UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Ja niestety zrezygnowałem z tego wyjazdu. Gdyby ktoś był chętny zająć moje miejsce na hali i/lub w hostelu z forumową ekipą, to można się zgłaszać :)
 
Panowie jakie sektory macie ? ja jutro z 3 ziomkami kupuje bilety, moze uda się wkleić blisko was. Z chęcią dołączymy przed galą, napić się jakiejś wódeczki, spalić jakiegoś splifa itd {oczywiście wszystko bezglutenowe}
 
Panowie jakie sektory macie ? ja jutro z 3 ziomkami kupuje bilety, moze uda się wkleić blisko was. Z chęcią dołączymy przed galą, napić się jakiejś wódeczki, spalić jakiegoś splifa itd {oczywiście wszystko bezglutenowe}
Czekaj czekaj. My mamy jakieś bilety do sprzedania
 
Dajcie info, co, gdzie, za ile. Jaki hotel macie itd. Do kiedy zostajecie no i jakie plany po gali :D
 
Voran, pamiętaj, że kolekcjonuję szklanki :D :D Pamiętaj o mnie, jak będziecie w pubie z ładnym szkłem :D
Ale takie na piwo? Muszę Cię zmartwić, ale 99% pokali w Anglii wyglada tak:
IMG_1183.JPG


Dramat :lol:
 
Ale takie na piwo? Muszę Cię zmartwić, ale 99% pokali w Anglii wyglada tak:
IMG_1183.JPG


Dramat :lol:

Hahaha, sprostowanko - nie kolekcjonuję żadnych szklanek ani pokali. Po prostu małe odniesienie do zdobyczy z tripu na UFC Belfast:

tumblr_okpwe6woi41w539d3o6_400.jpg

PS. Służy zacnie, od kaw/herbat, po smoothie i.... Pojemnik na brudną wodę po farbach, gdy maluję xD
 
Dajcie info, co, gdzie, za ile. Jaki hotel macie itd. Do kiedy zostajecie no i jakie plany po gali :D

Przylot w piątek o 8. Powrót w poniedziałek po 11
Nasz hostel znajduje się przy stacji metra New Cross Gate

Po gali zapewne uderzany pod hotel zawodników (Hilton Canary Wharf niedaleko hali) A później bajabongo!

Jesteśmy oczywiście za jakimś wspólnym alko. Zgadamy się, najlepiej na fb
https://www.facebook.com/groups/224830657975666/?ref=bookmarks

Bilety będziemy mieli dwa do sprzedania. Tak jak pisałem, sektor U, rzad H. Po problemach z przesyłką bilety będą do odebrania przed galą w liczbie 4 - tak rzecze @Perfumiarz Reszta swoje już ma ;)

Voran, pamiętaj, że kolekcjonuję szklanki :D :D Pamiętaj o mnie, jak będziecie w pubie z ładnym szkłem :D

Spoko. Będzie coś ładnego to zajumam ;)
 
Dzien udany. Troche popite i lekko zwiedzane - po zmroku. Q&A i wazenie zaliczone. Podzielilismy sie, jedni pojechali na miasto a drudzy do hotelu zawodników. Zrobiliśmy fotki z Miesha, Ngannou, Tybura, Danielem, Uminskim, Manuwa, Gadelha, Bufferem, Carly Baker, Duffym i Gallem. Powstawiamy ;)
 
Back
Top