UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Może się zdąży ze zwrotem z podatku to będzie za co pić. Co my byśmy zrobili bez podatku pit.
 
Chętnie w sumie bym poleciał, przygoda życia można by rzec, najebac sie z ludzmi poznanymi w necie :D W ogóle to szacun dla takiego Voranka za którys juz wyjazd z kolei, matszo mordo i inne kochane mordy, u mnie aktualnie cienko z kasą, zbieram na ten jebany aparat na jebane zęby, może w 2017 będzie okazja nabżdęgolić się jak przyslowiowe prosiaczki i wspolnie pooglądac jakies dobre mma (więc ksw odpada haha taki zarcik) pozdro i miłej wycieczki !!!
 
6-8 stycznia w Wizz Air bilety o 20% tańsze i tak:

Z Warszawy 78,6zł
Z Katowic 78,6zł
Z Poznania 54,6zł

Wyloty w piątek we wczesnych godzinach porannych

Część osób już bilety posiada. Info dla zwlekających i niezdecydowanych
 
6-8 stycznia w Wizz Air bilety o 20% tańsze i tak:

Z Warszawy 78,6zł
Z Katowic 78,6zł
Z Poznania 54,6zł

Wylot w piątek we wczesnych godzinach porannych

Część osób już bilety posiada. Info dla zwlekających i niezdecydowanych
A main event to ogłoszą kiedyś?
 
Dla niezdecydowanych info: całkiem w porządku hostel, w dobrej lokalizacji blisko centrum i stacji metra ze śniadaniami można ogarnąć za niewiele ponad 100 zł/noc.

Bilety bd w sprzedaży za równo 2 tygodnie, można domniemywać, że wyprzedadzą się szybko, więc o ile ktoś przy okazji wypadu bd chciał skoczyć na gale powinien się do tego czasu określić (pewnie będziecie też musieli się rozejrzeć za fight clubem dla pewności).

Nie chce mi się przeglądać całego tematu, kto wyrażał chęć wyjazdy więc podsumuje stan na dziś (mam nadzieje, że nikogo nie pominę :D )

Lecą:

- w Wawy
ja, @Spamteam , @Miszon , @mat , @Gienek , @Arteck , @Hightower (?)

- z Katowic
@VoRaNeK , @Matszo92 , @igla1993 , @MuraS , @SCStunner (?)

@Wi5nia dojedzie pociągiem
@respect Ty, o ile dobrze kojarzę jesteś na miejscu?
@Perfumiarz prawdopodobnie z poznania

Nie wiem co z @KO-hunter , @halibut , @klimek1

Jak ktoś jeszcze się piszę dajcie znać.

Ps. jakieś przedstawicielstwo mmarocks bd? @Mateusz Smoter ? @defthomas jak tam z Tb? :D
 
Dla niezdecydowanych info: całkiem w porządku hostel, w dobrej lokalizacji blisko centrum i stacji metra ze śniadaniami można ogarnąć za niewiele ponad 100 zł/noc.

Bilety bd w sprzedaży za równo 2 tygodnie, można domniemywać, że wyprzedadzą się szybko, więc o ile ktoś przy okazji wypadu bd chciał skoczyć na gale powinien się do tego czasu określić (pewnie będziecie też musieli się rozejrzeć za fight clubem dla pewności).

Nie chce mi się przeglądać całego tematu, kto wyrażał chęć wyjazdy więc podsumuje stan na dziś (mam nadzieje, że nikogo nie pominę :D )

Lecą:

- w Wawy
ja, @Spamteam , @Miszon , @mat , @Gienek , @Arteck , @Hightower (?)

- z Katowic
@VoRaNeK , @Matszo92 , @igla1993 , @MuraS , @SCStunner (?)

@Wi5nia dojedzie pociągiem
@respect Ty, o ile dobrze kojarzę jesteś na miejscu?
@Perfumiarz prawdopodobnie z poznania

Nie wiem co z @KO-hunter , @halibut , @klimek1

Jak ktoś jeszcze się piszę dajcie znać.

Ps. jakieś przedstawicielstwo mmarocks bd? @Mateusz Smoter ? @defthomas jak tam z Tb? :D
Ja lecę teraz w sobotę na przetarcie szlaku :lol:
Jakbyście mieli jakieś hostele na oku to dajcie znać, mogę wam pomóc wybrać w kontekście logistyki.

