UFC on ESPN 2: BARBOZA vs. Gaethje - dyskusje, kursy

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
1g17it.png
 
Branch @2.00

Jestem strasznie ciekaw jak zawalczy Justin bo Barboza to twardy skurwysyn i dotychczasowy styl Gaethjego według mnie nie ma szans powodzenia przeciwko Edkowi. Gdzieś słyszałem przed walką z Vickiem, że Justin ma zacząć używać resztek mózgu jakie mu zostały, ale James za szybko padł i wiele się nie dowiedzieliśmy.
Jak Justin stoi z zapasami? Bo wydaje mi się, że to dla niego jedyna droga do zwycięstwa. W stójce brazol go rozbije.
 
Branch @2.00

Jestem strasznie ciekaw jak zawalczy Justin bo Barboza to twardy skurwysyn i dotychczasowy styl Gaethjego według mnie nie ma szans powodzenia przeciwko Edkowi. Gdzieś słyszałem przed walką z Vickiem, że Justin ma zacząć używać resztek mózgu jakie mu zostały, ale James za szybko padł i wiele się nie dowiedzieliśmy.
Jak Justin stoi z zapasami? Bo wydaje mi się, że to dla niego jedyna droga do zwycięstwa. W stójce brazol go rozbije.

Stoi calkiem dobrze, ale nie ma do nich kondycji zeby przez 25 minut wywierac zapasnicza presjé, poza tym zeby cisnác zapasniczo Edsona trzeba byc k@rewskim zapasnikiem, bo jak na razie pojechalo go tylko dwoch, a tym zapasow odmówic nie sposób.
Poza tym jak Justin poczuje zawieruché, to juz go nie powstrzymasz.:lol:
Jak dla mnie nadchodzáca walka podobna bédzie, do tej Barbozy z Melendezem. Oczywiscie Gejczi bédzie grozny calá walké i wcale sié nie zdziwié, gdy ten wariat dopadnie Edsona jakims zabójczym kombo i rozmasli jak muché, ale jest ryzyko jest zabawa.
 
Ja tam sie nie zdziwię jak w końcu Gacie wróci do swoich korzeni, czyli właśnie zapasów. Już ostatnio zawalczył z głową, w koncu może do niego dotarło, ze z tym swoim pojebanym stylem skonczy jak warzywo, a do pasa i tak w ten sposób nie dojdzie.

rzuty z czasów amatorki
 
Ja pierwszy raz w życiu stawiam przeciwko Barbozie, uważając kurs na jego rywala za zawyżony ¯\_(ツ)_/¯
Jeżeli Edson ma lepszą kondycję, to Gaethje znacznie lepiej walczy w zombie mode, atakując nieustannie, podczas gdy zmęczony Barboza odpala uderzenie raz na jakiś czas. Jego moc to jednak przede wszystkim kopnięcia, więc słabnąca z walki na walkę szczęka Justina powinna przetrwać. Bardziej się obawiam o middle, które mogłyby go złamać w pół jak Hookera, ale... Myślę, że Gaethje będzie przez dłuższy czas zbierał, by w końcu urwać rywalowi łeb. Jeśli dodatkowo w końcu skorzysta z zapasów, to może być w stanie uprzykrzyć Brazylijczykowi życie.

Gaethje 2.42
 
Nzechukwu + Green @1.74

Uważam, że Nigeryjczyk to najlepszy bet gali, a kursy będą spadać
 
Jak się tak teraz zastanowiłem, to jeżeli Justin będzie wywierać presje, to nie zostawi Edsonowi zbyt wiele miejsca na kopnięcia, czyli najgroźniejszą jego broń.
Ja ogólnie odpuszczam tą walkę do obstawiania, ale jestem mega ciekaw jej przebiegu i wyniku.
 
