UFC Fight Night: Luque vs. Dos Anjos (12.08.2023)

McKinney to jest jeden z najbardziej niegrywalnych zawodników. Dziwię się że ktoś go wrzuca w ogóle na kupon. Z tego UFC do zabawowej taśmy wrzuciłem
Dawodu i Amorim.
Zgadzam sie, nie jest to moj najdumniejszy bet ale bez kitu reszty nie znam a mam zasade ze nie gram nowicjuszy. Środowisko typuje McKinney’a wiec zaufam glosowi ludu.
 
Zgadzam sie, nie jest to moj najdumniejszy bet ale bez kitu reszty nie znam a mam zasade ze nie gram nowicjuszy. Środowisko typuje McKinney’a wiec zaufam glosowi ludu.
Jak nie skończy Breedena w 1.5 rundy to skończy ubity ale jak zawsze życzę powodzenia. Jeśli brać go to tylko przez skończenie choć podejrzewam że kurs niewiele wyższy od czystego wina.
 
Ja próbuje Fremd przez poddanie @ 3.40 i Blackshear przez poddanie @ 3.00, ale za mocne drobne, bo raczej będę próbował coś na live ugrać. Jakoś nie czuję tej gali, szykują się jakieś pułapki (kusi mnie ten Buys przez poddanie @ 6.25 albo Buys przez poddanie w 1 rundzie @ 10.00), więc raczej szaleć nie będę.
Blackshear siedzi
 
Jak nie skończy Breedena w 1.5 rundy to skończy ubity ale jak zawsze życzę powodzenia. Jeśli brać go to tylko przez skończenie choć podejrzewam że kurs niewiele wyższy od czystego wina.
Będę polował na live w zależności co się będzie działo na taki scenariusz. Idealnie by było jakby McKinney wygrywał w pierwszej i później wiadomo co się stało, ale zobaczymy :D
 
No cos tam juz siadlo
 

Attachments

  • IMG_0560.jpeg
    IMG_0560.jpeg
    414.2 KB · Views: 46
Będę polował na live w zależności co się będzie działo na taki scenariusz. Idealnie by było jakby McKinney wygrywał w pierwszej i później wiadomo co się stało, ale zobaczymy :D
Jeśli wygra pierwszą to kurs będzie srogi na Breedena bo Terrence sporym faworytem pre.
 
Po zastanowieniu raczej się z tego wycofuję. Nie wiem dlaczego, ale strasznie podejrzane są dla mnie walki Buys McGhee i Rountree Daukaus. Teoretycznie to powinny być łatwe walki dla McGhee i Rountree, ale mam jakieś dziwne przeczucia :rofl:
A jednak nie trzeba było się wycofywać. McGhee łatwo
 
Ja próbuje Fremd przez poddanie @ 3.40 i Blackshear przez poddanie @ 3.00, ale za mocne drobne, bo raczej będę próbował coś na live ugrać. Jakoś nie czuję tej gali, szykują się jakieś pułapki (kusi mnie ten Buys przez poddanie @ 6.25 albo Buys przez poddanie w 1 rundzie @ 10.00), więc raczej szaleć nie będę.
Fremd tragedia :childcry:
 
Ogólnie ten Blacksher po raz kolejny pokazał kawał świetnego grapplingu. Szkoda, że nie był underdogiem jak ostatnio. JP chyba wyleci. Szkoda chłopa, ale organizm nie daje rady.
 
Ogólnie ten Blacksher po raz kolejny pokazał kawał świetnego grapplingu. Szkoda, że nie był underdogiem jak ostatnio. JP chyba wyleci. Szkoda chłopa, ale organizm nie daje rady.
szkoda ze w poprzedniej nie udusil bo by mi kupon zajebisty siadl, kursy po 12.0-10.0 :płacz:
 
Ale się wkurwić musiałeś przy decyzji. No nie da rady tej decyzji wytlumaczyć. Wałek.
No ja już siedziałem z bananem na gębie, mysle teraz werdykt to już tylko formalnosc. Po przebrnieciu przez Lucindo, jakiegos Budaya itd bylem spokojny.. i nagle kopara na ziemi. Ostatnia walka na kuponie..
 
Praktycznie co gale to samo. Beka z tego że jawnie oszukują zawodników, trenerów, widzów a nikt z tym nic nie robi.
Dokladnie, skandal. Pies tańcował z moim kuponem za 20zł ale to rujnuje kariery ludziom ktorzy kawal ciezkiej pracy wykonuja. Nie tylko karieryale czesto pewnie psyche i zycie ogolnie. Bez kitu powinni jakos odpowiadac za to
 
Dokladnie, skandal. Pies tańcował z moim kuponem za 20zł ale to rujnuje kariery ludziom ktorzy kawal ciezkiej pracy wykonuja. Nie tylko karieryale czesto pewnie psyche i zycie ogolnie. Bez kitu powinni jakos odpowiadac za to
Jedna wielka nietykalna sędziowsko-bukmacherska mafia. Te rzeczy dzieją się od lat, ręka rękę myje.
 
Turbo sraka ta gala gram :
Parisian KO/TKO @6
Dos Anjos przed czasem @ 3.40 - chuj wie może to pułapka z tym Luque ale może warto spróbować
McKinney KO/TKO @ 2.7
Za drobne bez przekonania może akurat siadzie
mogło być lepiej a tak wyszło na 0 XD
 
Back
Top