UFC 295: Procházka vs. Pereira (11.11.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1699088405969.png

 
Gruby wjazd szykuje na samuraja czeskiego, jeśli w stójce poczuje się zagrożony to jest parter, według mnie Janek zweryfikował pereire
 
Alex zwariuje przy tym wariacie Jirim. Nie mam faworyta, obu lubię. Lekko wolałbym Poatana jako mistrza, wydaje mi się, że byłby aktywniejszy
 
Denisa @2.10
Nie rozumiem czemu Alex jest faworytem.
Pereira zasłużony faworyt. Polecam obejrzeć walkę z Gloverem, którą do czasu poddania Jiri przegrywał. Alex jest lepiej przystosowany do walki w wadze półciężkiej niż był w walce z Błachowiczem. Do tego potworna kontuzja Jiriego jak wspomniał @Karwantes ja kursior jako underdog Pereira @2.04 biorę z pocałowaniem ręki. Stójkowo Jiri jest niebezpieczny, ale ta bania wkońcu pęknie, a kiedy jak nie z jednym z najlepszych strikerów.
 
Teraz pytanie czy technika i precyzja czy zwierzęca siła i nieprzewidywalność.
Ja jestem zdania, że to nawet nie będzie wyrównane starcie w pierwszej rundzie. Prochazka ma zbyt wiele możliwości poprowadzenia tej walki i jest zbyt ekwibilirystyczny (?) żeby dało się go sprzątnąć serią ciosów. Jedną z opcji na zwycięstwo jest po prostu zgaszenie światła jednym ciosem, a jak każdy wie Perreira tak potrafi. Ciekawe starcie ale stawiam na pepika przez zabranie przeciwnika na głębokie wody. Czuję, że załatwi Alexa presją.

Jak obstawiacie Aspinall - Pavlovich? Ja jestem ciekaw jak Tom będzie wyglądal w drugiej rundzie jeżeli nie sprzątną się w pierwszej. Movement u Aspinalla wygląda na taki co zabiera dużo cardio.
 
Denisa @2.10
Nie rozumiem czemu Alex jest faworytem.
:wow:Nooo - może obstawię nawet... EDIT: Na Fortunie jest 1.78 - 2.04 Prochazka J. - Pereira A. UFC 295



Tak jak poprzednicy... obu lubię jednak wydaje mi się, że Jiri jest bardziej nieszablonowy i ma większy potencjał na przegrzanie procesora Alexowi niż on na KO na Czeskim Samuraju...

 
Last edited:
Ja jestem zdania, że to nawet nie będzie wyrównane starcie w pierwszej rundzie. Prochazka ma zbyt wiele możliwości poprowadzenia tej walki i jest zbyt ekwibilirystyczny (?) żeby dało się go sprzątnąć serią ciosów. Jedną z opcji na zwycięstwo jest po prostu zgaszenie światła jednym ciosem, a jak każdy wie Perreira tak potrafi. Ciekawe starcie ale stawiam na pepika przez zabranie przeciwnika na głębokie wody. Czuję, że załatwi Alexa presją.

Jak obstawiacie Aspinall - Pavlovich? Ja jestem ciekaw jak Tom będzie wyglądal w drugiej rundzie jeżeli nie sprzątną się w pierwszej. Movement u Aspinalla wygląda na taki co zabiera dużo cardio.
Najlepsza droga do zwycięstwa Aspinalla to sprowadzić do parteru i tam dopełnić dzieła zniszczenia bo tak jak mówisz jeśli nie uda mu się szybko sprzatnąć Pavlovicha w stójce to jego nieekonomiczny styl może okazać się jego gwoździem do trumny. Pavlovich natomiast już kilka razy przewalczył pełen dystans z czego raz nawet pięciorundowy więc u niego raczej cardio udźwignie.
 
Najlepsza droga do zwycięstwa Aspinalla to sprowadzić do parteru i tam dopełnić dzieła zniszczenia bo tak jak mówisz jeśli nie uda mu się szybko sprzatnąć Pavlovicha w stójce to jego nieekonomiczny styl może okazać się jego gwoździem do trumny. Pavlovich natomiast już kilka razy przewalczył pełen dystans z czego raz nawet pięciorundowy więc u niego raczej cardio udźwignie.
 
