UFC 295: Procházka vs. Pereira (11.11.2023)

Obejrzałem analizę dana Hardego i już sam nie wiem co mam myśleć o Jiri vs Perreira. Narzędzia ma Alex żeby ustrzelić Perreira plus Jiri dużo się odsłania i zbiera, ale czy Alex da radę przygotować sobie miejsce na mocne ciosy przy tak aktywnym i napierającym przeciwniku jak Jiri.... No i do tego dochodzi parter. Tylko Jiri pewnie będzie chciał sie bić w stójce.
Jiri mało kopie w przeciwieństwie do Alexa
 
Obejrzałem analizę dana Hardego i już sam nie wiem co mam myśleć o Jiri vs Perreira. Narzędzia ma Alex żeby ustrzelić Perreira plus Jiri dużo się odsłania i zbiera, ale czy Alex da radę przygotować sobie miejsce na mocne ciosy przy tak aktywnym i napierającym przeciwniku jak Jiri.... No i do tego dochodzi parter. Tylko Jiri pewnie będzie chciał sie bić w stójce.
jak 50/50 to walic tam gdzie jest kurs wyzszy :D Ja stawiam na szybkosc, przekrojowsc, dobre szczeki ( Aspinall i Jiri )
 
u mnie Pavlovich + Pereira
dodam, że po prostu widzę, jak Jiri nadzieje się na kontre i klęknie, a Pavlovich jakoś bardziej mnie przekonuje wiadomo, że z Blaydes Aspinall dostał kontuzji ale jednak Sergei go zgasił szybciutko
 
Czy Prochazka zaliczyl jakis knockdown chociazby w UFC? Chyba nie, jakos ciezko mi sobie to wyobrazic a Pereira lezal na dechach przez goscia, ktory nie slynie ze skonczen. Prochazka 93% skonczen, taki ma styl pojebany, ze lubi zbierac na ryj ale poki sie trzyma, bede go gral
 
dodam, że po prostu widzę, jak Jiri nadzieje się na kontre i klęknie, a Pavlovich jakoś bardziej mnie przekonuje wiadomo, że z Blaydes Aspinall dostał kontuzji ale jednak Sergei go zgasił szybciutko
ta matematyka w MMA to slepa uliczka, nie brnij w to :)
 
Roosevelt przestrzelil o 2 funty, ledwo stanal na wage. Jak Rebecki nie odrzuci to wjezdza na kupon przed czasem
 
Andrade 2.8
Andrade decyzja 5.2
:aletoniedomnietak:
FakKwI8VUAASWBV
 
Czy Prochazka zaliczyl jakis knockdown chociazby w UFC? Chyba nie, jakos ciezko mi sobie to wyobrazic a Pereira lezal na dechach przez goscia, ktory nie slynie ze skonczen. Prochazka 93% skonczen, taki ma styl pojebany, ze lubi zbierac na ryj ale poki sie trzyma, bede go gral

Zaliczył nokaut w walce z Reyesem którego nie zauważył sędzia :)
Nie. Adesanya przed walką z Pereirą też nigdy nie zaliczył knockdownu.
1699689370809.png
 
Nie ma lepszego, wczesne wypłaty bet builder na ufc żyć nie umierać i fajne kursy na Polaków w ufc nie ubite aż tak
 
Ktoś coś o Ricci? Im bliżej walki tym bardziej wydaje mi się, że ma szanse to ugrać, a patrząc na kurs @2.50 to już w ogóle
 
  • Like
Reactions: Vat
Dalem 2 takie kupony na szybko. Mam troche watpliwosci co do Dern, ale juz sie kliknelo, wiec pozostaje wierzyc :)

1699716592733.png
 
Loopy wyglądała jak potwór ostatnio, wg mnie tylko na rundy do grania
Mimo wszystko za drobne z tej gali próbuję Ricci @2.45 widzę większe szanse niż wskazują kursy. Do tego Pavlovich, Pereira, Erceg. Ciężka gala do typowania. Jakoś KSW wydaje się pewniejsze. Zobaczymy czy się uda.
 
Mimo wszystko za drobne z tej gali próbuję Ricci @2.45 widzę większe szanse niż wskazują kursy. Do tego Pavlovich, Pereira, Erceg. Ciężka gala do typowania. Jakoś KSW wydaje się pewniejsze. Zobaczymy czy się uda.

Ktos powiedzial ze Erceg wyglada jak Crash Bandicoot XD

Ciekawy jestem w huj ktora strona sie wzbogaci, widze wszedzie ze sa dwa obozy: Aspinall x Prochazka i Pereira x Sergei
 

Attachments

  • IMG_4156.png
    IMG_4156.png
    118.8 KB · Views: 2
Back
Top