UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Bedford,to sie zgadamy jeszcze
Wlasnie sie zastanawiam nad tym fp,skoro zaoszczedze na bilecie z Pl to moze sie skusze jak nikt nie bedzie mial miejsca,na funtach to by mi wyszlo jeszcze taniej.

Ja będę już w Londynie na was czekał. @kklocekk skąd masz zamiar dojeżdżać?
@VoRaNeK obiecał koledze, że już nie będziesz szczotką od kibla chlapał bo widzisz, że się zniechęcają ludzie :D

Też mam pytanie co do tego FightClubu. Co to daje oprócz możliwości kupienia biletu wcześniej?
 
Last edited:
Ja będę jechał pociągiem z Manchesteru. W sumie muszę sobie ogarnąć bilety :D
 
Voranek, Muras, SCStunner, Zoom, Spam, Matszo, Igła, Hightower, Miszon, Perfumiarz, Gienek, Arteck, Wiśnia, Respect, kklocekk

15 osób

Czy jest ktoś jeszcze zainteresowany bądź rozważa wylot i dałby rade określić się do końca stycznia?
 
ja na 100% co z tym fp?

FC mamy dla 12 osob. Dwóch nie idzie na gale. Zostaje jedna osoba bez FC ale z tego co wiem i dochodzą mnie sluchy ktos jeszcze odpusci event wiec nie bedzie konieczności zakupu kolejnego konta.

Wbijajcie na grupe na fb. Tam będziemy sie komunikować

@respect
 
3 osoby z dostepem do Fight clubu

Respect rozumiem, ze ty nie nocujesz z nami?
No tyle to wiem, ale chciałem wiedzieć, którzy to userzy. Ale w sumie nie jest to jakoś szczególnie ważne.

Nie, nie nocuje z wami. Wpadnę tylko w piątek się z wami najebać :lol: (jeżeli mnie zaprosicie :crazy:)
 
No tyle to wiem, ale chciałem wiedzieć, którzy to userzy. Ale w sumie nie jest to jakoś szczególnie ważne.

Ja + osoby, które już to robiły bądź sami zadeklarują się dokonać zakupu w momencie rozpoczęcia sprzedaży. Zwlekac nie bedziemy
 
Miejsc moze nie ma mamy za dobrych ale kto by się tym przejmował :corn:

00-the-o2-arena-london-seating-plan-detailed-seats-rows-and-blocks-numbers-.jpg
 
Back
Top