kopac.
 
Ja powaznie mysle na Moraesem @2.2 - nazwisko zobowiazuje, jedyne dwie porazki w karierze ma z absolutnim topem: Zabit i Moraes, co ujmy nie przynosi. Ten caly Yusuff tylko jest czarny i wygral przez za szybkie przerwanie sedziego z jakims australijskim plackiem... Wyzej cenie Moraesa i moze byc to fajny becik. Skomentuje ktos?
Mam podobne przemyślenia do ciebie Yusuf jest faworytem bukmacherów bo potrafi nokautować rywali ale sheymon to bardzo dobry kickbokser silny lubi klinczować tak jakby nikt tego nie brał pod uwagę jestem ciekawy tej walki bo Yusuf to fajna świeża krew w tej dywizji
 
@Wolf moim zdaniem można śmiało pizgać hajs w Moraesa :dont_be_scared:
Ten typ pachnie piniondzem. Miałem grać singla, ale kurs spadł i wrzuciłem go w kilka rozpisów. Jeden kupon zamyka mi właśnie Sheymon więc już szalał nie będę, ale propsuję.

Pisałem wcześniej, że ten event to posucha bukmacherska, tymczasem zagrałem z tego zestawu zakładów od zayebania(qrwa, jestem uzależniony). Nikomu by się czytać nie chciało. A zatem może podam jedynie typy do których mam największe przekonanie:
- Moraes
- Kenney
- wszelakie overy w walce wieczoru

Powodzenia!
 
Wiedziałem że Mazo to kolejna zawodniczka którą zweryfikuje ufc ....a co do Borga ? ! Czyżby syndrom Garbrandta psychika wysiada i kolejna wygrana za dwa lata? Mam nadzieję że to już koniec niespodzianek
 
Back
Top