UFC 293: Adesanya vs. Strickland

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Aktualne kursy:

Israel Adesanya 1.16 - 5.25 Sean Strickland
Tai Tuivasa 2.60 - 1.50 Alexander Volkov
Manel Kape 1.28 - 3.70 Felipe Dos Santos
Justin Tafa 1.42 - 2.90 Austen Lane
Tyson Pedro 1.90 - 1.90 Anton Turkalj
Carlos Ulberg 1.36 - 3.20 Da Un Jung
Jack Jenkins 1.47 - 2.70 Chepe Mariscal
Jamie Mullarkey 1.42 - 2.90 John Makdessi
Mike Mathetha 3.00 - 1.40 Charlie Radke
Nasrat Haqparast 1.22 - 4.40 Landon Quinones
Shane Young 1.57 - 2.40 Gabriel Miranda
Kevin Jousset 1.70 - 2.15 Kiefer Crosbie

Tapology:

 
Aktualne kursy:

Israel Adesanya 1.16 - 5.25 Sean Strickland
Tai Tuivasa 2.60 - 1.50 Alexander Volkov
Manel Kape 1.28 - 3.70 Felipe Dos Santos
Justin Tafa 1.42 - 2.90 Austen Lane
Tyson Pedro 1.90 - 1.90 Anton Turkalj
Carlos Ulberg 1.36 - 3.20 Da Un Jung
Jack Jenkins 1.47 - 2.70 Chepe Mariscal
Jamie Mullarkey 1.42 - 2.90 John Makdessi
Mike Mathetha 3.00 - 1.40 Charlie Radke
Nasrat Haqparast 1.22 - 4.40 Landon Quinones
Shane Young 1.57 - 2.40 Gabriel Miranda
Kevin Jousset 1.70 - 2.15 Kiefer Crosbie

Tapology:

:deniro:
 
Na ten moment kombinacje: Tafa, Kape, Jenkins, Haqparast

@Jakub Madej
Blood Diamond @3.00 - 1.40 Charlie Radke - poprawione i pograne
 
Last edited:
Odradzam granie Kape po tym kursie, tak samo Tafy
Dla mnie jeden i drugi znacząca przewaga. Wiadomo może zdarzyć się lucky punch w jednym i drugim przypadku, ale co do Kape to doświadczeniem i przedewszystkim poziomem rywali jest co najmniej 3 poziomy wyżej. Do tego mocny cios.

Tafa pewnie uśpi.

Nie namawiam, ale o ile rozumiem niepokój o Tafe to Kape dostaje debiutanta.
 
Dla mnie jeden i drugi znacząca przewaga. Wiadomo może zdarzyć się lucky punch w jednym i drugim przypadku, ale co do Kape to doświadczeniem i przedewszystkim poziomem rywali jest co najmniej 3 poziomy wyżej. Do tego mocny cios.

Tafa pewnie uśpi.

Nie namawiam, ale o ile rozumiem niepokój o Tafe to Kape dostaje debiutanta.
Powodzenia.
Ja odpuszczę, pewnie jakby z 1.6 było to bym pograł
:lol:
 
“Definitely take someone’s breath away,” Adesanya told TSN of his goals. “I definitely just want to submit a couple of people. I’ve done the Fight of the Night bullsh*t – it’s not for me. I like clean executions. I’ve had great performances, I’ve had shut-outs, I’ve had a loss, I’ve had a comeback – great comebacks. I think (I want to) showcase my grappling a little bit more, and just take some limbs, take some breaths away.”

Adesanya expects Strickland to grapple, which he thinks could open up a potential submission for him.

“What do I want in my career? Submission – I definitely want a submission,” Adesanya said. “It might be this fight. I know he’s going to wrestle. He’d be dumb not to. I know he’s going to try and mix it up. He’s doing this whole thing: ‘Man dance … man dance.’ He’s going to crotch sniff. That’s what he’s going to do.”

Po ile Adesanya przez poddanie? :jump:
 
Serio nad tym myślisz czy świrujesz pawiana :lol: Adesanya by białego pasa nie poddał a co dopiero Stricklanda :lol:

A może jednak? Strickland też coś o tym parterze gada :lol::lol::lol:

Strickland admits he’s been working hard on his grappling ahead of UFC 293, as the would seemingly be his best path to victory. He said he can’t honestly speak to what his game plan will play out when he enters the cage, though, but he’s keen to find out with everyone else watching.

“We’ve been grappling our f*cking asses off,” Strickland said. “We’ve been doing all the work. But when I get in there, sometimes the retard takes over. Sometimes the CTE takes over. I’m like, ‘We’ll be f*cking kickboxing.’ So we’ll find out.”
 
