UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Sakai /05.06.2021

Brawo Marcin, ale z taką stójką nie widzę już specjalnie nikogo "z czołówki" z kim będzie faworytem.
 
Chyba najgorsze już za nim, ale znów było gorąco.
ale on farci, dostanie kogoś myślącego to nie będzie tak łatwo.. drugim błachowiczem to on nie będzie, ale ważne że kuponów rodakom nie ujebał. :beczka:
 
Miałem grać Dolidze ale jebać.
Miałem grać Rozenstruika ale jw.


Tybury nie gram bo ostatnia walka z Hardym była dość stresująca.

Pogram chyba tego Jonesa. i rozważam jeszcze Bosera. :zakręcony:
2 typy w pizdu, nie warto było (odpuszczać) nie warto było :gdzie:
 
Ciekawe kogo dostanie teraz
IMG_20210606_035203.jpg


Tybura podskoczy do góry w rankingu.

Z tej listy Ngannou zawalczy prawdopodobnie z Lewisem.

Volkov ma walkę z Gane.

Abdurakhimov ma walkę z Daukausem.

Żeby było zabawniej, to Tybura z tej listy przegrywał już z:
Sakaiem
Abdurakhimovem
Lewisem

Teraz Tybur wskoczy prawdopodobnie na numer Harrisa.
 
Panowie, dawno nie było takiego weekendu, że praktycznie wszystko weszło od KSW do UFC. Oby więcej takich gal:conorsalute:
 
Panowie taka ciekawostka na przyszłość, w przypadku no contest wszystkie zakłady związane z taką walką sa rozliczane po 1.00.
U jakiego bukmachera? Bo miałem już takie przypadki i zielono było.
 
Betclic na pewno rozliczył Jonesa jako nieodbyte.
Przy wyniku N/C u każdego bukmachera standardowy wynik walki w przypadku typowania 1x2 to zwrot. Karwantes grał bodajże brak poddania w walce, dlatego trochę inna sytuacja i wydawało mi się, że powinno być zielono, gdyż walka doszła do skutku i została zakończona jako nierozstrzygnięta (ale poddania nie było - a tego dotyczył zakład).
Żółci.
Ich regulamin i zasady MMA jak patrzę nie określają precyzyjnie sytuacji przy N/C jak to jest np. w przypadku kreczy w tenisie, gdzieś różni bukmacherzy różnie to rozliczają. Jeśli byłaby w tej walce dyskwalifikacja - wygrałbyś.

Sprawdziłem też jak tak to wygląda pod kątem ich regulaminu ogólnego i prawdopodobnie paragraf 21 i 28 regulaminu to określają - i faktycznie to według niego jest zwrot.
Być może miałem taką sytuację właśnie przy dyskwalifikacji (a nie N/C) bo coś takiego mi świta w pamięci. Zerknąłem też na regulamin jakiegoś zagranicznego buka i tam też byłby zwrot. Z drugiej strony wypada znać regulaminy na zdarzenia jakie się gra @Karwantes :wink:. Wygląda na to, że też bym tego nie wiedział.
 
Żółci.
na Betssonie też rozliczają wszystko po 1.0 przy NC, przy okazji walki Edwardsa z Belalem miałem na kuponie, że w tej walce rozpocznie się druga runda - dostałem maila, że anulowali wszystkie zakłady związane z tą walką
 
Przy wyniku N/C u każdego bukmachera standardowy wynik walki w przypadku typowania 1x2 to zwrot. Karwantes grał bodajże brak poddania w walce, dlatego trochę inna sytuacja i wydawało mi się, że powinno być zielono, gdyż walka doszła do skutku i została zakończona jako nierozstrzygnięta.

Ich regulamin i zasady MMA jak patrzę nie określają precyzyjnie sytuacji przy N/C. Jeśli byłaby dyskwalifikacja - wygrałbyś.

Sprawdziłem też jak tak to wygląda pod kątem ich regulaminu ogólnego i prawdopodobnie paragraf 21 i 28 regulaminu to określają - i faktycznie to według niego jest zwrot.
Być może miałem taką sytuację właśnie przy dyskwalifikacji (a nie N/C) bo coś takiego mi świta w pamięci. Zerknąłem też na regulamin jakiegoś zagranicznego buka i tam też byłby zwrot. Z drugiej strony wypada znać regulaminy na zdarzenia jakie się gra @Karwantes :wink:. Wygląda na to, że też bym tego nie wiedział.
Dokładnie Evo, nieznajomość prawa szkodzi tak samo jak nieznajomość regulaminów. W sumie logicznym jest rozliczanie takich przypadków jako zwrot bo przecież taka walka uznana jest za nieobytą więc żaden zakład nie ma prawa być zaliczony jeśli wydarzenie "nie miało miejsca".
 
Dokładnie Evo, nieznajomość prawa szkodzi tak samo jak nieznajomość regulaminu. W sumie logicznym jest rozliczanie takich przypadków jako zwrot bo przecież taka walka uznana jest za nieobytą więc żaden zakład nie ma prawa być zaliczony jeśli wydarzenie "nie miało miejsca".
Krecz w tenisie np. bywa rozliczany dwojako. W zależności od zapisów w regulaminach. To, że walka została uznana za nieodbytą, nie znaczy że nie miała miejsca - wynik to no contest czyli walka nie tyle jest "nieodbyta", co po prostu jej wynik został określony z przyczyn niezależnych jako "unieważniony". Na logikę masz rację, nie ma co szukać na siłę, przyszłościowo już będzie wiadomo.
 
Back
Top