Waterson (z walki na walkę wygląda lepiej, Karola przeciwnie, niestety węszę kaosa na śliczną główkę karoli).
Green (przeciwnik jaki jest, każdy wie)
Johnson (największe ryzyko, ale wierzę w boks i nieugiętość Michaela)
 
Wydaje mi sie ze Justin to wygra swoja presja, kurs tez calkiem fajny.
A moze uzyje swoich zapasow ??
:brainoverload:

 
Panowie, weekend mnie pochłonął, całkowicie nietrafione KSW i niemyślący Moffett w 3 rundzie
Propozycje na AKO 5.0 ?
Co myślicie o tym? Ewentualnie inne propozycje
Barboza+Waterson+Nzechukwu ako 5.26
Holland+Barzola+Perez+Nzechukwu ako 5.27
 
Gej jest typowym volume puncherem kryjącym się co jakiś czas za gardą bokserską. Problem z taką obroną jest taki, że gówno zza niej widzi... A Edson swoje IQ ma, uwarunkuje go, a potem złamie schemat i przedrze się przez tą gardę jakimś powerkick'kiem. Albo pośle mu piszczel pod wątrobę. Tak to sobie wyobrażam.
 
Panowie, weekend mnie pochłonął, całkowicie nietrafione KSW i niemyślący Moffett w 3 rundzie
Propozycje na AKO 5.0 ?
Co myślicie o tym? Ewentualnie inne propozycje
Barboza+Waterson+Nzechukwu ako 5.26
Holland+Barzola+Perez+Nzechukwu ako 5.27

Opcja 1 spoko. Waterson powinna ogarnąć Karolę, która stoi moim zdaniem trochę na rozdrożu...tylko o tym jeszcze nie wie ;P
 
Kolejna ciężka gala do typowania mało pewniaczków zatem trzeba stawiać na niespodzianki i underdogow.
POWINNI ogarnąć Holland Nzechukwu i Borg ....może też hermansson i barboza
Mój underdog na galę gaethje plus weryfikacja sabiny mazo przez moroz i to samo z sheymonem .
Co do reszty waterson powinna ogarnąć karolę
 
Widzę że strasznie zainteresowaliście się walką wieczoru więc dodam swoje pięć groszy. Oboję są strasznie przewidywalni zwłaszcza Edson co do Gaethje który moim zdaniem poprzez swój styl walki za pięć lat będzie miał pierwsze objawy Alzhaimera też zastanawiam się czy Gaethje w pieciorundowym pojedynku nie pomyśli o zapasach i klinczu. Ok mój typ Gathje będzie szedł jak zawsze do przody będzie straszna bitka ale kopnięcia na nogi i korpus odegrają rolę w trzeciej rundzie tak jak z Hookerem i Gaethje padnie ....
 
Panowie, weekend mnie pochłonął, całkowicie nietrafione KSW i niemyślący Moffett w 3 rundzie
Propozycje na AKO 5.0 ?
Co myślicie o tym? Ewentualnie inne propozycje
Barboza+Waterson+Nzechukwu ako 5.26
Holland+Barzola+Perez+Nzechukwu ako 5.27
Podoba mi się twój typ holland nzechukwu waterson a ten drugi trochę bardziej ryzykowny ale czasem właśnie te ryzykowne wchodzą a pewniscy typu till i thompson przegrywają z lekkimi
 
Kolejna ciężka gala do typowania mało pewniaczków zatem trzeba stawiać na niespodzianki i underdogow.
POWINNI ogarnąć Holland Nzechukwu i Borg ....może też hermansson i barboza
Mój underdog na galę gaethje plus weryfikacja sabiny mazo przez moroz i to samo z sheymonem .
Co do reszty waterson powinna ogarnąć karolę

Widzę że strasznie zainteresowaliście się walką wieczoru więc dodam swoje pięć groszy. Oboję są strasznie przewidywalni zwłaszcza Edson co do Gaethje który moim zdaniem poprzez swój styl walki za pięć lat będzie miał pierwsze objawy Alzhaimera też zastanawiam się czy Gaethje w pieciorundowym pojedynku nie pomyśli o zapasach i klinczu. Ok mój typ Gathje będzie szedł jak zawsze do przody będzie straszna bitka ale kopnięcia na nogi i korpus odegrają rolę w trzeciej rundzie tak jak z Hookerem i Gaethje padnie ....

Podoba mi się twój typ holland nzechukwu waterson a ten drugi trochę bardziej ryzykowny ale czasem właśnie te ryzykowne wchodzą a pewniscy typu till i thompson przegrywają z lekkimi
:siara: napisałbym coś, ale śmierdzi trollem na kilometr.
 
Back
Top