Tai Tuivasa @ 2.96
Justin Tafa w rundzie 1 @ 2.10

Zastanawiam się jeszcze nad Israelem Adesanyą przed czasem @ 1.90... Wydaje mi się, że pięć rund wystarczy, żeby rozbić Stricklanda...
 
A może jednak? Strickland też coś o tym parterze gada :lol::lol::lol:
Nie wątpię że Strickland będzie chciał skorzystać z zapasów wszak to prawdopodobnie jedyna jego szansa na zwycięstwo - przeleżeć jak Janek. Z tego co pamiętam Sean ma bardzo dobrze ogarnięty parter także szanse na poddanie ze strony Israela według mnie praktycznie zerowe.
 
Takiego wariata ulepiłem, zobaczymy
 

Attachments

  • IMG_3792.jpeg
    IMG_3792.jpeg
    354.7 KB · Views: 76
:kis:

Czekam jeszcze na kurs Charles Radtke przez poddanie :tiphatb:

Dorzucam też to. Niby Blood Diamond mówi, że do walki trenował głównie grappling i zapasy z Volkanovskim, ale raczej nie uda im się nadrobić lat treningu, a wydaje mi się, że Radtke będzie za mocny w parterze dla rywala i podda go. Blood Diamond zbyt mocno jest jednopłaszczyznowy na UFC według mnie.

Charles Radtke przez poddanie @ 2.90

Poprzednie podtrzymuję:

Tai Tuivasa @ 2.96 - wydaje mi się, że kurs trochę przesadzony. Oczywiście Volkov jest prawidłowo faworytem, ale jakoś wydaje mi się, że jego podejście do walki będzie pasowało Tuivasie. Raczej Volkov nie wjedzie w Tuivasę z taką presją, jak zrobił to Pavlovich chociażby. Jakoś wielkiego przekonania nie mam do tego typu, ale spróbuję.

Justin Tafa w 1 rundzie @ 2.40 - mimo, że Tafa wielkich nazwisk na koncie nie ma, to jego rywal w ogóle mnie nie przekonuje. Walki Austena Lane'a kończyły się niemal wszystkie w pierwszych rundach, raczej swoim chaotycznym stylem dąży do tego. Pokonani rywale nie robią jednak żadnego wrażenia i jeśli Tafa zachowa tu jakiś spokój i kontrolę i przetrwa chaotyczną presję Lane'a, to koniec może nadejść dość szybko.
 
Dorzucam też to. Niby Blood Diamond mówi, że do walki trenował głównie grappling i zapasy z Volkanovskim, ale raczej nie uda im się nadrobić lat treningu, a wydaje mi się, że Radtke będzie za mocny w parterze dla rywala i podda go. Blood Diamond zbyt mocno jest jednopłaszczyznowy na UFC według mnie.

Charles Radtke przez poddanie @ 2.90

Poprzednie podtrzymuję:

Tai Tuivasa @ 2.96 - wydaje mi się, że kurs trochę przesadzony. Oczywiście Volkov jest prawidłowo faworytem, ale jakoś wydaje mi się, że jego podejście do walki będzie pasowało Tuivasie. Raczej Volkov nie wjedzie w Tuivasę z taką presją, jak zrobił to Pavlovich chociażby. Jakoś wielkiego przekonania nie mam do tego typu, ale spróbuję.

Justin Tafa w 1 rundzie @ 2.40 - mimo, że Tafa wielkich nazwisk na koncie nie ma, to jego rywal w ogóle mnie nie przekonuje. Walki Austena Lane'a kończyły się niemal wszystkie w pierwszych rundach, raczej swoim chaotycznym stylem dąży do tego. Pokonani rywale nie robią jednak żadnego wrażenia i jeśli Tafa zachowa tu jakiś spokój i kontrolę i przetrwa chaotyczną presję Lane'a, to koniec może nadejść dość szybko.
Tym razem ją przyżeruje... :jimcarrey:
 
Z tego co widziałem to wszyscy stawiają Adesanye przed czasem a mi się wydaje że on go rozpyka na pełnym dystansie.
 
Z tego co widziałem to wszyscy stawiają Adesanye przed czasem a mi się wydaje że on go rozpyka na pełnym dystansie.

Ja tego nie ruszam właśnie. Najpierw szedłem w kierunku Israela przed czasem, ale coś mi podpowiada, że tu może być decyzja. Nie zdziwię się jak Sean nawet urwie z dwie rundy przez zapasy jeśli mu się to uda. W sumie nie zdziwi mnie nawet jakaś wygrana Strocklanda tutaj, kursy są według mnie grubo już przesadzone.

Zresztą nie zapominajmy, że Adesanya wygrał 5 walk przed czasem w UFC, a aż 8 kończył decyzjami. Niby sam zapowiada, że skończy Stricklanda, ale sam nie wiem dlatego tego nie ruszam.
 
Back
Top