Fight Cluba nie mam, ale miałem mieć z chłopakami, którzy się wyjebali na Cohones.
@mat jesteś?
 
Fight Cluba nie mam, ale miałem mieć z chłopakami, którzy się wyjebali na Cohones.

Perv, Mat, Miszon i ty
Z tego co mi wiadomo nic się nie zmieniło

My mamy 2xFC na 8 osób. Wiem, że nie wszyscy beda zainteresowani pójściem na gale wiec mozliwe, ze nie bedzie koniecznosci kupna kolejnego konta fight club

25 stycznia kupujemy bilety. Do konca stycznia chcemy ogarnąć hotel aby załapać sie jeszcze na fajne, tanie miejscówki.
 
Nic konkretnego nie ma, zobaczymy ile łącznie nas będzie i bd szukać :)
Ja wczoraj wieczorem chwilę popatrzyłem na noclegi tak pobieżnie i wstępnie wydały mi się interesujące:
1wszy
2gi
3ci
4ty
Ogólnie wszystkie cztery są w dobrych miejscówkach. 1 i 4 są bardzo blisko siebie, ale komunikacyjnie 4 jest troszkę lepiej. 2 i 3 też są bardzo blisko siebie. Żeby dojechać na halę to z każdego z tych miejsc i tak nie dojedzie się bezpośrednio bez przesiadki. Na Victorię (dworzec z którego są połączenia na lotniska) dojedzie się bezpośrednio z każdego z tych miejsc także git. Także możecie sugerować się ceną, standardem itp bo lokalizacje naprawdę są dość zbliżone i dojazd jest podobny (ok35-40 minut do hali metrem).
 
Tam: Warszawa Chopin -> Londyn Luton 17.03 (piątek) wylot 6:00 Wizz air
Powrót: Londyn Stansted - > Warszawa Modlin 20.03 (poniedziałek) wylot 12:05 Ryanair
 
Witam wszystkich,bardzo chetnie wybralbym sie z wami na gale oraz popijawe,mimo iz bardziej jestem biernym uzytkownikiem, (duzo czytam,malo pisze)mam nadzieje ze nie bedzie stanowilo to problemu,chociaz czytalem cos o chrzcie szczotka do kibla,dlatego mam pewne obawy ;)
Ma ktos jeszcze bilety na fp do ogarniecia?Jesli nie to ktos jest chetny na zrzute/ile kosztuje/jesli raz wykupie to na kazda gale moge kupowac bilety?
Dojazd mam z Anglii,ale pewnie nie tylko ja dlatego moglbym do kogos dolaczyc czy jakby to wygladalo,to chyba na tyle piona.
 
Witam wszystkich,bardzo chetnie wybralbym sie z wami na gale oraz popijawe,mimo iz bardziej jestem biernym uzytkownikiem, (duzo czytam,malo pisze)mam nadzieje ze nie bedzie stanowilo to problemu,chociaz czytalem cos o chrzcie szczotka do kibla,dlatego mam pewne obawy ;)
Ma ktos jeszcze bilety na fp do ogarniecia?Jesli nie to ktos jest chetny na zrzute/ile kosztuje/jesli raz wykupie to na kazda gale moge kupowac bilety?
Dojazd mam z Anglii,ale pewnie nie tylko ja dlatego moglbym do kogos dolaczyc czy jakby to wygladalo,to chyba na tyle piona.

@respect @Wi5nia beda na miejscu badz dojadą

Nie wiemy jeszcze dokładnie ile osob poleci i i ile bedzie chetnych na pójście na gale (tak, dobrze czytasz) Jest taka ewentualnośc, ze nie zmiescimy sie w puli, którą posiadamy i bedzie trzeba dokupic kolejne konto, które umozliwi zakup kolejnych 4 biletów. Niestety FC podrożał z 75$ na 100$ (około 100zł na głowe - DUŻO) :siara:
 
Ja będę już w Londynie na was czekał. @kklocekk skąd masz zamiar dojeżdżać?
@VoRaNeK obiecał koledze, że już nie będziesz szczotką od kibla chlapał bo widzisz, że się zniechęcają ludzie :D

Też mam pytanie co do tego FightClubu. Co to daje oprócz możliwości kupienia biletu wcześniej?
 
Back
Top