UFC Fight Night: Luque vs. Dos Anjos (12.08.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1691333196962.png

 
Marcus McGhee @1.54 - tko/ko lub poddanie. JP, niema szczęki, i co najważniejsze paliwa. Padał w 125 lbs a teraz będzie się bić z mocno bijącym 135 lbs. Ciekawie wygląda również McGhee 2 runda @4, 1 runda @2.75

Rountree @1.53 - wydaje mi się, że szczęka Daukusa podupadła. Jeśli Khalil wyjdzie skupiony to powinien wygrać. Jeśli wyjdzie jak do Prachnio to pewnie przejebie.
 
Ja pass w ten weekend, nic mnie nie jara oprocz Main Eventu jeszcze gala startuje o 1 w nocy, malo smerfnie.
 
Blackhear i McKinney (zaznaczam ryzyko, że McKinney wchodzi w zastępstwo i jeśli nie skończy tego w 1 rundzie to będzie problem i live na przeciwnika).
 
Last edited:
Marcus McGhee @1.54 - tko/ko lub poddanie.

Idę w podobną stronę. McGhee ostatnia walka w piórkowej, chociaż ważył trochę pod limitem i bardzo dobry debiut. Buys ostatnia walka w muszej i wziął walkę na miesiąc przed galą w zastępstwie. Teraz spotkają się w koguciej i myśle, że Buys skończy z 0-4 i pożegna się z UFC. Ogólnie ci zawodnicy z RPA mnie w żaden sposób nie przekonują, chociaż wiadomo oczywiście kto jest wyjątkiem. UFCStats pokazuje, że w ostatnich walkach na Buysie - Silva zaliczył 3 nokdauny, Jackson 4 nokdauny, Durden 1 nokdaun. Kusząco wyglada ten McGhee przez poddanie za 7.00, chociaż nie wiem czy McGhee będzie się pchał w parter, bo jednak Buys jest tam trochę niebezpieczny.

Edit: W sumie to nie zdziwię się, jak Buys czymś podda McGhee nagle, ale wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne patrząc na ostatnie walki Buysa (chociaż w trzech walkach miał bardzo bliskie próby poddań).
 
Ciekawa sprawa z tym Luque w sumie.

Wygląda na to, że do walki nie sparował z ciosami. Głównie sparingi bez ciosów, techniczne, pewnie też dużo grapplingu. Pytanie, jaki to będzie miało wpływ na walkę. Czy będzie próbował schodzić do parteru z RDA, co raczej nie wydaje się być rozsądne? Czy brak sparingów z ciosami, roczna przerwa i wylew będzie miało wpływ na jego występ?

After getting the news of the brain hemorrhage, Luque took an entire month off from physical activity. After the month, he began running and working out. Not long after that, the Brazilian incorporated grappling and pad work.

Luque did wait six months until he began sparring, and even then, it was once every couple of weeks. This scare has made Luque more cautious, even now that he’s medically cleared.

“Even the way I spar has changed,” Luque said. “It’s much more technical and I know how to work in a way where I’m not getting into brawls in sparring anymore. Also, being with the team at Kill Cliff, there are so many high-level guys that they know how to respect that. We push hard physically cardio, but we don’t need to be hitting each other and hurting each other.”
 
Idę w podobną stronę. McGhee ostatnia walka w piórkowej, chociaż ważył trochę pod limitem i bardzo dobry debiut. Buys ostatnia walka w muszej i wziął walkę na miesiąc przed galą w zastępstwie. Teraz spotkają się w koguciej i myśle, że Buys skończy z 0-4 i pożegna się z UFC. Ogólnie ci zawodnicy z RPA mnie w żaden sposób nie przekonują, chociaż wiadomo oczywiście kto jest wyjątkiem. UFCStats pokazuje, że w ostatnich walkach na Buysie - Silva zaliczył 3 nokdauny, Jackson 4 nokdauny, Durden 1 nokdaun. Kusząco wyglada ten McGhee przez poddanie za 7.00, chociaż nie wiem czy McGhee będzie się pchał w parter, bo jednak Buys jest tam trochę niebezpieczny.

Edit: W sumie to nie zdziwię się, jak Buys czymś podda McGhee nagle, ale wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne patrząc na ostatnie walki Buysa (chociaż w trzech walkach miał bardzo bliskie próby poddań).

