UFC 293: Adesanya vs. Strickland

Ja tego nie ruszam właśnie. Najpierw szedłem w kierunku Israela przed czasem, ale coś mi podpowiada, że tu może być decyzja. Nie zdziwię się jak Sean nawet urwie z dwie rundy przez zapasy jeśli mu się to uda. W sumie nie zdziwi mnie nawet jakaś wygrana Strocklanda tutaj, kursy są według mnie grubo już przesadzone.

Zresztą nie zapominajmy, że Adesanya wygrał 5 walk przed czasem w UFC, a aż 8 kończył decyzjami. Niby sam zapowiada, że skończy Stricklanda, ale sam nie wiem dlatego tego nie ruszam.
Pograłbym decyzje nawet za hajs ale jednak defensywa stójkowa to nie jest dobra strona Seana no i różnica gabarytów jest również dosyć mocno widoczna, myślałem że będą bardziej zbliżeni wzrostowo więc biorąc pod uwagę te argumenty odpuszczam granie tutaj decyzji.
 
Pedro to debil bez charakteru jak ktoś się postawi to zawsze zbiera wpierdol. Nie polecam.
Ja wiem ale ten Turlkajl jest rzucony by lokales wygrał.

A jak chcesz to pograj tego Szweda z tymi co napisałem :D
 
Screenshot_20230909-160425.jpg
 
Pedro + Cycu przed czasem @3.75
dopiero doszedłem do siebie XD bałem się Pedro a ubił jak kotleta, a cycu dostał na pizdę w swojej płaszczyźnie od jak to się mawiało sztywnego kołka Sean'a.
Mma jest piękne
 
Back
Top