Wyżyłowane strasznie te kursy ale
mysle nad czyms takim:

Aspinall ko/sub
Jiri/Alex - przed czasem
Frevola/BSD - przed czasem
Ricci/Loopy - pow. 2.5
Gordon
Rebecki

Gordon mnie martwi ale caly tydzien slucham analiz i wszyscy wskazuja na niego.
 
Wyżyłowane strasznie te kursy ale
mysle nad czyms takim:

Aspinall ko/sub
Jiri/Alex - przed czasem
Frevola/BSD - przed czasem
Ricci/Loopy - pow. 2.5
Gordon
Rebecki

Gordon mnie martwi ale caly tydzien slucham analiz i wszyscy wskazuja na niego.
Madsen to bierze!
Jiri z Alexem nie nastawialbym sie na przed czasem bo moze byc roznie.
Frevola z BSD tak samo, moze byc szybko a moga byc punkty.

i powiem Wam ze obejrzalem sobie konferencje i Pavlovich jest w chuj spokojny, mowil o stawianiu na trening zapasow do walki z Bonesem, tutaj chyba kurla pogram jego przez to co @Karwantes wspominal, on cardio ma na dluzej mimo ze jest fast starterem.
 
Madsen to bierze!
Jiri z Alexem nie nastawialbym sie na przed czasem bo moze byc roznie.
Frevola z BSD tak samo, moze byc szybko a moga byc punkty.

i powiem Wam ze obejrzalem sobie konferencje i Pavlovich jest w chuj spokojny, mowil o stawianiu na trening zapasow do walki z Bonesem, tutaj chyba kurla pogram jego przez to co @Karwantes wspominal, on cardio ma na dluzej mimo ze jest fast starterem.
co myslisz o Lopesie jako underdogu? moze za Gordona.
W walce Aspinalla stawiam na IQ i szybkosc. szczeka Tomka jest solidna i sam ma czym przyjebac + 100% sprowadzen.
Jiri/ Alex raczej 99% przed czasem, mysle czy nie grac Czecha przed czasem.
 
co myslisz o Lopesie jako underdogu? moze za Gordona.
W walce Aspinalla stawiam na IQ i szybkosc. szczeka Tomka jest solidna i sam ma czym przyjebac + 100% sprowadzen.
Jiri/ Alex raczej 99% przed czasem, mysle czy nie grac Czecha przed czasem.
W Lopesa mialem wjezdzac grubo bo uwielbiam ogladac goscia ale Pat moze bycv ciezkim orzechem do zgryzienia.
No ja od poczatku mowilem Tomek, no i przymasowal po tej kontuzji.. ale jak zobaczylem sobie z kim sie przygotowuje Sergiei to albo odpuszcze albo w druga strone patrzac na cardio wlasnie - on sie przygotowywal, Tomek ma short notice.
Teoretycznie na 99 proc powinno wejsc, ale tylko teoretycznie :lol:
 
Wyżyłowane strasznie te kursy ale
mysle nad czyms takim:

Aspinall ko/sub
Jiri/Alex - przed czasem
Frevola/BSD - przed czasem
Ricci/Loopy - pow. 2.5
Gordon
Rebecki

Gordon mnie martwi ale caly tydzien slucham analiz i wszyscy wskazuja na niego.
Ciekawy kupon. Rebecki po jakim kursie?
Ciężka jest ta gala do obstawiania. Ja sobie chyba pogram live po prostu na wstępnej.
 
Obejrzałem analizę dana Hardego i już sam nie wiem co mam myśleć o Jiri vs Perreira. Narzędzia ma Alex żeby ustrzelić Perreira plus Jiri dużo się odsłania i zbiera, ale czy Alex da radę przygotować sobie miejsce na mocne ciosy przy tak aktywnym i napierającym przeciwniku jak Jiri.... No i do tego dochodzi parter. Tylko Jiri pewnie będzie chciał sie bić w stójce.
 
Back
Top