Po zastanowieniu raczej się z tego wycofuję. Nie wiem dlaczego, ale strasznie podejrzane są dla mnie walki Buys McGhee i Rountree Daukaus. Teoretycznie to powinny być łatwe walki dla McGhee i Rountree, ale mam jakieś dziwne przeczucia :rofl:
 
Turbo sraka ta gala gram :
Parisian KO/TKO @6
Dos Anjos przed czasem @ 3.40 - chuj wie może to pułapka z tym Luque ale może warto spróbować
McKinney KO/TKO @ 2.7
Za drobne bez przekonania może akurat siadzie
 
Idę w podobną stronę. McGhee ostatnia walka w piórkowej, chociaż ważył trochę pod limitem i bardzo dobry debiut. Buys ostatnia walka w muszej i wziął walkę na miesiąc przed galą w zastępstwie. Teraz spotkają się w koguciej i myśle, że Buys skończy z 0-4 i pożegna się z UFC. Ogólnie ci zawodnicy z RPA mnie w żaden sposób nie przekonują, chociaż wiadomo oczywiście kto jest wyjątkiem. UFCStats pokazuje, że w ostatnich walkach na Buysie - Silva zaliczył 3 nokdauny, Jackson 4 nokdauny, Durden 1 nokdaun. Kusząco wyglada ten McGhee przez poddanie za 7.00, chociaż nie wiem czy McGhee będzie się pchał w parter, bo jednak Buys jest tam trochę niebezpieczny.

Edit: W sumie to nie zdziwię się, jak Buys czymś podda McGhee nagle, ale wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne patrząc na ostatnie walki Buysa (chociaż w trzech walkach miał bardzo bliskie próby poddań).
Im bliżej walki, mam podobnie i sam mam rozterkę. Na ten moment bet wydaje się rozsądny, ale z tyłu mam gdzieś możliwość poddania przez buysa zwłaszcza w 1 rundzie
 
gram jednak parisiana i Anjosa przez poddanie
Co spowofowak
Ciekawa sprawa z tym Luque w sumie.

Wygląda na to, że do walki nie sparował z ciosami. Głównie sparingi bez ciosów, techniczne, pewnie też dużo grapplingu. Pytanie, jaki to będzie miało wpływ na walkę. Czy będzie próbował schodzić do parteru z RDA, co raczej nie wydaje się być rozsądne? Czy brak sparingów z ciosami, roczna przerwa i wylew będzie miało wpływ na jego występ?Jedna wie
Turbo sraka ta gala gram :
Parisian KO/TKO @6
Dos Anjos przed czasem @ 3.40 - chuj wie może to pułapka z tym Luque ale może warto spróbować
McKinney KO/TKO @ 2.7
Za drobne bez przekonania może akurat siadzie

Tzw ‚Za drobne bez przekonania’ od Saczkena a ja juz dygam o Budaya na moim kuponie :D
 
Ja próbuje Fremd przez poddanie @ 3.40 i Blackshear przez poddanie @ 3.00, ale za mocne drobne, bo raczej będę próbował coś na live ugrać. Jakoś nie czuję tej gali, szykują się jakieś pułapki (kusi mnie ten Buys przez poddanie @ 6.25 albo Buys przez poddanie w 1 rundzie @ 10.00), więc raczej szaleć nie będę.
 
Ten Dulgarian w sumie wygląda ciekawie. Co prawda nie ma mocnych zawodników w rekordzie, ale wydaje mi się, że może to ugrać. Zostawiam to bliżej samej walki raczej
 
Ja próbuje Fremd przez poddanie @ 3.40 i Blackshear przez poddanie @ 3.00, ale za mocne drobne, bo raczej będę próbował coś na live ugrać. Jakoś nie czuję tej gali, szykują się jakieś pułapki (kusi mnie ten Buys przez poddanie @ 6.25 albo Buys przez poddanie w 1 rundzie @ 10.00), więc raczej szaleć nie będę.
Blacksheara tez wrzucilem, niech moc bedzie z nami :devil smile:
 
Ja ostatecznie takie coś skręciłem z tej mizernej rozpiski:

1. Dawodu ko/dec
2. Rountree
3. McKinney
4. Lucindo
5. McGhee
6. Blackshear

+13.95
 
Ja ostatecznie takie coś skręciłem z tej mizernej rozpiski:

1. Dawodu ko/dec
2. Rountree
3. McKinney
4. Lucindo
5. McGhee
6. Blackshear

+13.95
McKinney to jest jeden z najbardziej niegrywalnych zawodników. Dziwię się że ktoś go wrzuca w ogóle na kupon. Z tego UFC do zabawowej taśmy wrzuciłem
Dawodu i Amorim.
 
Back
Top