UFC 292: Sterling vs. O'Malley (19.08.2023)

Tak sobie obejrzałem walki Seana i kurde mam dziwne wrażenie, ze ma szanse to wygrać. Zobaczymy jak sobie poradzi w parterze. Czy będzie potrafił wstawać bo bjj ma na prawdę na mocnym poziomie, sam się zdziwiłem jak kulanki obejrzałem. 1-2 runda moze być ekscytująca.
 
Co myślicie o Weidman przed czasem, 5.5? Mam ochotę zagrać za 500 PLN.
kto bogatemu zabroni :beczka:
Tak sobie obejrzałem walki Seana i kurde mam dziwne wrażenie, ze ma szanse to wygrać. Zobaczymy jak sobie poradzi w parterze. Czy będzie potrafił wstawać bo bjj ma na prawdę na mocnym poziomie, sam się zdziwiłem jak kulanki obejrzałem. 1-2 runda moze być ekscytująca.
coraz blizej gali mam wrazenie ze zostanie bardzo szybko skrecony w precla
 
kto bogatemu zabroni :beczka:

coraz blizej gali mam wrazenie ze zostanie bardzo szybko skrecony w precla
No właśnie boje się, ze siłowo go stłamsi ale ja mam wrażenie, ze jedyna pozycja z której Sterling będzie w stanie poddać Seana to plecy. Pytanie czy łatwo będzie je zdobyć. Kurs mnie kusi bardzo.
 
No właśnie boje się, ze siłowo go stłamsi ale ja mam wrażenie, ze jedyna pozycja z której Sterling będzie w stanie poddać Seana to plecy. Pytanie czy łatwo będzie je zdobyć. Kurs mnie kusi bardzo.
kurla taki Yan go szmacil zapasniczo , niby wierze ze value w kursie na mopa i moze czyms trafic i ma sile ciosu nie mozna mu ujac, ale Sterling jak zawalczy madrze to od razu go sprowadzi i stlamsi silowo
 
No właśnie boje się, ze siłowo go stłamsi ale ja mam wrażenie, ze jedyna pozycja z której Sterling będzie w stanie poddać Seana to plecy. Pytanie czy łatwo będzie je zdobyć. Kurs mnie kusi bardzo.
Się bonsujesz, a ja widzę większe value na skończenie przed czasem przez Krzysia, niż KO w wykonaniu Seana, chociaż to też jest fajny bet. Tak jak napisał @Roshi, będzie jednak precel IMO.
 
Się bonsujesz, a ja widzę większe value na skończenie przed czasem przez Krzysia, niż KO w wykonaniu Seana, chociaż to też jest fajny bet. Tak jak napisał @Roshi, będzie jednak precel IMO.
chociaz ten szon go wkurwia i moze mu wejsc na leb, bedzie chcial mu cos pokazac... itd... jest opcja, juz nic mnie nie zdziwi w mma, jak aktorzyna wylapie jakiegos strzala i bedzie nowy miszcz :werdum:
 
Uważam, ze to jest zajebista karta do wyciagniecia dineros.
Mialem grac Moroz albo Munhoza ale dorzucilem grosza i mysle ze siadzie ten kupon.
Powodzenia wszystkim
 

Attachments

  • IMG_3705.jpeg
    IMG_3705.jpeg
    419.1 KB · Views: 108
Still my boy zagram jeżeli chociaż 50% z niego zostało to go jebnie
To bedzie taka sama akcja jak z Tonym, gosc wygral 1 walke od 2017, koszmarna kontuzja, 3 lata przerwy, 39 lat i jak Ferg bezczelnie pierdoli ze idzie po pas XD

Nie moja kasa ale dziwie sie, ze wobec takich okolicznosci, ktos ma odwage polozyc zlamany grosz na niego. Wg mnie bedzie szybki wpierdol i do domu.
 
To bedzie taka sama akcja jak z Tonym, gosc wygral 1 walke od 2017, koszmarna kontuzja, 3 lata przerwy, 39 lat i jak Ferg bezczelnie pierdoli ze idzie po pas XD

Nie moja kasa ale dziwie sie, ze wobec takich okolicznosci, ktos ma odwage polozyc zlamany grosz na niego. Wg mnie bedzie szybki wpierdol i do domu.
Jest taka szansa jednak ufam, że nie będzie szedł w wymiany i po prostu będzie leżenie i dociążanie
 
Miałem na początku wjeżdżać w Sterlinga przez poddanie i to miał być mój główny bet, ale nie dość, że kurs jest jednak niski (2.67), to jakieś dziwne przeczucie mam co do tej walki. Nawet nie wiem, czy w stronę O'Malleya jednak nie pójdę albo całkowicie odpuszczę to starcie.
Ja się zastanawiam walka nie zakończy się na punkty @1.44. Biorę pod uwagę, że Sterling może zlekceważyć Omalleya i dostać kołowrotek, który jak pokazała walka z twardogłowym Yanem jednak jest zagrożeniem. Drugi scenariusz to poddanie. Ja natomiast zastanawiałem się nad Sterling wygra w 1 @5 lub 2 rundzie @7. Z innych underów to Munhoz wygląda ciekawie @2.65. Vera może i jest niebezpieczny, ale to powolny starter. Sam lubi przyjmować a Munhoz jednak jest niebezpieczny, pomimo słabych warunków.
 
To bedzie taka sama akcja jak z Tonym, gosc wygral 1 walke od 2017, koszmarna kontuzja, 3 lata przerwy, 39 lat i jak Ferg bezczelnie pierdoli ze idzie po pas XD

Nie moja kasa ale dziwie sie, ze wobec takich okolicznosci, ktos ma odwage polozyc zlamany grosz na niego. Wg mnie bedzie szybki wpierdol i do domu.
Haha, odklejki Tonyego nie porównywałbym do Chrisa, kontuzja też inna, inni całkowicie ludzie, wyższa waga. Zobaczymy, nie dziwię Ci się, bo to bardzo ryzykowny bet.
 
Haha, odklejki Tonyego nie porównywałbym do Chrisa, kontuzja też inna, inni całkowicie ludzie, wyższa waga. Zobaczymy, nie dziwię Ci się, bo to bardzo ryzykowny bet.
To ja wirtualnie sie dolaczam do pojebanych betów i obstawiam Moroz sub/dec. Slownie tylko, nie stawiam kasy. Zobaczymy ;)
 
Co to za stronka ?
Ja mam pogranego Weidmana, O malleya i sub Weilli Zhang. Co by się lepiej oglądało.
To apka PrizePicks. W moim stanie nie można obstawiać takich regularnych zakładów. Jedynie czy dana osoba wyprowadzi więcej/ mniej niż dana ilość significant strikes lub czy walka wyjdzie poza któraś minute.
 
Back
Top